Salvadora

4,7 / 5 (35 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „již jsem tu byla podruhé – naprostá spokojenost. Paní dentistka velmi sympatická a šikovná. Určitě tu nejsem naposledy :-)“

Jsme nové centrum moderní stomatologie. Používáme nejmodernější techniku, materiály a postupy v souladu s nejnovějšími trendy stomatologie. Důraz klademe na šetrnost ošetření. Naším cílem je kvalitní, dlouhodobý výsledek s vysokou estetikou. Najdete nás v samotném centru Dejvic na Vítězném náměstí. Přejeme si, abyste se u nás cítili dobře, proto má naše čekárna navodit pocit příjemné kavárny s galerií. Salvadora je strom. Po celá staletí pomáhá s péčí o zuby. Výtažky z něj mají dobré čisticí a lešticí účinky, obsahují antimikrobiální látky, které omezují růst bakterií a tvorbu zubního plaku, potlačují bolest, mají schopnost bělit zuby. To je příběh, kterým jsme se nechali inspirovat.

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Péče o zuby

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Salvadora

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,7/5 dle 35 hodnocení
Lucie

již jsem tu byla podruhé – naprostá spokojenost. Paní dentistka velmi sympatická a šikovná. Určitě tu nejsem naposledy :-)

13. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Milena

Byla jsem na hygieně a byla jsem moc spokojená a hned jsem si koupila další voucher, ale podruhé mi ho neuznali, že platí jen na první návštěvu. Tak jsem ho dala příteli a on byl taky moc spokojený.
Já a syn už chodíme pravidelně, a pravděpodobně tam bude jezdit i přítel, i přes to, že to má daleko od práce.

Chybí upozornění, že voucher je jen na první návštěvu, ale na kvalitu práce tohle nemá vliv, a i bez vouchru jsou ceny příznivé :)

Vyjádření partnera
Salvadora Před 2 měsíci

Děkujeme za Vaše milé hodnocení, jsme opravdu velice rádi, že jste byla spokojená. Omlouváme se, zda jste špatně pochopila naši akci. V popisu jsme se snažili vysvětlit co vše je obsahem návštěvy, ale nejspíše jsme nedokázali posoudit, že pro Vás nemusí být jasné, že se jedná o první návštěvu. Snad Vám tím tedy nevznikly velké komplikace. Těšíme se na Vás i příště.

20. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Barbora

Slečna byla velice milá a profesionální. Takovou péči jsem na žádné jiné hygieně nedostala. Mohu jen doporučit, určitě se budu ráda vracet.

Vyjádření partnera
Salvadora Před 2 měsíci

Děkujeme za tak milé hodnocení a doufáme, že i nadále budete s naší péčí spokojena. Těšíme se na Vás příště.

7. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tereza

Příjemná atmosféra, profesionální a milé dentistky, výsledek procedury, zubní pasta jako dárek… dokonce jsem si během bezbolestného bělení zubů i odpočinula (3 hodiny bez dětí) a zoubky mám teď jak za mlada :)))

Musíte počítat s tím, že jen tímto voucherem to většinou nekončí. Před bělením je potřeba mít zuby a dásně v pořádku, takže u mě to znamenalo dentální hygienu, kontrolu a následně až bělení. Investice je také do kartáčků a následně do kvalitních past na zuby. Ale výsledek stojí za to! :)

Vyjádření partnera
Salvadora Před 2 měsíci

Děkujeme za Vaše milé hodnocení. Ano, bohužel bělení nelze provést na zubech, kde krvácí dásně nebo není dentální hygiena úplně v pořádku. Hrozilo by Vám poškození dásní. Navíc by tím dentální hygienistka jednala proti pravidlům správného bělení. V popisu akce jsme to uváděli jako důležité upozornění, nejspíše nebyla až tak zvýrazněná důležitost této informace. Omlouváme se, pokud Vám to přineslo komplikace. S pozdravem a díky tým Salvadora

6. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Danahlinska

Moc příjemná a milá paní hygienistka, precizní práce, zuby jako nové :)

Vyjádření partnera
Salvadora Před 2 měsíci

Děkujeme za milé hodnocení, těšíme se, pokud naše služby budete i nadále využívat.

3. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (14)

Podobné podniky