Kategorie

The Padlock

4,9 / 5 (53 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „naprosto dokonalá. neuvěřitelně autenticky zpracované, člověk si absolutně nepřipadá že je jen v "nějaké únikové místnosti“, spousta úžasných vychytávek a zajímavých úkolů, super atmosféra. hra je i opravdu dost rozsáhlá, dostali jsme se do stavu „proboha dyť tady to ještě pokračuje“ :D.
co se týká rozsahu (a to hodně kvalitního, bavili jsme se od začátku do konce) tak jsme zatím nebyli na žádné hře která by se k tomu alespoň přibližovala (zatím něco přes 30 her)"

Mise ‪#‎53 je 99 minutová úniková hra, díky které se 2-6 hráčů ocitne v roli detektiva a má možnost si vyzkoušet práci policejních nováčků, kteří se ocitli na svém prvním místě činu v kariéře.

Dnes otevřeno: 9:00–23:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky The Padlock

Hodnocení podniku The Padlock

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,9/5 dle 53 hodnocení
Martin

naprosto dokonalá. neuvěřitelně autenticky zpracované, člověk si absolutně nepřipadá že je jen v "nějaké únikové místnosti", spousta úžasných vychytávek a zajímavých úkolů, super atmosféra. hra je i opravdu dost rozsáhlá, dostali jsme se do stavu "proboha dyť tady to ještě pokračuje" :D.
co se týká rozsahu (a to hodně kvalitního, bavili jsme se od začátku do konce) tak jsme zatím nebyli na žádné hře která by se k tomu alespoň přibližovala (zatím něco přes 30 her)

8. 12. 2016
Užitečné? Ano
Marie

Skvělá hra! Nejsme žádní začátečníci, takže některé únikovky jsou pro nás už na jedno brdo, ale tady jsme se opravdu bavili! Rezervace proběhla v pohodě, měli jsme trochu problém najít správnou adresu, ale pan majitel si nás našel sám=) Seznámil nás přehledně s příběhem, dostali jsme vybavení a nachystané prostředí bylo špičkové! Tolik místností v jedné únikovce jsme ještě neměli=)
SUPER!

5. 12. 2016
Užitečné? Ano
Zuzana

Úžasná úniková hra. Taková ta, kterou si budete pamatovat, i když jste už absolvovali 15 jiných. Ve hře vystřídáte několik lokací, prověříte manuální zručnost, odvahu a samozřejmě i myšlení. Moc, moc doporučuji!

4. 12. 2016
Užitečné? Ano
Jan

Nejlepší úniková hra, na jaké jsme zatím byli. Rezervace jednoduchá, podnik se dá najít (na rozdíl od některých jiných) velmi snadno. Technologicky je hra nadstandardně vybavená, perfektně rozmanitá, ani přehnaně složitá, ani nikterak jednoduchá. Pán z obsluhy byl velice milý a výborně budoval atmosféru. Zázemí na vysoké úrovni. Nemám, co bych vytkl. Všem vřele doporučuji!

2. 12. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

Super unikovka!
Propracovane prostory, pribeh, rekvizity, sifry.
Jedna z nejlepsich unikovek, co jsme byli (z cca 20).

29. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (35)

Podobné podniky