Kategorie

Kosmetika, masáže-studio Dana

4,2 / 5 (13 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Po zimě jsem měla problém se suchou pletí. Po ošetření mám pleť krásně jemnou a oživenou. Přispěla k tomu i dlouhá, naprosto úžasná masáž nejen obličeje, ale i dekoltu. Profesionální přístup paní kosmetičky a bezva relax. Maximální spokojenost. Určitě jsem nebyla naposled😊.“

Studio Dana vzniklo v roce 1997. Nejen práce patří k životu, ale i pohyb, odpočinek, relaxace a zábava. A proto je tu studio Dana. V roce 1993 Dana Lacinová absolvovala masérský kurz. V roce 1996 kurz péče o pleť a v roce 1997 kurz manikúry a modeláž nehtů. Ve stejném roce zahájila svoji činnost jako masérka, kosmetička a manikérka. V dalších letech se účastnila různých vzdělávacích seminářů i v oblasti osobního rozvoje. Mnohaletou praxí získala zkušenosti a přehled o produktech, které pro svou práci použít. Vždy dávala přednost přírodním a bylinným produktům. Pro své klienty chce to nejlepší. Aby naše tělo fungovalo, je třeba být v rovnováze fyzicky i duševně. A k tomu poslouží mimo jiné i různé druhy relaxace a odpočinku, k nimž patří i masáž a péče o pleť.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Kosmetika, masáže-studio Dana

Hodnocení podniku Kosmetika, masáže-studio Dana

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,2/5 dle 13 hodnocení
Jana

Po zimě jsem měla problém se suchou pletí. Po ošetření mám pleť krásně jemnou a oživenou. Přispěla k tomu i dlouhá, naprosto úžasná masáž nejen obličeje, ale i dekoltu. Profesionální přístup paní kosmetičky a bezva relax. Maximální spokojenost. Určitě jsem nebyla naposled😊.

25. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
jana

Perfektní.

23. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Veronika

Příjemné prostředí a velmi ochotná a milá paní. Vše proběhlo na jedničku, nemám co vytknout, byla jsem velmi spokojena a určitě k paní budu chodit i nadále.

14. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marta

příjemná paní, vyšla mi vstříc při změně termínu. Určitě se vrátím.

10. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Perfektní, paní moc ochotná. Hrozně mi to pomohlo při potížích

3. 8. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (1)