Kategorie

The Padlock

4,9 / 5 (62 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „jedna z nejlepších únikovek na kterých jsem byl. Dali si s přípravou hodně práce, scéna je naprosto úžasná, mnoho šifer a každá jiná. Byli jsme ve 2 a dali jsme to v limitu s trochou nápověd. Ideální asi pro 3–4 skupinu. Naprosto doporučuji!!!! Velká spokojenost a mnoho prima vzpomínek“

Mise ‪#‎53 je 99 minutová úniková hra, díky které se 2-6 hráčů ocitne v roli detektiva a má možnost si vyzkoušet práci policejních nováčků, kteří se ocitli na svém prvním místě činu v kariéře.

Dnes otevřeno: 15:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Adrenalinové zážitky, Úniková hra

Hodnocení podniku The Padlock

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,9/5 dle 62 hodnocení
David

jedna z nejlepších únikovek na kterých jsem byl. Dali si s přípravou hodně práce, scéna je naprosto úžasná, mnoho šifer a každá jiná. Byli jsme ve 2 a dali jsme to v limitu s trochou nápověd. Ideální asi pro 3–4 skupinu. Naprosto doporučuji!!!! Velká spokojenost a mnoho prima vzpomínek

2. 2. 2017
Užitečné? Ano
Nikola

Toto byla naše čtvrtá hra, kterou jsme navštívili a za nás můžeme jenom doporučit. Zatím nejlepší!

10. 1. 2017
Užitečné? Ano
Alenka

Po konzultaci s týmem jsme zkonstatovali, že Mise 53 byla zatím nejlepší únikovkou, kterou jsme absolvovali(moje desátá zkušenost).
Úžasný příběh, design, hádanky, vše je propracované, funkční, nenarazili jsme na žádný zádrhel(a to se většinou vyskytnou nejméně 2 za hru). Oceňujeme umístění WC v prostorách hry, důraz na detail a milou obsluhu.

31. 12. 2016
Užitečné? Ano
Jan

Jedna z nejlepších unikových her v Praze, a to jich máme už docela hodně za sebou :)

18. 12. 2016
Užitečné? Ano
Martin

naprosto dokonalá. neuvěřitelně autenticky zpracované, člověk si absolutně nepřipadá že je jen v „nějaké únikové místnosti“, spousta úžasných vychytávek a zajímavých úkolů, super atmosféra. hra je i opravdu dost rozsáhlá, dostali jsme se do stavu „proboha dyť tady to ještě pokračuje“ :D.
co se týká rozsahu (a to hodně kvalitního, bavili jsme se od začátku do konce) tak jsme zatím nebyli na žádné hře která by se k tomu alespoň přibližovala (zatím něco přes 30 her)

8. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (39)

Podobné podniky