Kategorie

Enigma Prague

4,8 / 5 (145 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Jednoduchá rezervace termínu, vstřícnost při jeho změně, ochotná a milá paní, která nás pustila dovnitř dřív, jelikož jsme přišli se značnou rezervou a VÝBORNÁ A VELMI ZÁBAVNÁ HRA.“

Dnes otevřeno: 10:00–23:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Adrenalinové zážitky, Úniková hra

Hodnocení podniku Enigma Prague

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,8/5 dle 145 hodnocení
Margaret

Zajímavý příběh, dobré technické vybavení, lokalita blízko metra Anděl a možnost vybrat i velmi pozdní termín. Taký mají dobře promyšlenou atmosféru a některé úkoly jsou velmi nestandardní. Celkově jsme spokojené, čas nám utekl velmi rychlé. Děkujeme.

Bohužel bylo také to, co se nelíbilo. Nebyla to naše první únikovka, proto bylo těžko se zvyknout s tím, že všude nas vedou za ruku. Přitom nelze rozlišit kdy se řídit návodem "nesahejte zbytečně na veškeré objekty, pokud vás k tomu nenavede Faust", protože pak říkají že "pokoj obsahuje nápovědy, které byste museli pochopit". Kvůli tomu že nápovědy podává "Faust", za první zabírají čas hry, za druhé, mají ozvěnu a občas jsou špatně srozumitelné. Některé úkoly jsou pro 2, nebo maximálně pro tří osoby a jsou velmi jednoduché, po první polovině hry se stávají složitější a zajímavější, ale stejně nejsou moc spojené s příběhem.

29. 11. 2016
Užitečné? Ano
Iva

Jednoduchá rezervace termínu, vstřícnost při jeho změně, ochotná a milá paní, která nás pustila dovnitř dřív, jelikož jsme přišli se značnou rezervou a VÝBORNÁ A VELMI ZÁBAVNÁ HRA.

29. 11. 2016
Užitečné? Ano
Karema72

Výborné zpracování i atmosféra
Jako první únikovka super!
Příjemný průvodce..

27. 11. 2016
Užitečné? Ano
Martina

Provedeni hlasem Fausta.

26. 11. 2016
Užitečné? Ano
Karbon

Skvěle odvedená práce pořadatelů- atmosféra měla grády a nápady byly různorodé. Nápovědy byly také vyřešeny originálně oproti ostatním únikovkám. Mám pocit, že tato únikovka byla víc na všímavost než na řešení šifer.

25. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (75)

Podobné podniky