Amal Digital

4,1 / 5 (30 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Skvely uvod do problematiky street fotografie. Konecne kurz, ve kterem je nejvice casu venovano tomu hlavnimu – foceni.
Zajimave ukoly a nasledne kriticke zhodnoceni.“

Společnost AMAL DIGITAL s.r.o. je poskytovatel ucelého systému vzdělávání a cestování v oblasti fotografování. Organizujeme jednodenní, vícedenní a individuální fotografické kurzy v rámci celé ČR. Tyto kurzy jsou pořádány jak pro veřejnost, tak pro firemní klientelu v rámci firemních benefitů a uznatelných nákladů. Kurzy vede vždy kvalifikovaný lektor a účastníci vždy obdrží veškeré potřebné studijní materiály. Dále jsme spolupořadatelem zahraničních fotografických cest ve spolupráci s CK STELLA TRAVEL AGENCY. Tyto cesty jsou pořádány jako výpravy fotografů. Na rozdíl od konkurence se nejedná o cestu s fotografem nebo výlety. Průvodce a lektor, který doprovází naše klienty má detajlně procestovánu celou oblast a je schopen přesně určit kdy a kde jsou nejlepší podmínky pro fotografování. Vše na těchto cestách se podřizuje focení a skupina má maximálně 10 členů. Mezi naše další činnosti patří kompletní nabídka fotografických služeb v atelieru a exteriéru, výroba fotografických booků pro fotografy a modelky, pořádání Diashow o cestování, výroba originálních fotoobrazů na papír a plátna, grafické práce a DTP.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Ostatní kurzy, Zábava a volný čas, Focení

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Amal Digital

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,1/5 dle 30 hodnocení
Michal

Skvely uvod do problematiky street fotografie. Konecne kurz, ve kterem je nejvice casu venovano tomu hlavnimu – foceni.
Zajimave ukoly a nasledne kriticke zhodnoceni.

Hodnocená nabídka: Celodenní kurz street fotografie
Dnes
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mgr. Liběna Anna

Skvělý osobní přístup, dobrá atmosféra a vstřícnost. Doporučuji.

25. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivetka

Skvělý přístup vyučujícího, spousta nových poznatků. Doporučuji :)

31. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lagnerova

Teorie s následnou praxí to je správná dvojka. Ale jinak je to jednička.

Hodnocená nabídka: Celodenní kurz Makro fotografie
21. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Markéta

Informace o zákonitostech kompozice.

Kurz pro mne byl bohužel téměř k ničemu, protože jsem nikde neměla předem informace, že mám na něj nedostatečný foťák.

Bohužel musím říct, že jsem byla nespokojena. Dokonce to, bohužel, považuji za vyhozené peníze. Nehodnotím lektora. Ukázalo se, že můj foťák prostě na makro nestačí. Informace na webu při nabízení tohoto kurzu zněla „Stativ, Makro nebo objektiv s delší ohniskovou vzdáleností je velkou výhodou.“ Víc nic. Jmenované věci však byly v podstatě podmínkou, nejen velkou výhodou, pokud z toho člověk chtěl aspoň něco mít. V informacích je také zmínka, že je kurz určen i pro majitele kompaktních fotoaparátů. Nemyslím si, že bych měla špatný. Přesto nestačil. Co s tím? V průběhu teoretické části velmi často zněla věta: „To se ale týká jen zrcadlovek.“ Pro kompakty prostě kurz nebyl. I lektor říkal: „Nojo, to fotit makro nepůjde, tak vám aspoň pomůžu s lepším focením detailu.“ Fajn. Ale já chtěla kurz makro, ne detaily. Kdybych zjistila včas, že na to nemám dobrý foťák, nekoupím si voucher.
Co s tím?
a) VELMI bych na webu přivítala přesné technické parametry, které účastníkovi umožní kurz nejen absolvovat, ale taky z něj něco mít. Kdyby tam byly, tak si to vůbec nekupuji.
b) Pokud už voucher koupím a tyto parametry na webu nejsou, přivítala bych tedy alespoň mailem zprávu, co mám mít DŘÍV než si rezervuji nějaký termín. (Po rezervaci termínu už storno není možné.) Pak bych asi udělala to, že bych voucher nechala „propadnout“ a pak bych požádala o jeho refundaci. My jsme dostali instrukce až necelé dva dny před kurzem.
Nebylo to celé špatné, některé informace byly dobré i pro nás s kompaktem, užila jsem si hezké odpoledne s focením, ale podobné bych mohla mít sama zadarmo. (Ano, až na pár dobrých tipů od lektora, když se zrovna věnoval mně a ne některému z dalších kurzantů.) To, co jsem se tam chtěla naučit, jsem se rozhodně nenaučila.

Vyjádření partnera
Amal Digital Před 7 měsíci

Je mi líto vašeho hodnocení. Pokud se přihlásíte na kurz MAKRO focení, očekával bych, že budete mít alespoň nějaké povědomí o problematice, případně vznesete dotaz jako to dělají jiní účastníci našich kurzů. Pokud mají kompaktní fotoaparáty režim MAKRO, je to řešitelné do té míry co fotoaparát dovolí.
Přesné technické parametry není dost dobře možné dávat na web, protože těch je tolik, že by se to tam ani nevešlo.
Pokud byste si napsala o podrobnosti, rádi bychom Vám je sdělili.
To že byli informace o místě teorie 2 dny před termínem je nemilé. Za to jsme se účastníkům omluvili. To nemění nic na skutečnosti, že jste si mohla napsat o technické podrobnosti co máte mít nebo ne.
krásysvěta.cz

Hodnocená nabídka: Celodenní kurz Makro fotografie
18. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (14)

Podobné podniky