„Tak dobrou pizzu jsme už dlouho neměli, totéž platí o kávě. Velmi milá servírka, příjemné prostředí…Celková spokojenost, přijdeme rádi znova.“ — Alexandra, Před 2 roky

„Tak dobrou pizzu jsme už dlouho neměli, totéž platí o kávě. Velmi milá servírka, příjemné prostředí…Celková spokojenost, přijdeme rádi znova.“ — Alexandra, Před 2 roky

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e-mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Restaurace a bary, Pizza a italské restaurace

Bella Italia
Jetelová 2, Plzeň, 32600 (zobrazit na mapě)

Bella Italia

Jetelová 2, Plzeň

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 11:00–23:00
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Letní zahrádka
Domácí mazlíčci vítáni
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Lukáš
Tomáš

výborná pizza

Růží

příjemná a rychlá obsluha, do 10-ti minut od objednání jsme jedli výbornou pizzu

Hodnocení podniku Bella Italia

Hodnocení podniku Bella Italia

3,8/5 (76 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lukáš
1. 7. 2018
Tomáš

výborná pizza

15. 1. 2017
Růží

příjemná a rychlá obsluha, do 10-ti minut od objednání jsme jedli výbornou pizzu

26. 9. 2016
Markéta

Milá obsluha a skvělá pizza…

3. 7. 2016
Bedřiška

Pizza nám chutnala, prostředí je příjemné, obsluha ochotná.

31. 5. 2016
Ivana

Velmi příjemná, vstřícná a pozorná obsluha (manželka majitele). Pizza tenká, křupavá, na požádání doplněna další ingrediencí (zdarma). Příjemné prostředí.

31. 5. 2016
Luban

Při výběru pizzy jsme si mohli vybrat z více druhů než bylo avizováno na voucheru a při objednávání vína jsme se mohli poradit s obsluhou a byla nám nejprve poskytnuta ochutnávka. Pizza výborná, stejně jako chování a ochota personálu.

30. 5. 2016
32300

Sice už je to nějaká ten den co jsem uplatnil tento kupon, ale nedá mi to se nevyjádřit o tomto podniku. Už první co mi zarazilo, byl ten fakt, že jsem se chtěl dovolat do uvedené pizzerie a zamluvit si místo. Bohužel číslo, které bylo uvedeno na kuponu bylo trvale nedostupné. Pokusil jsem se vyhledat tedy číslo na internetu, tam jsem našel zcela odlišné. Bohužel na to jsem se také nedovolal. Padlo rozhodnutí se do podniku vypravit naslepo. Obsluha na dotaz proč se nedá dovolat na telefon oznámila, že číslo je neplatné.

Mám pocit, že byla sobota odpoledne. V pizzerii ani noha, venku sedělo asi pět lidí u jednoho stolu. Obsluha byla příjemná, ale když jsem si obsluhu prohlédl, nerad bych někoho urazil, ale řekl bych, že to byla ještě včera osoba bez domova. Neupravená, podivné oblečení, které se rozhodně nehodilo k obsluhování hostů. S přítelkyní jsem se tedy usadil na venkovním sezení, ale bylo nutné si vybrat stůl a židle, protože většina z nich neměla podsedák, stav židliček neodpovídal nějaké údržbě za polední alespoň tři roky. Lak byl na většině židliček opadaný, židle od pohledu většinou odpuzující. Pizza byla vybrána poměrně rychle s doplňkem o smetanový základ na jedné pizze. Píti bylo obratem přineseno. Obsluha opět příjemná. Při čekání na jídlo jsem si prohlížel venkovní prostory, krom již zmiňovaných židlí byl hrozný pohled na popraskanou dlažbu, všude přítomný rostoucí plevel. Ze stromu, který byl vedle nás koukalo několik hřebíků, stěna pizzerie měla opadanou a popraskanou omítku na mnoha místech. Cedule, která měla prezentovat pizzerii ležela na zemi, podle stavu tam ležela asi už hodně dlouho. Celý prostor pro hosty působil dost zanedbaně a odpudivě. Po cca 30 minutách byla donesena pizza. Pizza nebyla rozkrojena na osminy, což se mi asi v žádné pizzerii nestalo. Příbor rozhodně nebyl pro konzumaci pizzi, ale běžného jídla. Byl tedy problém pizzu vůbec krájet. Další problém byl ten, že požadovaný smetanový základ se nekonal. Kuchař pravděpodobně po dopečení pizzi vzal kelímek se smetanou a pizzu polil. V jídle prostě vyloženě stála smetana. Musel jsem vzít pizzu i s talířem a opatrně vylít smetanu ke stromu. Celkově pizza byla hodně podprůměrná, bez chuti. Řekl bych, že ostuda na pizzerii! Mražená pizza z obchodu chutná lépe a to nepřeháním.

V závěru tento podnik nemohu doporučit a myslím si, že by Slevomat měl takové podniky příště vyřadit z nabídky. Na to, že si tato pizzerie nárokuje, že je pravá italská, tak to pak nevím. V tomto podniku jsem byl jednou a v každém případě naposledy!

29. 5. 2016
Hana

Krásné prostředí a žádní lidé a milý personál:-)

Předražené víno.

27. 5. 2016
Martina

vše bylo výborné- jídlo, obsluha :-)

25. 5. 2016
Michaela

Pizza byla výborná. Obsluha stejně tak.

Na feferonkové pizze jsem měl místo papriček kyselé kozí rohy.

24. 5. 2016
Sedlacek

Neuvěřitelně milá a příjemná obsluha.
Dost, něco výjimečného ☺…

Jen to, že jsem v tomto podniku byl teprve poprvé. Jistě, to hodlám napravit…

21. 5. 2016
Libuše

Ochotná servírka, chutné pizzy.

Kdo pamatuje slavnou éru této restaurace, musí být zklamán…pusto, prázdno…škoda. Bohužel k dnešnímu stavu už nesedí poměrně drahé nápoje.

18. 5. 2016
Honza

Dobra obsluha a vyborna pizza

14. 5. 2016
Zdeněk

Nenašel jsem zde žádná pozitiva. Kromě objednané vychlazené fanty z lednice. A možnosti usazení do nekuřáckého prostoru.

Do této restaurace se již nikdy nevrátím(e).
Sezení pod strašidelně vypadajícím obrazem a pochmurné tmavé prostředí se možná ještě dá pokládat nakonec za to pozitivní. Po objednáce pizz nám byla přinesena objednávka z vedlejšího stolu. Což jsme si prohodili. To by ještě nevadilo.
Jenomže dvě pizzy měly na jídelním lístku (i voucheru) stejný název a čirou náhodou objednávky byly podobné. Takže, i když si to servírka zapsala. Nebylo to nic platné a místo pizzy šunka, žampiony, byla donesena pizza jen žampionová. Ani sousto šunky.
Tenhle další omyl sem už raději neřešil.
Restauraci jsem znal z minulosti, když ji vlastnil někdo jiný.
Takže jsem si myslel, že jdu na jistotu. A bral jsem jako obrovské plus, že vlastní pizza pec na dříví, což dodá pizze úplně jinou chuť.
Proto největším zklamáním pro mou osobu bylo, že ač vlastní pizza pec na dříví. Tak byla uzavřená, vše okolo uklizeno. A pizzy byly upečené v elektrické troubě.

13. 5. 2016
Václav

Nápoje v originálních lahvích.

Pizza „ve slevě“ připálená a s chudou oblohou bez koření.
Tragická obsluha. Byli jsme zde sami a museli jsme si dojít k pultu k zaplacení.

13. 5. 2016
Denisa

Příjemná obsluha a prostředí restaurace.

11. 5. 2016
Andrea

příjemná obsluha

9. 5. 2016
Jakub
8. 5. 2016
Darren

Pizzy byly přiměřeně obložené, z velmi dobrého těsta. Za nás spokojenost.

7. 5. 2016