Masáže u Markétky

4,7 / 5 (136 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Masáž sama o sobě byla skvělá, při masáži obličeje jsem usnula – opravdu jsem si tam odpočinula a z vyhřátého lehátka se mi nechtělo vstávat.“

Celulitida neboli pomerančová kůže trápí mnoho žen. Projevuje se především v kritických partiích zadečku a stehen. Stává se tak vlivem nedostatečné funkce podkožního vaziva, nedostatečným prokrvováním tukových vrstev a nízkou aktivitou lymfatického systému. V boji proti těmto projevům jsou skvělým pomocníkem termoaktivní skořicové anticelulitídové zábaly. Tento druh anticelulitídové masáže je: detoxokační (vyplavuje toxiny - škodliviny z těla) odvodňující (zbavuje tělo přebytečné voy, kterou tělo zadržuje díky špatnému pitnému režimu) zeštíhlující (v problémových partiích - zadeček, stehna, bříško je viditelný úbytek 0,5 - 3 cm hned po 1. masáži) lehce lymfo-drenážní Proč skořicový anticelulitídový zábal s masáží: - Prohřívá a prokrvuje podkožní tukové tkáně - Napomáhá urychlení spalování podkožního tuku - Způsobuje zrychlené odplavování toxických látek - Účinně podporuje odvádění přebytečné vody z kůže a podkoží - Zpevňuje pokožku, formuje postavu, minimalizuje projevy celulitidy - Pozitivně ovlivňuje úbytek objemu na problémových partiích. Okamžitý výsledek už po první masáži. Masáž trvá 60 - 70 min.

Dnes otevřeno: 9:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Masáže u Markétky

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Masáže u Markétky

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Šarka

Masáž sama o sobě byla skvělá, při masáži obličeje jsem usnula – opravdu jsem si tam odpočinula a z vyhřátého lehátka se mi nechtělo vstávat.

V budově se to hůř hledá, příchod není moc útulný.

23. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kamila

velmi dobře provedená masáž, příjemné prostředí

1. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lenka

Velmi příjemná paní.

1. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Veronika

Pani je mila a prijemna.
Masaz byla velmi dobra.

22. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Vera

Příjemná paní masérka a pozitivní účinek masáže.

9. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (57)

Podobné podniky