unIQue room, s.r.o.

4,8 / 5 (95 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vse. A navic prijemna slecna co nam vse vysvetlila.“

Úniková místnost v centru Brna, skvělá zábava pro partu přátel.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

http://uniqueroom.cz
info@uniqueroom.cz

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Únikové hry

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku unIQue room, s.r.o.

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petr

milá obsluha, tím to končí

Hele co říct. Hrůza. Prošli jsme předtím 4 únikové hry a tato je zaručeně nejslabší. Jak úvodem, žádný nebyl, tak místností, tím, že je jen jedna a všude jsou zámky, musíte hledat čísla a pak další čísla, nějaký zámek otevřete jen tak. Úvodem musím říct, že jsme se po absolvování této „únikové hry“ sbalili, zavolali jsme na další nejbližší hru a doufali jsme, že nás vezmou a my si spravíme chuť. Udělali jsme dobře, bylo to jako napodobenina únikové hry a opravdová únikovka. Pojďme bodově. 1) nikoho nebavilo to, že zde byly pouze šifry to 4 lidi opravdu nezabaví 2) žádné další místnosti, není co překonávat, kam se dostávat aby to bylo atraktivní 3) nápovědy podávány nejdříve vůbec, poté katastrofálně, nedostaly nás nikam dál, nepomohly, k ničemu, žádné oznámení že někdo píše novou nápovědu na obrazovku 4) vzhled a celkový dojem z místnosti laciný a špatný 5) žádné mechanismy, které by nás překvapily, udivily, nebo potěšily 6) děj nulový a nezajímavý 7) Nestalo se mi, abych se někde hodinu nudil. Tedy do dnes. 8) Tím, že jsou všechny „úkoly“ v jedné místnosti, velmi snadno se stane, že přeskočíte a pak logicky nemůžete dál. Obsluha milá, to ano, ale to je za ty peníze málo. Nezlobte se, ale tohle je špatné. Doporučuji projít únikové hry které máte v podstatě za rohem a investovat víc peněz do pořádných úkolů. Dal bych víc hvězd alespoň za to, že na nás hodinu nepršelo, ale další únikovka nám otevřela opět oči a úkoly byly na jiném levelu.

Vyjádření partnera
unIQue room, s.r.o. Před 16 dny

Dobry den,
dakujeme za vas nazor.
Su rozne tipy unikovych hier, Vojakova cela je viac zamerana na logicke ulohy. Mrzi nas, ze ste sa nezabavili. V pripade, ze mate zaujem riesit nejaku formu kompenzacie alebo nam chcete zdelit dalsie podrobnosti, kontaktujte nas prostrednictvom mailu: info@uniqueroom.cz.

3. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Cooperadovana

Vse. A navic prijemna slecna co nam vse vysvetlila.

21. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jan

super přístup, rychlé jednoduché jednání, po hře nás netlačili hned pryč, byla to fakt zábava :)

12. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marshallovap

Super přístup personálu.
Dobře udělaná únikovka.
Jen bych nedoporučoval víc jak 4 lidi a určitě zkusíme nějakou další.

12. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martin

Nápadité, rozmanité
Příjemná obsluha
Možnost parkování

Jeden zámek jsme otevřeli omylem, prý byl trochu vadný a budou ho měnit. Hru to však nijak neovlivnilo (bylo asi potřeba vyřešit všechny úkoly), paní nás hned informovala, aby nás to nemátlo, a my se k této části vrátili později až bylo jeho řešení doopravdy na řadě.

Měl jsem za sebou zatím jen dvě únikovky, obě v páru. Do této místnosti jsme vyrazili v šesti lidech, z toho dva (mí rodiče) neměli s únikovkou dosud žádné zkušenosti. Z počátku jsme tápali a postupovali velmi pomalu, chytli jsme se asi až po půl hodině, nakonec jsme se ale úspěšně dokázali dostat ven. Každý k tomu přispěl svým dílem a všichni jako skupina jsme se bavili. Úkoly byly různorodé a nápadité :)

Vyjádření partnera
unIQue room, s.r.o. Před 3 měsíci

Děkujeme za hodnocení, zámek jsme už vyměnili. :)

4. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (34)

Podobné podniky