Kosmetické studio

4,3 / 5 (13 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Hezké prostředí, moc milá paní masérka, příjemně strávený čas.“

Tato masáž uvolňuje napětí, zatuhlé svaly a ulevuje bolestem kloubů. Pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhá při regeneraci sil, odstraňuje únavu a pozitivně ovlivňuje psychický stav organismu. Startují samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu.

Dnes otevřeno: 10:00–19:00 Zobrazit všechny dny

http://www.zdravazada.net
zdrava-zada@seznam.cz
+420 608 505 868

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Masáže, Zdravotní masáže

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Kosmetické studio

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,3/5 (13 hodnocení)
Barbora

velmi příjemné pohodové prostředí, zkušená masérka, její přístup i postup mi zcela vyhovoval, dostala jsem i dobré rady.

25. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kateřina

Hezké prostředí, moc milá paní masérka, příjemně strávený čas.

25. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Petra

Vše bylo perfektní, moc příjemná a starostlivá paní masérka.

24. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hana

Skvělá masáž, sympatická paní masérka, mohu jen doporučit.

18. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Barbora

Samotná masáž byla příjemná, až na polohu na zádech při masáži krční páteře.

Masérka se nechovala úplně profesionálně. Koupila jsem si rovnou 2 vouchery, ale jinak bych podruhé určitě nešla. Nepříjemné bylo již domlouvání termínů. Oba termíny mi bez omluvy zrušila, protože si neuvědomila, že jsou státní svátky. Očekávala bych něco jako: „Omlouvám se, neuvědomila jsem si..“ ale místo toho napsala jen: „Bude státní svátek, budu pryč, musíme najít jiný termín.“ Dále, na první masáži mi sdělila, že masáž proběhne na boku a poté masáž krční páteře na zádech. Žádnou alternativu mi nenabídla. Leh na zádech mně, jako těhotnou, nebyl příjemný. Když jsem jí to po masáži řekla, odpověděla: „To jste měla říct, mohly jsme to udělat v sedě. Nemůžu všechno psát do voucheru, to by byl román!“ To ano, ale mohla mi to před masáží nabídnout, a né rovnou říct: „Budeme masírovat v lehu na zádech.“ Pokud nabízí masáž pro těhotné, měla by vědět, že se pro pokročilé stádium těhotenství leh na zádech v žádném případě nedoporučuje. Na druhou masáž jsem přišla o 5min později a než jsem stačila otevřít pusu, abych se omluvila, vyhrkla na mě: „Jdete nějak pozdě, ne?“ Opravdu jsem přemýšlela, že se otočím na podpatku a odejdu. Na takové chodání nejsem jako zákazník zvyklá. Doufám, že ostatní maminky měly lepší zážitky.

Vyjádření partnera
Kosmetické studio Před 6 měsíci

Vážená paní Říhová,
už samotné objednávání z Vaší strany, byl velký problém. Jak jste totiž uvedla, žijete v zahraničí a v ČR jste pouze občas. Vybírala jste si termíny, kdy byl buď státní svátek nebo čas po mé pracovní době. Takže jsem Vám pokaždé napsala, že tento termín možný není a napsala termín jiný. Když jsem Vám také napsala ať mi raději zavoláte a domluvíme se na termínu, tak jste odpověděla, že voláte ze zahraničí z pevné linky a jestli se můžeme domluvit po mailu. Já jsem ani jeden termín, na kterém jsme se finálně domluvily, nikdy nezrušila!
Jinak k samotné masáži krční páteře, byla jste jediná, která měla problém s tím ležet 15min. na zádech. Hlavně jste se během masáže neozvala, že Vám to je nepříjemné a oznámila mi to, až po jejím skončení. Což opravdu nechápu, protože vždy na začátku masáže říkám všem klientům, že kdyby bylo cokoliv nepříjemné, ať se hned ozvou. Každopádně při druhém termínu jsem Vám vyšla vstříc a masírovala krční páteř v sedě. A ano, nedoporučuje se těhotným ženám na zádech SPÁT, nikoliv ležet cca 15min. :-D
A hlavně tento postup průběhu masáže jsem uvedla v inzerátu, tak nechápu, když jste s tím měla problém, proč jste si vůbec voucher zakoupila a poté si přikoupila ještě další!
Ohledně vašeho pozdního příchodu, nepřišla jste pozdě o 5min., ale 10min. Bez jakékoliv omluvy, naopak jste si začala vymýšlet, že už jste před dveřmi čekala asi 4min. :-D
Což jsem Vám řekla, že není možné, protože jsem před tím měla otevřené dveře a vyhlížela Vás.
Věřte mi, že ani já na takové chování nejsem zvyklá a jsem vždy šťastná za pohodové a bezproblémové klienty :-)

30. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (0)

Podobné podniky