Kategorie

Exit Game UH

4,5 / 5 (98 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborné! Už jsme na únikovce dvakrát byli, ale tady jsme se pobavili zatím nejlíp. Dobře promyšlené a zajímavé úkoly. O jednu nápovědu jsme sice poprosili, ale náročností to bylo tak akorát a dávalo nám to smysl. Už se těšíme na další místnost.“

Dnes otevřeno: 9:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Exit Game UH

Hodnocení podniku Exit Game UH

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,5/5 dle 98 hodnocení
Libor

Vše

15. 1. 2017
Užitečné? Ano
Kessynka7

Výborné! Už jsme na únikovce dvakrát byli, ale tady jsme se pobavili zatím nejlíp. Dobře promyšlené a zajímavé úkoly. O jednu nápovědu jsme sice poprosili, ale náročností to bylo tak akorát a dávalo nám to smysl. Už se těšíme na další místnost.

22. 12. 2016
Užitečné? Ano
Vybiralikovab

Zajímavý nápad, vymyslet něco na procvičení mozku, hlavně pro starší lidi. Příjemné prostředí, příjemný personál.

19. 11. 2016
Užitečné? Ano
Aneta

Jednalo se o dárek a obdarovaná byla velice spokojená. Líbilo se nám, že hra obsahovala nápadité úkoly, které byly přímo úzce spojeny s tématem hry, a nešlo pouze a řetězení odemykání zámků a nacházení dalších číselných kódů. Bylo potřeba opravdu přemýšlet. I tak šlo o jednodušší hru, která je vhodná i pro děti. jelikož obdarovaná osoba byla na únikové hře poprvé, tak ocenila, že hra nebyla přespříliš komplikovaná. S organizátory byla bezproblémová domluva. Jelikož nás na cestě potkalo několik zácp na silnicích, přijely jsme poměrně pozdě. Organizátoři byli ochotni na nás počkat a vyšli vstříc. Doufám, že budoucnu přibude opět nějaká další místnost. Moc rády opět zavítáme.

25. 10. 2016
Užitečné? Ano
Viera

pekne vymyslené, ochotný personál

5. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (26)