Wake Park Náklo

Náklo, Pískovna Náklo

„Dárek k narozeninám, i 10 min je slušný zápřah :) jinak paráda!“ — Aneta, Před 8 měsíci

„Dárek k narozeninám, i 10 min je slušný zápřah :) jinak paráda!“ — Aneta, Před 8 měsíci

O nás

Přírodou obklopená pískovna se pyšní průzračně čistou vodou po celý rok a nachází se v srdci Hané, jen 10 min od Olomouce. V této velice lukrativní, lidmi oblíbené a po dlouhá léta navštěvované oblasti jsme vybudovali sportovní venkovní areál a relaxační zónu pro širokou veřejnost.
V tomto areálu jsme vytvořili písečné pláže, volejbalové hřiště, travnaté plochy k odpočinku a dvě velké parkoviště. Nově vybudované bary jsou obklopené příjemným venkovním posezením a samozřejmě jsou pokryté wi-fi připojením. Na barech jsou k dispozici domácí limonády, spousta alko-nealkoholických nápojů a koktejlů, rychlé a zdravé občerstvení a další dobroty od naší usměvavé obsluhy. O víkendech a pořádaných akcí bude v provozu gril a ohniště.
Hlavní atrakcí celého areálu je jednoznačně dvousloupový vodní vlek (2.0) dlouhý 150 m od českého výrobce Wakemaster, který je ideální jak pro úplné začátečníky, tak pro profesionální jezdce. Díky sloupům umístěných na vysokém břehu a kratšímu lanu se zde výborně zvládají air triky. Na vleku je možnost jezdit na wakeboardu, vodních lyžích, wakeskatu a wakesurfu, které jsou samozřejmě k zapůjčení i s kompletní bezpečnostní výbavou. Pro ostřílené jezdce máme k dispozici i dvě nové překážky. Jedná se o jedinečný klopený Spin double kicker dlouhý 9 metrů a slider Butter Box, taktéž dlouhý 9 metrů.
Dále je zde k dispozici půjčovna paddleboardů, kajaků, kánoí, beach volejbal, trampolína, indoboardy, slackline a další sportovní aktivity.

Zobrazit více
Wake Park Náklo
Pískovna Náklo, Náklo, 78332 (zobrazit na mapě)

Wake Park Náklo

Pískovna Náklo, Náklo

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování: 50
Internet zdarma
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Tomáš
Helena

Bolí mě celé tělo, ale přežila jsem to a nakonec jsem si to i užila 😉

Byla mi strašná zima. Ale prijeli jsme az kolem 5, čekali do 7 az na nas vyjde rada a do te doby se ochladilo.

Aneta

Dárek k narozeninám, i 10 min je slušný zápřah :) jinak paráda!