The Unlocker

4,7 / 5 (61 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Jedna z lepších únikovek, milý personál, všechno v pořádku“

Reálná úniková hra je zábavná a vynalézavá společenská zábava, kde hráči využívají své detektivní schopnosti, aby vyřešili záhady, rozluštili hádanky a našli skrytý klíč, pomocí kterého uniknou ze zamčené místnosti v daném časovém limitu. Jedinečnost hry spočívá v tom, že se fyzicky nacházíte uvnitř daného příběhu. Pokud čtete knihu, funguje vaše představivost. Pokud hrajete videohru, můžete být vtaženi do příběhu, ale vše se odehrává pouze na obrazovce. Reálná úniková hra kombinuje tyto faktory a aktivně vás zapojuje do daného příběhu. Je to interaktivní hra, které vy a vaši spoluhráči musíte čelit a klíčem je vaše spolupráce. V knize nebo videohře je hrdinou vždy nějaká smyšlená postava, zde jste to VY!

Dnes otevřeno: 9:00–21:00 Zobrazit všechny dny

http://www.theunlocker.cz
info@theunlocker.cz
+420 737 380 683

Dnešní nabídky The Unlocker

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku The Unlocker

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,7/5 dle 61 hodnocení
Eva

Jedna z lepších únikovek, milý personál, všechno v pořádku

15. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tereza

Manžel dostal voucher jako dárek a byl nadšený !!!! Klidně by si to zase zopakoval!😊

Vše bylo senzační!

8. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Barbora

Vše!

28. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Siu

Pán byl příjemný, když nám vše vysvětloval, poradil, když jsme byli v nesnázích. Hra je fakt dobře udělaná. Šla bych klidně znovu!

Nemám výčitek.

16. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Vendula

Unikovky jsou vzdy bozi, ale tato byla zatim asi nejslabsi. Prijemna obsluha (mozna az moc :))

Vedro v místnostech, extremni zasahovani obsluhy do hry, obsluha vas i slysi, takze nulove soukromí, nektere ukoly nezapadaly do pribehu…

Vyjádření partnera
The Unlocker Před měsícem

Vážená paní Vonková,

děkujeme za recenzi. Bohužel na ni musím reagovat. Píšete, že tahle byla nejslabší, při tom před hrou jste řekla, že hrajete prvně a nechala si všechno vysvětlit a pak si stěžujete na moc příjemnou obsluhu?! Klidně jste mohla napsat, že je obsluha moc milá, protože Vás nechala hrát ještě 17 minut po časovém limitu hry, z toho mi vyplývá, že obsluha asi tak extrémně nezasahovala, když jste hráli takhle dlouho. Stejně tak hodnotit vedro v místnosti, ve které je okno, mi přijdete zcela absurdní! Okno se sice nemá otevírat, jelikož není součástí hry, ale za účelem vyvětrání a po domluvě s obsluhou není problém si okno otevřít. (Hrozí riziko, stěžování si na hluk z ulice, zpěv ptáků nebo čerstvý vzduch...) Nápověda je nedílnou součástí všech her u nás i v jiných únikových hrách, a se skutečností, že vás vidí i slyší, jste předem seznámeni a je to právě proto, aby vám mohla dobře a rychle poradit.

ZAKLÁDÁME SI NA TOM, ABY BYLI HRÁČI SPOKOJENI! Pokud jste byla nespokojena z jakéhokoliv důvodu už na místě, stačí to oznámit obsluze s konkrétními důvody a ona má instrukce vrátit peníze zpět!

Na poukazech, na webový stránkách i v provozovně je na mne uveden telefon pro případné stížnosti a připomínky. Házet na sebe špínu v recenzích, které nás dlouhodobě poškozují, nechceme!!!Daniel Kalaš
majitel TheUnlocker

5. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (24)

Podobné podniky