Kategorie

Discover Pilsen

2,6 / 5 (5 hodnocení)

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Adrenalinové zážitky, Úniková hra

Hodnocení podniku Discover Pilsen

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
2,6/5 dle 5 hodnocení
Karel

Hra se nám docela líbila, pobavila nás.

Zasekli jsme se na sudoku, indicie se nám nezdály dostatečně pochopitelné. Více by se nám líbilo, kdyby hra nebyla na čas, ale byla koncipována jako celodenní, aby byl čas na odpočinek - třeba zajít si na oběd - jsme spíš pohodáři.

Vyjádření partnera
Discover Pilsen Před hodinou

Dobrý den, děkujeme za recenzi, limit na hru je 5 hodin a je dostatečný, průměrný čas všech hráčů jsou 3 hodiny, když někdo přijde po 4 či 5 hodinách, tak stihnul i oběd nebo kávičku :) ale každý ma své tempo, proto těch 5 hodin. V případě, ze by bylo např. 10 hodin, tak na ty hrače, co by vycházeli v 15:00, bychom museli čekat do 01:00 druhého dne, což je nesmysl. Limit musí být, aby byly podmínky pro každého stejné. Děkujeme za účast :) Hezký den, Tým Discover Pilsen

Včera
Užitečné? Ano
Krabatschovaanna

Vcelku originální nápad, za který dáváme 1 hvězdičku.

Provedení a zpracování. Nejednoznačné nápovědy, chyby nejen v gramatice, ale i faktické chyby v šifrách, špatně vytištěná čísla k řádkům legendy a mnoho dalších malých detailů, které ale dohromady budí dojem naprosto amatérského zpracování.

3. 10. 2016
Užitečné? Ano
Hana

že jsme se prošli po Plzni a viděli to, co obvykle ve shonu všedního dne nevidíme.

měla jsem představu, že cestou budeme upozorněni na věci, kterých bychom si měli všimnout - ale nic takového se nekonalo. V obálce sice bylo o jednotlivých místech něco napsáno, ale česká gramatika zřejmě organizátorovi nic neříká, stejně tak nějaká historie. Upřímně, nevím, za co jsem zaplatila.

Rozhodně si to nekupujte. Jděte se sami projít po Plzni a a nekoukejte jen na chodník pod sebou, ale i na budovy a jiné zajímavosti kolem sebe.

2. 10. 2016
Užitečné? Ano
Marta

Počasí se vydařilo :-)

naprosto amatérské zpracování, hádanky/nehádanky nás ani bavit nezačaly, nicméně jsme vydrželi do naprosto trapného finále. Řešení úkolů ani často nesouvisí s Plzní, tu rozhodně nepoznáte. A pokud jste "přespolní", budete mít problém vůbec dohrát.

1. 10. 2016
Užitečné? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.