Kategorie

Svět dortů

4,3 / 5 (247 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Objednávka proběhla v pořádku.“

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 6:30–19:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jídlo a pití, Dorty a sladkosti, Jídlo domů

Hodnocení podniku Svět dortů

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Milena

Objednávka proběhla v pořádku.

16. 1. 2017
Užitečné? Ano
Pavlína

Nic.

Voucher jsem nemohla využít, ale bohužel byl uplatněn na portále. Nedostala jsem zpět celou částku peněz. Sice jsem dostala náhradu v podobě bodů na wellness pobyt. To se vždy nehodí. Pokud je nevyužijete, tak body i peníze propadnou.

15. 1. 2017
Užitečné? Ano
Alžběta

nebylo to přeslazené akorát sladké

mohlo být trochu víc těsta

10. 1. 2017
Užitečné? Ano
Lukáš

V nabídce napsáno osobní vyzvednutí Fontána, kdyby bylo Kasíno Fontána, tak jak je ve skutečnosti, tak bych si dort neobjednal. Do kasína jsem se nedostal, lidé na blízké autobusové zastávce na mě koukali, jak na gemblera, že se tam vůbec dostávám. Ale stejně jsem se nedostal. Paní jsem se nedovolal, na email mi od 23.12. neodpověděla. Přeji dobrou chuť.

Vyjádření partnera
Svět dortů Před 8 dny

Vážený pane zákazníku, děkuji za názor a informaci o vaší menší patálii s vyzvednutím dortu, ale subjektivně si myslím, že přeháníte, abyste možná byl zajímavý, protože na portálu slevomat a i na zdejších recenzí máte několikrát zmiňováno, kde výdejní místo bylo a k tomu jsem napsala několikrát, proč to tak je a všichni to pochopili, kteří si od nás dort vyzvedli po dobu 3 měsíců. Dále , co se týče provozní doby ze dne 23.12.2016 a i další dny, tak zde bylo non-stop otevřeno, takže je nesmysl, že bylo zavřeno. Dokonce toho dne 23.12.2016 jsem byla přítomna závozu a bylo zde skutečně otevřeno, ale to není důležité, protože Fontána je non-stop otevřena každý den, takže vaše tvrzení , že bylo zavřeno je zcestné a určitě nebylo zavřeno ve smluvené době výdeje (tj. výdejní doba je uvedená na stránkách slevomat.cz). Nevím, kde byl problém, možná jste si spletl vchodové dveře. I přesto je mi líto, že jste měl nějaké potíže a vzniklo nedorozumění. S pozdravem Tým Svět dortů

10. 1. 2017
Užitečné? Ano
Lucie

Dort byl vynikající.

Vyzvednutí dortu v Casinu. Bylo mi to nepříjemné.

8. 1. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (135)

Podobné podniky