Kategorie

Stáj Hendrichová

4,0 / 5 (95 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Pěkný zážitek, příjemná projížďka i instruktorka.“

Dnes otevřeno: 8:00–20:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Jízda na koni

Hodnocení podniku Stáj Hendrichová

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Machackovajana38

Vše bylo výborné, paní byla velmi ochotná, vyšla nám vstříc přesto, že nám voucher už propadl, vyjížďka neměla jedinou chybu, krásná příroda, koně byli hodní, slečna co nás měla na starost příjemná. Doporučuji všem.

24. 11. 2016
Užitečné? Ano
Marie

Podnik působil útulně a koníci byli hodní. Kdyby se člověk domluvil individuálně a ne přes akci na slevomatu, tak věřím, že by si to vážně užil.

Nedostatky byly způsobené velkým zájmem o akci jako např. - pozdější začátek než bylo domluveno, tudíž nezbyl moc čas na přípravu koníků a seznámení se s nimi. Stejně tak na konci byli koníci hnedka předáni další skupině. Projevila se i celková únava personálu a akce byla taková "ospalejší". Pomalejší komunikace při rezervaci (nutno kontaktovat dvakrát, aby byla rezervace brána v úvahu) atp.

17. 11. 2016
Užitečné? Ano
Michal

moc mě líbylo volnost pohybu v sedle

15. 11. 2016
Užitečné? Ano
Kristína

Cena vyjížďky, hezké prostředí, koníky. Dále možnost si trochu zaklusat, na závěr odstrojit koně, zavést ho do stáje a prohlédnout si ji. Určitě bych si voucher koupila znovu.

Přístup mojí paní instruktorky (byla jsem na projížďce s kamarádkou, takže za ní mluvit nemohu), která zřejmě měla ten den toho dost (včetně zákazníků ze slevomatu), byly jsme poslední skupinka, čemuž odpovídal přístup a celkový dojem. Úvodní instruktáž ani přípřava se takřka nekonala (koně již přišli z předchozí vyjížďky), první polovinu času nemusel jezdec de facto vyvinout žádnou aktivitu (v podstatě jenom seděl a koukal) jelikož instuktorky vedly koně za uzdu od stájí až na louku. Kdybychom si neřekly, že chceme koně zkusit nachvíli vést i samy a trochu zaklusat, nejspíš by k tomu nedošlo. Bylo nám pořád přízvukováno, že za jednu vyjížďku toho nemůžeme očekávat moc a je nutno si zaplatit celý kurz, abychom si mohly všechno vyzkoušet a vést koně. Takže v tomto ohledu trošku zklamání, i s ohledem na zkušenosti z jiných stájí, které byly na slevomatu nabízeny.

15. 11. 2016
Užitečné? Ano
Andrea

Naprosto vše.

14. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (28)