Kategorie

Hotel Beseda

3,0 / 5 (37 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Okolní příroda“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Pobyty pro cyklisty, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Hotel Beseda

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Josef
29. 11. 2016
Užitečné? Ano
Petr

Celý pobyt a příjemný personál.

16. 11. 2016
Užitečné? Ano
Miroslava

Jen moznosti turistiky v Ceskem Svycarsku a pivovar ve meste

Hotel v opravdu spatnom stave, spise levna ubytovna a jidlo byla katastrofa!Navic hotel je na namesti takze na nocni klid muzete zapomenout, v noci se tam shromazdovali bezdomovci a jine individua, delali bordel, normalne jsme se bali jit vencit psa ven.

16. 11. 2016
Užitečné? Ano
Urednicek

Milá obsluhující slečna, nově zrekonstruovaná koupelna. Pěkné okolí a příroda, východisko pro různé výlety.

Hrozné matrace na obou postelích- viz fotografie, s hrboly a s péry, která samozřejmě tlačila a znemožňovala kvalitní spánek. Jídlo podprůměrné a dělané tak, aby bylo co nejlevnější – na uvítanou rizoto bez masa, pouze se zeleninou ( mražená trojkombinace – hrášek, mrkev, kukuřice – tedy ta nejlevnější ), bez chuti, takové " nemastné, neslané", nevíte ani co vlastně jíte, …další den játra s rýží – opět bez chuti. Taktéž snídaně byly ubohé, přesně odměřené pečivo, nemohli jsme si vůbec přidat, na talířku se bály slovy tři tenoulinké plátky turistického salámu a 2 plátečky nějakého rádoby šunkového salámu. Jako moučník nám byl předložen levný pečený perník, který byl po večeři, další den ještě k snídani a večer po večeři, asi aby se to dojedlo… Neuvěřitelné!!! Opravdu snad vůbec nejubožejší jídlo, které jsme za 30 let cestování zažili. Na pokoji byla zima, servírka nám řekla, abychom si otevřeli topení, ale topilo se jen chvíli, večer bylo topení již studené a do dalšího večera se opět netopilo. Pěkně jsme tam nastydli. Tak do tohoto hotelu, pokud se nezmění podmínky nebo majitel, tak raději již NE!!!

5. 11. 2016
Užitečné? Ano
Markéta

Okolní příroda

Ubytování, zastavil se čas v 70.letech

4. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (14)