Panos

3,5 / 5 (376 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Panos navštěvuji velmi často jako pekárnu. Jakékoliv pečivo je zde vždy čerstvé a výborné. V podstatě lepší pekárnu podle mě ani nenajdete. Sice trošku dražší ceny, ale zase za kvalitu si člověk vždy rád připlatí. A zde se to vyplatí. Navíc pečivo je vždy větší než v jiných pekárnách. Využil jsem poukaz ze slevomatu na sendvič. A můžu říct, že opravdu luxus. Tak dobrou bagetu jsem asi snad ještě nikdy neměl. Rozhodně doporučuji, sám jsem zde nebyl naposledy.“

Dnes otevřeno: 6:00–20:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 7:00–20:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 6:30–19:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 7:00–19:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 8:00–19:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jídlo a pití, Jídlo domů

Hodnocení podniku Panos

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zuzka
26. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tania

Dobrá nabídka

15. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Paja

milá obsluha, super chuť

9. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Anna
28. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Aneta

Křupavé pečivo.

Bohužel mě nabídka zklamala. Zboží občas neodpovídalo popisu. Např. v jedné byl ananas místo jiného ovoce. Přitom tam neměl co dělat, když nebyl ani uveden v popisu zboží. Kachní vypadalo a chutnalo jako z nějaké konzervy. Místo jednoho kousku masa jsem v bagetě měla něco velmi nevábného a odpudivého. Po bližším ohledání jsem zjistila, že jde o obří kus tuku/sádla(?). Dresinky sice byly dobré, ale bylo jich tam málo a byl pouze po okraji, aby to vypadalo dobře na oko. Bagety byly vždy „zabaleny“ jen do papírového pytlíku. Byť jste se tedy snažili sebevíc je nést opatrně a nezmačkat, při vytáhnutí z promočeného pytlíku jste stejně měli veškerý dresink na pytlíku a na bagetě nic a jedli jste ji suchou.
Přístup personálu také hrozný. Ve 3 ze 4 případů obrátila obsluha oči v sloup, když slyšela, že má někdo voucher. Navíc v tom měli asi velký nepořádek, když se mi nakonec 2 ze 4 zakoupených voucherů stejně ukazují jako neuplatněné. Jejich mínus.

6. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (160)