Kategorie

Bellezza Hair Studio

4,6 / 5 (59 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Naprostá spokojenost!!!“

V dnešní uspěchané době jsou vlasy nedílnou součástí našeho života, jako nikdy dříve. Určují módní trendy, naši náladu, postavení a celkově první dojem. Vhodným výběrem střihu, barvy a účesu můžete omládnout i o několik let, nebo změnit životní stereotyp. V našem útulném avšak moderně zařízeném kadeřnictví Bellezza Hair studio, které se nachází blízko centra města Hradce Králové, Vám poradíme jak na to :)

Dnes otevřeno: 8:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Bellezza Hair Studio

Hodnocení podniku Bellezza Hair Studio

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eva

Naprostá spokojenost!!!

12. 1. 2017
Užitečné? Ano
Magda

Krásné prostředí, paní kadeřnice byla milá a ochotná. Ptala se na každý centimetr, který ustřihla. Věřila jsem, že bych byla v dobrých rukou, i kdybych ji nechala mi vlasy nabarvit a ostříhat jen dle ní. :) celkově se mi líbila i atmosféra v podniku a nákupu voucheru určitě nelituji :)

Vše bylo fajn.

7. 1. 2017
Užitečné? Ano
Daniela

Kadeřnice opravdu velice příjemná, veselá. Při objednání nebyl žádný problém. Celkově to bylo vše příjemné a narovinu – nikdy mě nikdo tak hezky neostříhal.

19. 12. 2016
Užitečné? Ano
Dana

příjemný personál, pěkné prostředí

2. 12. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Objednání termínu do týdne. Velmi pěkné prostředí laděné do růžova, kadeřnictví je dobře značené z ulice, skvělé umístění u Atria, sympatická paní kadeřnice, která umí poradit, doporučit. Nabídka kávy super. Mytí hlavy mi připomínalo masáž hlavy, oceňuju nastavitelné sedátko, samotné mytí v co nejkratší, nutné době, aby nebolel krk, hlavice sprchy super, hrozně příjemně myje hlavu. Výsledek skvělý, paní kadeřnice si uměla poradit s mými velmi dlouhými vlasy. Doporučuji :-)

15. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (26)

Podobné podniky