LostExit

Praha - Kobylisy, Na Pecích 476/5

„Úniková hra byla naše premiérová, ale předčila očekávání. Obsluha místnosti je naprosto fantastická. Skvělý zážitek, doporučujeme všem!“ — Katerina, Před měsícem

„Úniková hra byla naše premiérová, ale předčila očekávání. Obsluha místnosti je naprosto fantastická. Skvělý zážitek, doporučujeme všem!“ — Katerina, Před měsícem

O nás

Společnost zabývající se tvorbou únikových her s dobrodružnou či lehce hororovou tematikou.

LostExit
Na Pecích 476/5, Praha - Kobylisy, 182 00 (zobrazit na mapě)

LostExit

Na Pecích 476/5, Praha - Kobylisy

Zobrazit na mapě
Parkování v ulici a nejbližším okolí je možné ve všední dny do 20:00 jen s lístkem z parkovacího automatu. O víkendech zdarma. Po příchodu zvoňte na zvonek s nápisem LOST EXIT.
Dnes otevřeno 9:45–21:45
Vybavení a služby
U nás se nekouří
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Tereza

Průvodce nás už od začátku vtáhl do děje a hrál hru až do konce. Úkoly nejsou jednoduché, nenavazují na sebe lineárně, ale jedná se spíše o skládačku. Kdo rád luští a má rád rébusy, je to hra peo něj.

Anna

Perfektní atmosféra. Vyprávení před a po hře podtrhlo velice dobře promyšlený příběh.

Jana

Moc pěkné, dobré prostředí snažící se navodit adekvátní atmosféru, nelineární, zajímavé úkoly různého druhu (byli jsme zatím asi na 6-ti únikovkách, ale něco bylo tady pro nás (nebo pro mě určitě) úplně nové, spíš těžší. Stihli jsme s 20-ti min. rezervou, ale to jen díky šikovnému páru, co jme měli s sebou, bez nich bychom to louskali o dost déle. Příjemná obsluha, výborný vypravěč. Nám se to moc líbilo, určitě bych ji zařadil mezi nejlepší z toho, co jsme zatím zkusili. Určitě mohu doporučit.

Nic negativního mě nenapadá – snad jen, že pro zkušenější hráče (tím nemyslím sebe), by některá nápověda na začátku hry nemusela být tak přímočará, aby se potrápili o trochu víc :-)