Hotel Millenium

4,6 / 5 (468 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Hotel velmi pěkný, čisté zařízení, příjemný a ochotný personál. Procedury byly také na velmi slušné úrovni. Umístění hotelu sice mimo centrum, ale spojení do centra městskou hromadou bez problémů.“

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Millenium

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Karolína

Hotel velmi pěkný, čisté zařízení, příjemný a ochotný personál. Procedury byly také na velmi slušné úrovni. Umístění hotelu sice mimo centrum, ale spojení do centra městskou hromadou bez problémů.

29. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Oldřich

vše bylo perfektní

28. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Myslím, že za danou cenu hotel poskytl opravdu dobré služby. Interiér celého hotelu byl očividně nově udělaný, lze mluvit o 4 hvězdičkách. Prostorná restaurace, polopenze za danou cenu byla také velmi dobrá. Potěšilo, že večeře byla formou bufetu. Kavárna s provozem 24/7. Za přijatelnou cenu jsem dokoupila soukromý vstup do vířivky, která byla v pěkném prostoru. Některé další procedury byly bohužel na dokoupení za nesmyslně vysokou cenu.

Několik dnů před odjezdem na pobyt jsem zjistila, že téměř stejný balíček se dal koupit přímo v hotelu za výrazně nižší cenu. Navíc obsahoval hodnotnější balíček procedur.
Nechutnala nám sváteční kachna k obědu, knedlíky a zelí nebyly moc chutné.

27. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Nehro

Na tento pobyt jsem poslal rodiče. Byli nadmíru spokojeni. Zejména s personálem v hotelu. Ukázková ochota o zákazníky, neustálá péče a výborné jidlo. Skvěle jsou ale i procedury. Pro ně jednoznačně 10/10. Vřele doporučují. Děkujeme

Nic. Vše perfektní.

16. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kladivova

jídlo celý hotel, ochota personálu

15. 11. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (197)

Podobné podniky