Kategorie

Exit Game UH

4,5 / 5 (89 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Jednalo se o dárek a obdarovaná byla velice spokojená. Líbilo se nám, že hra obsahovala nápadité úkoly, které byly přímo úzce spojeny s tématem hry, a nešlo pouze a řetězení odemykání zámků a nacházení dalších číselných kódů. Bylo potřeba opravdu přemýšlet. I tak šlo o jednodušší hru, která je vhodná i pro děti. jelikož obdarovaná osoba byla na únikové hře poprvé, tak ocenila, že hra nebyla přespříliš komplikovaná. S organizátory byla bezproblémová domluva. Jelikož nás na cestě potkalo několik zácp na silnicích, přijely jsme poměrně pozdě. Organizátoři byli ochotni na nás počkat a vyšli vstříc. Doufám, že budoucnu přibude opět nějaká další místnost. Moc rády opět zavítáme.“

Dnes otevřeno: 9:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Adrenalinové zážitky, Úniková hra

Hodnocení podniku Exit Game UH

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,5/5 dle 89 hodnocení
Aneta

Jednalo se o dárek a obdarovaná byla velice spokojená. Líbilo se nám, že hra obsahovala nápadité úkoly, které byly přímo úzce spojeny s tématem hry, a nešlo pouze a řetězení odemykání zámků a nacházení dalších číselných kódů. Bylo potřeba opravdu přemýšlet. I tak šlo o jednodušší hru, která je vhodná i pro děti. jelikož obdarovaná osoba byla na únikové hře poprvé, tak ocenila, že hra nebyla přespříliš komplikovaná. S organizátory byla bezproblémová domluva. Jelikož nás na cestě potkalo několik zácp na silnicích, přijely jsme poměrně pozdě. Organizátoři byli ochotni na nás počkat a vyšli vstříc. Doufám, že budoucnu přibude opět nějaká další místnost. Moc rády opět zavítáme.

25. 10. 2016
Užitečné? Ano
Viera

pekne vymyslené, ochotný personál

5. 9. 2016
Užitečné? Ano
Hana

Sympatická obsluha, výborná domluva, 1h limit není ultimátní.

Nazvala bych to "low cost" - strohé prostředí, jednoduché většinou podomácku vyrobené kulisy a pomůcky, trošku tomu chyběl i příběh.

2. 9. 2016
Užitečné? Ano
Michal

Super zabava

10. 8. 2016
Užitečné? Ano
Barbora

Bylo to uplne super vsem doporucuju určitě si ještě nějakou hru objednáme

25. 6. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (23)