Kategorie

Salon Evva

4,7 / 5 (131 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemná, ochotná paní kosmetička. Dala si práci i s hloubkovým vyčištění pleti. Objednala jsem se na další měsíc a doporučila jsem návštěvu této kosmetiky kamarádce.“

Nabízím komplexní program péče o každý typ pleti, který je speciálně vyvinutý lékaři, kosmetology a bylináři východu. Přpravky pro hluboké čištění, denní čištění, tónování, hydrataci, ochranu, výživu a také přípravky pro rychlou pomoc. Všechny přípravky jsou přírodní a jsou určeny podle druhu pleti,jsou vysoké kvality a slouží k periodické péči. Přípravky obsahují účinné spojení výživných látek a jsou vyvinuty za účelem zlepšení vzhledu a zpomalení příznaků stárnutí. Pleť se při pravidelném ošetření odmění zdravým vzhledem.

Dnes otevřeno: 9:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Péče o pleť a obličej, Kosmetické služby

Hodnocení podniku Salon Evva

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zdeňka

Příjemná, ochotná paní kosmetička. Dala si práci i s hloubkovým vyčištění pleti. Objednala jsem se na další měsíc a doporučila jsem návštěvu této kosmetiky kamarádce.

23. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eva

Příjemné prostředí, milá a šikovná paní kosmetička, při ošetření hraje relaxační hudba, dokonce mi paní kosmetička zapnula vyhřívané lehátko. Byla jsem již podruhé a přijdu znovu i bez voucheru.

23. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Axsa

Byl to dárek pro maminku, která si kosmetiku užila a úžasně si odpočinula. Paní ji dokonale upravila obočí a také na pleti bylo znát, že „září“.

20. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tereza

Vše na jedničku, paní Mirka byla moc milá a celkově po ošetření jsem se až divila, jak moc odpočatý a „lehký“ můj obličej je. Super

19. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Šárka
16. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (59)

Podobné podniky