Kategorie

Rajvyrobku.cz

4,1 / 5 (94 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Šikovný pomocník při sportu.“

Dnešní nabídky Rajvyrobku.cz

Hodnocení podniku Rajvyrobku.cz

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Milan
Dnes
Užitečné? Ano
Janaplackova

Vákuové pytle po otevření, vyjmutí z igel.pytlíku – zjištěno prozatím u dvou poškození, ostatní se už bojím otevřít…netěsní ani „zip“.jsem bohužel trochu nespokojená, obzvláště, když mají trhlinky, z kterých uniká vzduch -( u pytlů 60 × 80 cm) 1 x uprostřed a 2 x ve sváru , nebylo způsobenou mnou!!! Vakuové pytle jsou i dost slabé… možná by bylo lepší , kdyby byly ze silnějšího materiálu. Pytle 3×68×98cm a 1×80×110cm jsem raději ani neotvírala…Jelikož se může stát cokoliv, nebylo by férové díky této vadě a mé momentální nespokojenosti poškodit firmu… Doporučení bych dala 6 bodů.

Včera
Užitečné? Ano
Daniel

Rychlé dodání pomocí zásilkovny, objednávka dodána v pořádku, malé pytle (60×80) fungují bez problémů i opakovaně nafouklé.

Místo 5 pytlů 60×80 a 3 pytlů 68×98 dodány shodně 4 a 4 pytle zmíněných velikostí. To by bylo fajn, pokud by i střední pytle fungovaly, ale VŠECHNY propouští vzduch a po několika desítkách minut jsou opět v původním rozměru, a naprosto tak nesplňují svůj základní účel. Materiál mi nepřijde kvalitní, několik pytlů bylo špatně slepených a nebylo složité dohledat díry.

Vyjádření partnera
Rajvyrobku.cz Před 3 hodinami

Dobrý den,

postupovala jste dle návodu? Ventil(vrchní část, střední díl a silikonová záklapka), při použití střední díl pouze povolíte a vysajete vzduch, poté dotáhnete a uzavřete vrchní díl, pak funguje na 100%. Silikonová záklapka by měla být uprostřed a střední díl poté úplně utáhněte.

Někteří zákaznící ventil úplně rozšroubují a vysají silikonovou záklapku a poté jim uniká vzduch, protože uzávěr netěsní.

Rajvyrobku.cz

Včera
Užitečné? Ano
Zdeni

Nic

Material, kvalita. Po dni noseni okamzite zezmolkovaly, jsou prusvitne, umelotina. Smejd.

Hodnocená nabídka: 15 párů bambusových ponožek
23. 2. 2017
Užitečné? Ano
Zdeni

Vzor

Slozeni je lzive.bavlnu to nevidelo ano z dalky. Je to nejaky polsky, prusvitny smejd.

Hodnocená nabídka: Pohodlné 100% bavlněné ponožky
23. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (43)