Kategorie

Útěk Olomouc

4,2 / 5 (24 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Super obsluha. Měli jsme obě hry,jak únik tak i hledání plánů a za mě určitě lepší únik. V hledání plánu je to spíše o logice a počítání.“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Útěk Olomouc

Hodnocení podniku Útěk Olomouc

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dominika

rozhodně ochota se domluvit
zajímavý dárek, který se líbil

Hodnocená nabídka: Únikové hry od Útěk Olomouc
26. 10. 2016
Užitečné? Ano
Katule6

Super obsluha. Měli jsme obě hry,jak únik tak i hledání plánů a za mě určitě lepší únik. V hledání plánu je to spíše o logice a počítání.

chtělo by to lepší značení,aby to lidé našli

Hodnocená nabídka: Únikové hry od Útěk Olomouc
16. 10. 2016
Užitečné? Ano
Martina
Hodnocená nabídka: Únikové hry od Útěk Olomouc
15. 9. 2016
Užitečné? Ano
Barbora

Prostory i hlavolamy a skrýše byly super.

První půl hodinu jsme si to opravdu užívali, pak jsme se ale zasekli na jednom úkolu, ztratili na něm spoustu času a i přes původní nápovědu jsme se přes něj nedostali - výsledek byl ten, že jsme zbytek úkolů řešili za instruktáže a dohledu organizátorů, což bylo nepříjemné, protože už to nebyla "naše hra" a cítili jsme se z jejich pohledů a netrpělivého tónu nervózní. Po vyřešení problémového úkolu už tam s námi zůstali a člověk měl pocit, že když prostě neví, tak si organizátor myslí, že je to úplný blb, protože občas instrukce byly v podobném tónu. Chápu, že bychom to jinak možná nestihli kvůli zdržení uprostřed hry, ale bylo to prostě nepříjemné. V jiných únikovkách je třeba kamera, takže vás také pořád sledují, ale aspoň nejsou přímo vedle vás. Možná bych spíš uvítala, kdybychom to prostě nestihli. Klidně bychom si to zaplatili znovu a dokončili to příště. Šlo nám spíš o to být spolu a ne se cítit ve stresu, že jakoukoliv chybu organizátor okomentuje. O hvězdičku méně za tady toto, protože prostě zůstala taková pachuť :( Doporučuji se s organizátory předem domluvit, zda to chcete vyřešit i za cenu jejich přítomnosti vedle vás nebo si to přijdete zkusit znovu.

Hodnocená nabídka: Únikové hry od Útěk Olomouc
4. 9. 2016
Užitečné? Ano
Salayová

Ze všech věcí nebo úkolů co jsme měli dělat tak se mi libila jen jedna věc...

Nelíbilo se mi, že ta hra neměla žádný příběh počas hry jen na začátku nám něco řekli ale jinak nic. Dále mi vadila arogance majitele, který nám pořád chodil ,,radit" ale velmi nevhodným způsobem. Pak vadilo, že na začátku nám řekli na to nesahejte, na to taky ne, to taky nic a pak se člověk bál na co teda sáhnout může a na co ne. A myslím, že ta cena je převyšená na to s čím se uvnitř potkáte. Takže za mě i mé znamé určitě už víckrát ne!!!

Hodnocená nabídka: Únikové hry od Útěk Olomouc
31. 8. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (5)