Kategorie

CA Primazájezd

4,6 / 5 (50 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Perfektni hotel, vhodny pro rodiny, skvele bazeny, dobra strava, byli jsme zde potreti a chteli bychom zase…“

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky CA Primazájezd

Hodnocení podniku CA Primazájezd

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,6/5 dle 50 hodnocení
Ilona

Perfektni hotel, vhodny pro rodiny, skvele bazeny, dobra strava, byli jsme zde potreti a chteli bychom zase...

19. 11. 2016
Užitečné? Ano
Alena

všechno, ubytování, jídlo skvělé a velký výběr,

nefungovala WIFI, v recepci mluvili pouze maďarsky, při závěrečném vyúčtování nám neseděla celková cena za nápoje, ale domluvit se nelze.

11. 11. 2016
Užitečné? Ano
Mhemerkova

Super ubytovani, relax i jidlo!

14. 10. 2016
Užitečné? Ano
Roman

Hotel slušná úroveň, velice dobrá kuchyň a jídlo se mění každý den. Hovězí, vepřové, ryby a zelenina vždy chutně upravené, velký výběr. Velké plus - menu i ostatní informace i v ČJ. Dá se skromně domluvit i v češtině jinak A J a N J. Doporučuji - ale pouze v sezóně ! Problém s bazény, strašně moc lidí na dva funkční a jeden pro kondiční plavání. Vhodné i pro malé děti, je jim věnována poměrně velká část bazénů.

Hotelu bych maličko ubral - pokojská neuklízí každý den, ani nevynesou koš, trochu hloupé na to jak pěkný je to hotel. Předražené nápoje u večeře, ale jídlo stojí za to. Jinak polopenze bohatě stačí i pro velké jedlíky.
Pozor, velký problém je čištění bazénů, byly jsme sice informováni o plánované odstávce a čištění jednoho z bazénů ale až po zakoupení a zarezervování termínu. I přes ujištění cestovky , že to nebude problém - tak byl. Protože se ochladilo, zavřeli téměř celou venkovní plochu a celé lázně se do dvou bazénů fakt těžko vejdou !!! Šlapali jsme po sobě - super naplánované.

8. 10. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

Moc pěkný hotel, koupání i zahrada. Voda v bazénech byla krásně teplá. Dětem se moc líbilo i pískové hřiště s pirátskou lodí, minigolf a dopravní hřiště. Všichni jsme si výborně odpočinuli, děti se vyřádily ve vodě i na zahradě, byli jsme moc spokojení.

Nelíbilo se nám, že tobogány se pouštěly jen na malou chvíli odpoledne, jinak byly zavřené.
Také bychom uvítali, kdyby bylo možné si půjčit nějaká vozítka na dopravní hřiště vhodná pro malé děti (odrážedlo nebo šlapací autíčko), k dispozici byla jen jízdní kola.

6. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (7)