Salvadora

4,7 / 5 (36 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „již jsem tu byla podruhé – naprostá spokojenost. Paní dentistka velmi sympatická a šikovná. Určitě tu nejsem naposledy :-)“

Jsme nové centrum moderní stomatologie. Používáme nejmodernější techniku, materiály a postupy v souladu s nejnovějšími trendy stomatologie. Důraz klademe na šetrnost ošetření. Naším cílem je kvalitní, dlouhodobý výsledek s vysokou estetikou. Najdete nás v samotném centru Dejvic na Vítězném náměstí. Přejeme si, abyste se u nás cítili dobře, proto má naše čekárna navodit pocit příjemné kavárny s galerií. Salvadora je strom. Po celá staletí pomáhá s péčí o zuby. Výtažky z něj mají dobré čisticí a lešticí účinky, obsahují antimikrobiální látky, které omezují růst bakterií a tvorbu zubního plaku, potlačují bolest, mají schopnost bělit zuby. To je příběh, kterým jsme se nechali inspirovat.

Dnes otevřeno: 8:00–17:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Salvadora

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Salvadora

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,7/5 dle 36 hodnocení
Lucie

již jsem tu byla podruhé – naprostá spokojenost. Paní dentistka velmi sympatická a šikovná. Určitě tu nejsem naposledy :-)

13. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Milena

Byla jsem na hygieně a byla jsem moc spokojená a hned jsem si koupila další voucher, ale podruhé mi ho neuznali, že platí jen na první návštěvu. Tak jsem ho dala příteli a on byl taky moc spokojený.
Já a syn už chodíme pravidelně, a pravděpodobně tam bude jezdit i přítel, i přes to, že to má daleko od práce.

Chybí upozornění, že voucher je jen na první návštěvu, ale na kvalitu práce tohle nemá vliv, a i bez vouchru jsou ceny příznivé :)

Vyjádření partnera
Salvadora Před 3 měsíci

Děkujeme za Vaše milé hodnocení, jsme opravdu velice rádi, že jste byla spokojená. Omlouváme se, zda jste špatně pochopila naši akci. V popisu jsme se snažili vysvětlit co vše je obsahem návštěvy, ale nejspíše jsme nedokázali posoudit, že pro Vás nemusí být jasné, že se jedná o první návštěvu. Snad Vám tím tedy nevznikly velké komplikace. Těšíme se na Vás i příště.

20. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Barbora

Slečna byla velice milá a profesionální. Takovou péči jsem na žádné jiné hygieně nedostala. Mohu jen doporučit, určitě se budu ráda vracet.

Vyjádření partnera
Salvadora Před 3 měsíci

Děkujeme za tak milé hodnocení a doufáme, že i nadále budete s naší péčí spokojena. Těšíme se na Vás příště.

7. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tereza

Příjemná atmosféra, profesionální a milé dentistky, výsledek procedury, zubní pasta jako dárek… dokonce jsem si během bezbolestného bělení zubů i odpočinula (3 hodiny bez dětí) a zoubky mám teď jak za mlada :)))

Musíte počítat s tím, že jen tímto voucherem to většinou nekončí. Před bělením je potřeba mít zuby a dásně v pořádku, takže u mě to znamenalo dentální hygienu, kontrolu a následně až bělení. Investice je také do kartáčků a následně do kvalitních past na zuby. Ale výsledek stojí za to! :)

Vyjádření partnera
Salvadora Před 3 měsíci

Děkujeme za Vaše milé hodnocení. Ano, bohužel bělení nelze provést na zubech, kde krvácí dásně nebo není dentální hygiena úplně v pořádku. Hrozilo by Vám poškození dásní. Navíc by tím dentální hygienistka jednala proti pravidlům správného bělení. V popisu akce jsme to uváděli jako důležité upozornění, nejspíše nebyla až tak zvýrazněná důležitost této informace. Omlouváme se, pokud Vám to přineslo komplikace. S pozdravem a díky tým Salvadora

6. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Danahlinska

Moc příjemná a milá paní hygienistka, precizní práce, zuby jako nové :)

Vyjádření partnera
Salvadora Před 3 měsíci

Děkujeme za milé hodnocení, těšíme se, pokud naše služby budete i nadále využívat.

3. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (14)

Podobné podniky