Kategorie

Apartmány na vršku

4,9 / 5 (49 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Všechno ;o) Milý a komunikativní pan majitel, domečky jako z pohádky, jurta se samovýčepem, obrovský areál s "výběhem pro děti“, krásná hřiště pro děti, … nemělo to chybu! Rádi se vrátíme znovu ;o)"

Dnešní nabídky Apartmány na vršku

Hodnocení podniku Apartmány na vršku

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,9/5 dle 49 hodnocení
4 4
3 0
2 0
1 0
Helena

Všechno ;o) Milý a komunikativní pan majitel, domečky jako z pohádky, jurta se samovýčepem, obrovský areál s "výběhem pro děti", krásná hřiště pro děti, ... nemělo to chybu! Rádi se vrátíme znovu ;o)

23. 11. 2016
Užitečné? Ano
Lenka

Příjemné prostředí, pohodový a velmi vstřícný správce i ostatní personál. Krásné a čisté apartmány s kompletním vybavením, v lednici k dispozici chlazené pivo, víno, mošt aj. za přijatelné ceny. Vše spotřebované jak z lednice tak ze stanu se zapisuje a hradí na konci pobytu. V areálu je několik dětských pískovišť s hračkami, uprostřed areálu velký stan s dětským kouktem, automatem na kávu a pípa na pivo :-D. Rozhodně doporučuji i pro rodiny s malými dětmi.

31. 5. 2016
Užitečné? Ano
29

Přestože počasí nepřálo , prostředí bylo kouzelné a rádi se po nějakém čase vrátíme :-)

30. 5. 2016
Užitečné? Ano
Mblecherova

Úžasné prostředí, ochotný personál, skvělé vyžití pro rodiny s dětmi.

27. 5. 2016
Užitečné? Ano
K-navratilova

Nadherne originální domecky v hobiTine skvěle snídaně az do postýlky uzasna mňamka doporučuji rodinám s dětmi krásný a přizpůsobeny hobitin pískoviště, chaloupky,houpačky, hrací domecky a to vše v přírodě čerstvý vzduch a nadherne prostředí DÍKY MOC NASHLEDANOU RADI SE VRÁTÍME

25. 5. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (18)

Podobné podniky