Kategorie

Nikola Macek

4,2 / 5 (34 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Paní "poradkyně“ je velice příjemná a ochotná. Byla jsem nadmíru spokojená, na 100% doporučuji."

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Nikola Macek

Hodnocení podniku Nikola Macek

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Evča

Niki je milá a profesionální. Jelikož značku MaryKay používám, tak to pro mne bylo rozšíření obzoru do oblasti "barevné" kosmetiky od této značky. Příjemně strávené odpoledne.

Představovala jsem si krapet něco jiného. Počítala jsem, že celý kurz se bude točit okolo toho, jak se vhodně a netradičně nalíčit na různé akce nebo jen na kafčo s kámoškou. I přesto jsem ráda, že jsem se zúčastnila.

18. 11. 2016
Užitečné? Ano
Lucie

Paní "poradkyně" je velice příjemná a ochotná. Byla jsem nadmíru spokojená, na 100% doporučuji.

Není co vytknout.

16. 11. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Paní si na nás vyhradila celé 2 hodiny, celkové jsme byly 3, takže parádní individuální přístup (odstín make-upu, barva linek, rozjasňovače...). Libilo se mi, že se začalo úplným odlíčením a čištěním pleti a odcházely jsme jako vyměněné. Jediné, co bych uvítala pro příště - vědět dopředu, že se pracuje výhradně s kosmetikou Mary Kay. Ne, že by to vadilo, jen být na to připraven. Jinak pohodové a veselé odpoledne. Děkuji

8. 11. 2016
Užitečné? Ano
Hana

Milá paní. Příjemné vystupování. Připravené výrobky k použití.

Pod názvem "Kurz líčení" jsem si představovala něco jiného, například, že se naučím jak se líčit a především co konkrétně se hodí k mému vzhledu a mé pleti. Přišlo mi to jako spíš nabídka a předvádění kosmetiky. Při dotazu co by měla nebo naopak neměla obsahovat např. pleťová voda, nám bylo řečeno, že není schopná z časové vytíženosti a přístupu jiných firem (reklamní kampaně) sledovat přípravky od jiných výrobců a samozřejmě, že kosmetika od Mary Kay je jedinečná. Takže důležité složky odličovacích vod, gelů a podobných přípravků jsme se nedozvěděly. Navíc nám byla sdělena informace o micelární vodě, která se jevila velmi nepravděpodobně a nebo minimálně zkresleně a ani při pozdějším podrobném hledání jsem tuto informaci nikde nenašla. Byly jsme domluveny na denním líčení, ale nabízeny nám byly pouze třpytivé stíny, které mi od jiné profesionálky bylo řečeno, že bych vzhledem k mé pleti a vzhledu neměla používat, maximálně při nějaké večerní akci. Konečný přínos pro mne bohužel nebyl moc velký.

Vyjádření partnera
Nikola Macek Před měsícem

Milá Dáši,pokud bych sledovala výrobky všem firem opravdu bych nedělala nic jiného. S matnými stíny jsme pracovaly při ztmavování,jistě si vzpomínáte :) Myslim,že je hodně důležité,že pokud nechcete používat třpytivé stíny,tak tuto infomaci sdělit,jelikož každá vizážistka má nějaký styl práce a líčení. Znám ty,které po třpytivých nesáhnou,ale i ty,které nesáhnou po matných. Pro řekla bych nadhled posílám odkaz na jeden z mnoha článků o micelární vodě,třeba najdete informace,které hledáte.Samozřejmě mě mrzí,že na kurzu hledáte hlavně chyby :) mějte krásný den

https://winterinparis.com/2016/11/01/jak-jsem-sama-na-lep-micelarnim-vodam-skocila/

2. 11. 2016
Užitečné? Ano
Ilona

Kosmeticka poradkyně skvělá.S kamarádkou jsme si to užily a je bezvadný že si výrobky vyzkoušíte.

1. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (8)

Podobné podniky