Kategorie

Butterfly Cosmetic Studio

4,4 / 5 (143 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Paní Elena je milá a znalá oboru. Procedura je velmi příjemná, ale na pleti je i znatelná – pleť je důkladně vyčištěná a hydratovaná. Mám pocit naprosto profesionálně odvedené péče.“

Dobrý den, rádi bychom Vás přivítali v našem salonu. U nás můžete dostat tu nejlepší péči o Vaši pokožku. Připravili jsme pro Vás krásné prostředí s příjemnou muzikou a atmosférou, kde můžete zapomenout na celý svět, odpočinout si, relaxovat a načerpat nové síly. Přijďte k nám a my se o Vás s veškerou pečlivostí postaráme. Budeme se na Vás tešit. Elena Fedotova http://butterflystudio.cz 4,4 / 5 (72)

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Butterfly Cosmetic Studio

Hodnocení podniku Butterfly Cosmetic Studio

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Markéta

Paní Elena je milá a znalá oboru. Procedura je velmi příjemná, ale na pleti je i znatelná – pleť je důkladně vyčištěná a hydratovaná. Mám pocit naprosto profesionálně odvedené péče.

Vyjádření partnera
Butterfly Cosmetic Studio Před 20 dny

děkuji

2. 2. 2017
Užitečné? Ano
Lucie

Paní byla milá, poradila mi se vším a řekla vše co bych potřebovala vědět. Doporucuji

O ničem nevim

Vyjádření partnera
Butterfly Cosmetic Studio Před 20 dny

Moc děkuji

27. 1. 2017
Užitečné? Ano
Petra

Sympatická kosmetička, která věděla a říkala co dělá

18. 1. 2017
Užitečné? Ano
Martina

Kosmetika byla výborná, kosmetička milá, poradila, vybrala nejvhodnější ošetření pro mou pleť. Byla jsem moc spokojená, ráda se vrátím.

Vyjádření partnera
Butterfly Cosmetic Studio Před 2 měsíci

Děkuji za hezké ocenění mé práce, rada Vás zase uvítám v mém studiu.

22. 12. 2016
Užitečné? Ano
Tereza

Po dohodě s kosmetičkou jsem byla objednána na večerní hodinu. Hned při příchodu mě paní uzemnila sdělením, že na vouchery se večer nechodí, klientům na vouchery prý večerní hodiny nenabízí. Dále mi stale opakovala, že je už unavená, tudíž procedura probíhala zrychlenějším tempem a v poklusu. Paní po mě žádala 2× doplatek za věci, které by měly být současné standartního kosmetického ošetření. Vynadala mi, že mám rozšířené žilky v obličeji a že jdu na voucher, protože ona tímto prý přichází o peníze. Omluvila jsem se jí, že s podmínkami které si klade Slevomat na provozovatele já nic neudělám, a z principu, že jde klient na voucher by paní neměla být protivná, neochotná až drzá. Nemůže si vybíjet svou zlost na klientech. Když jsem se ptala u jiných nabídek na Slevomatu, řekli mi, že ošetření rozšířených žilek v rámci voucheru není problém a dá se udělat v ceně voucheru. Den po návštěvě jsem dostala alergickou reakci, takže návštěva studia byla pro mne kontraproduktivní. Paní byla drzá a měla neustálé narážky (že jdu na voucher, že mi musí ošetřit žilky v obličeji, že je unavená…atd.), nevím, jestli to ovlivňovala její národnost, ale s podobným chováním jsem se zatím u žádného poskytovatele služby nesetkala. Paní se snaží vydělat všemožně na klientovi, případně ušetřit na přípravcích. Nedoporučuji.

Vyjádření partnera
Butterfly Cosmetic Studio Před 13 dny

Mila zákaznice, svůj termín jste přeobjednávala 3 krát,termín jste pokaždé na poslední chvíli zrušila , termín pokaždé propadl kvůli nevčasnému zrušení a nemohla jsem ho dát jiné klientce. I přesto že ve storno podmínkách je napsáno že termín se musí zrušit 24 hod předem,vy jste tuto skutečnost nerespektovala ale i přesto jsem Vám pokaždé vyšla vstříc a dala jsem Vám nový termín . Poté jsem Vám věnovala dokonce více času než ve voucheru ,vzhledem k tomu ze pleť byla ve velmi zanedbaném stavu.
Měla jste výrazně červené žilky, proto jsem Vám nabídla proceduru navíc,která by Vám velmi pomohla, jelikož procedůra nebyla zahrnuta ve voucheru dopředu jsem Vás upozornila že se hradí navíc,což samozřejmě muže klientka odmítnout. Dokonce jsem Vás dopředu upozornila že tato procedůra pro Vás není vhodná ,proto jsem se Vám nabídla procedůru upravit tak aby se hodila pro Vaší pleť. Tvrzení že jsem se chovala protivně ,neochotně a drzé je naprosto nepravdivé, tuto skutečnost potvrzuje i moje hodnocení zde na slevomatu od jiných spokojených zákaznic. Klientky objednávám na večerní termíny bez rozdílů jestli jsou s voucherem nebo ne. Nové klientky ze slevomatu velmi vítám ,proto akci na slevomat dávám.
Kosmetiku v salonu používám kvalitní ,přírodní a hypoalergenní ,která je vhodná i pro velmi citlivou pleť. S Vaší pleti jsem se Vám snažila pomoc, za což jste se mi odvděčila nepravdivým komentářem.
Velmi mě mrzí nepravdivé tvrzení o mé osobě,chování i narážky na mojí národnost.

20. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (64)

Podobné podniky