Kategorie

Salon Anička

3,9 / 5 (17 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemná masérka. Splnilo očekávání.“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Salon Anička

Hodnocení podniku Salon Anička

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Miloslav

Kvalita prov.masáže,solidní přístup masérky

Vše v pořádku

12. 11. 2016
Užitečné? Ano
Martina

příjemná masáž, hřejivý zábal před masáží byl super a (obzvlášť teď v zimě) dobře uvolňoval svaly

Prostředí nebylo tak relaxační, jak jsem byla dosud z masáží zvyklá - tady je několik lehátek vedle sebe a paralelně je opečováváno víc zákaznic (možná i zákazníků). Místní masérky si spolu celou dobu povídaly, což pro mě bylo dost rušivé.
Taky mě nemile překvapilo, když jsem se měla svléknout před druhou zákaznicí - přece jen před samotnou masérkou je to něco jiného.
Přestože byla samotná masáž příjemná, zklamalo mě, že místo 10min zábalu a 50min masáže slibované na voucheru jsem měla 20min zábalu a 30min masáže.
Nicméně i přes všechny nedostatky jsem celkem spokojená.

9. 11. 2016
Užitečné? Ano
Simona

milé masérky, hezké prostředí. na začátku procedury vás změří, zváží, a na konci znovu, takže vidíte hned výsledky.

31. 10. 2016
Užitečné? Ano
Barbora

masáž příjemná

prostředí a přístup masérky. V místnosti jsou 4 lehátka, najednou se masíroval 3 lidé - ale jen 2 masérky, přebíhaly. Mezi lehátky jsou závěsy, ale ty jsou celou dobu roztažené, takže není ani trošku soukromí. Masérka sice byla příjemná, ale hrozně spěchala, všechno muselo být honem honem. Na konci jsem chtěla vědět, jak je možné objednat balíček masáží o kterých předtím mluvila, řekla, ať se podívám na slevomat a už spěchala do čekárny, kde čekali další lidé.

Vyjádření partnera
Salon Anička Před 2 měsíci

dobrý den s tím co se tu píše nesouhlasíme
v místnosti jsou 4 lehátka ale vždy se masírují pouze 2 klienti pokud jsou 2 masérky, na dalších lehátkách leží klienti v zábalu.pokud tedy nekterá masérka přeběhla bylo to z důvodu přidání dek klientovi kterému je zima,nebo potřebuje dříve odejít,
Každý klient má vždy vymezený svůj čas na masáž,který se dodržuje.
Závěsy mezi lehátky jsou právě na zajištění soukromí v zábalu je každý klient oddělen aby mohl odpočívat.Při masáži může být závěs poodtažen pokud si to klient přeje a jsou např.2 kamarádky co si povídají a chtějí na sebe vidět.Jinak je vždy zachováno soukromí.
Co se týká koupení dalšího balíčku nikoho jsme zatím neodkázali na slevomat naopak doporučujeme platbu na místě i objednávky vyřizujeme ihned dle objednávacího sešitu.
salon Anička

13. 10. 2016
Užitečné? Ano
Ally
26. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (6)