Kategorie

Bellezza Hair Studio

4,6 / 5 (50 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „příjemný personál,pěkné prostředí“

V dnešní uspěchané době jsou vlasy nedílnou součástí našeho života, jako nikdy dříve. Určují módní trendy, naši náladu, postavení a celkově první dojem. Vhodným výběrem střihu, barvy a účesu můžete omládnout i o několik let, nebo změnit životní stereotyp. V našem útulném avšak moderně zařízeném kadeřnictví Bellezza Hair studio, které se nachází blízko centra města Hradce Králové, Vám poradíme jak na to :)

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Bellezza Hair Studio

Hodnocení podniku Bellezza Hair Studio

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dana

příjemný personál,pěkné prostředí

2. 12. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Objednání termínu do týdne. Velmi pěkné prostředí laděné do růžova, kadeřnictví je dobře značené z ulice, skvělé umístění u Atria, sympatická paní kadeřnice, která umí poradit, doporučit. Nabídka kávy super. Mytí hlavy mi připomínalo masáž hlavy, oceňuju nastavitelné sedátko, samotné mytí v co nejkratší, nutné době, aby nebolel krk, hlavice sprchy super, hrozně příjemně myje hlavu. Výsledek skvělý, paní kadeřnice si uměla poradit s mými velmi dlouhými vlasy. Doporučuji :-)

15. 11. 2016
Užitečné? Ano
Edita

Sympatická kadeřnice. Syn byl velice spokojený.

14. 11. 2016
Užitečné? Ano
Eva

Super komunikace při objednání. Velmi milá a šikovná kadeřnice a také celá společnost dam, se kterou jsem se v mém objednaném čase v kadeřnictví setkala. SPOKOJENOST.

3. 11. 2016
Užitečné? Ano
Eva

Paní kadeřnice byla moc příjemná. Při objednání se snažila být flexibilní. Paní kadeřnice je velmi šikovná a dokáže poradit. Jelikož jsem měla velkou změnu účesu, tak mohu potvrdit, že své řemeslo umí opravdu dobře. Odcházela jsem velmi spokojená.

25. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (23)

Podobné podniky