Kategorie

Still Management Model&Casting

3,9 / 5 (67 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „příjemné těhotenské focení, s fotkami jsme moc spokojení“

Dnes otevřeno: 13:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Still Management Model&Casting

Hodnocení podniku Still Management Model&Casting

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anastasia

nic

Absolutně neprofesionální přístup. Opilý fotograf. Špatná retuš. Celkové líčení mě udělalo starší aspoň o 20 let i když tvrdili, že velkou část sežere foťák. 300 fotek jsme museli dokoupit za 1000,-, abychom si mohli sami vybrat 5 fotografií k retuši. Vybírání bylo velmi složité, protože fotograf fotil i při mezifázích (asistent mi řekl, že si mám upravit vlasy a při té úpravě mě nesmyslně fotil, jen aby měli 300 fotek). Jsem velmi zklamaná. Nedoporučuji!

Vyjádření partnera
Still Management Model&Casting Před 8 měsíci

Dobrý den, Anastasia, ve vašem případě bylo prostě všechno špatně. Ještě nás napadá, jestli se vám to všechno jenom nezdálo:) Některé poznámky jsou totiž mimo realitu. Každopádně, děkujeme za Váš zajímavý komentář. Už jsme stále jen lepší.. S pozdravem, Adéla Stillmodels.com

16. 2. 2016
Užitečné? Ano
Zuzana

Práce vizážistky

Práce fotografa, výsledné fotky

Voucher jsem zakoupila jako dárek pro dvě kamarádky. Focení si obě dobře užily a zejména vizážistku vřele doporučují.
Shlédnuté výsledné fotky ale rozhodně nepovažuji za zdařilé, naopak mi přijdou opravdu nepovedené až amatérské. To mi po jejich předložení potvrdil i profesionální grafik, zatímco vyjménovával množství začátečnických chyb, kterých se fotograf dopustil.
Z tohoto pohledu tedy se službou nemohu být spokojena a focení nedoporučuji.

Vyjádření partnera
Still Management Model&Casting Před 11 měsíci

Dobrý den, máte nafoceno 719 snímků a výběr fotografií je vždy věc vkusu, co se týče grafiky a kompozice fotografie je to zcela v pořádku. Naše fotografie také upravuje profesionální grafik a vždy s ním výběr i styl konzultujeme. Měli jste i možnost vlastních výběrů, kde jste si mohly vybrat po svém a dle Vašeho vkusu lépe. Každý grafik si umí navymýšlet spoustu věcí a samozřejmě když chce tak si vždy chybu najde. Máme spoustu spokojených zákazníků, kteří Váš popisovaný problém neměli. Na našem facebookovém profilu pravidelně zveřejňujeme fotografie, které se u nás fotí na kupóny. Každý si může obecně zhodnotit do jaké míry je Vaše kritika opodstatněná.

Team STILLMODELS

Vyjádření Slevomat.cz
Před 11 měsíci

Hezký den,

velmi nás mrzí, že jste s výslednými fotkami nebyla plně spokojená. Hodnocení je vždy subjektivní a ne každému se může styl focení líbit. Abych mohl důkladně posoudit kvalitu, tak jsem si pár výsledných fotek od partnera vyžádal a dle mého laického oka vypadají opravdu skvěle. Still Management Model&Casting je také osvědčený obchodní partner. Vše s Vámi milerád dořeším v emailu.

Přeji báječné dny,

Jirka
Velvyslanec zákazníků
Slevomat.cz

13. 1. 2016
Užitečné? Ano
Simona

Pan fotograf byl prostě úžasný -
Všechno moc hezky provedeno a vypadá to velmi přirozeně (styling, grafika). Milá paní vizážistka. Rezervace, termín, komunikace vše v pořádku.
Rozhodně plánuji se i nadále vracet :)

Vyjádření partnera
Still Management Model&Casting Před 4 dny

Dobrý den, děkujeme Vám za kladné hodnocení. Jak jsme už uváděli v reakci na hodnocení u Slevomat.cz dříve, je veliká škoda, že cca 60-80 % našich, ale podle nás i všeobecně spokojených zákazníků, klientů své komentáře nepíše. Tím pádem jde o určitou nepřesnost. Obecně se doporučuje vyhledávat si recenze pro nejobjektivnější hodnocení volně na internetu. S tímto budou souhlasit téměř všichni dodavatelé. Děkujeme za porozumění a každé hodnocení! S pozdravem, STILL MGMT Team #StillModels.com

4. 12. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Jediné, či se mi líbilo, byla práce vyzažistky 👍

Byla jsem tam s mamkou. Celkově to na nás nepůsobilo dobře.

Musely jsme si připlatit dalsi hodinu, protoze práce vyzazistky trvala 2 hodiny. Práce fotografa neprofesionální.. Jediný co mi řekl bylo "tak se chovej jako modelka, dělej něco".. nafotil x desítek fotek z jednoho úhlu a to bylo vše.

Ve voucheru je napsáno, ze si poté můžeme vybrat fotky, ale nemohly. Musely jsme připlatit dalších 1500,-, abychom je měli všechny.. u spousty fotek chybí kus hlavy, vlasů apod.. ze 747 fotek jsme vybrali jen 10, které celkem ušly.. každopádně velké zklamání.

No.. za ty peníze a kvalitu fotek bychom sem uz nikdy nesly a proto tuto agenturu vazne nedoporučujeme.

Příkladam jednu z fotek, kterou jsme si nechali upravit.

Vyjádření partnera
Still Management Model&Casting Před 7 dny

Dobrý den Michaelo, je nám líto, že se tady tímto vaším hodnocením takto realizujete. Hlavně, že po celý čas bylo všechno naprosto v pořádku. Veškerá komunikace, osobní v ateliéru i Emailem ohledně postprodukce. Když jste nám zasílala vybrané fotografie tak děkujete. My Vám děkujeme, že jste konkrétní čísla, čas, naši veškerou práci kterou jsme tomu věnovali, dle naší nabídky a další dohody s vámi takto krásně popsala. Jenom stručně: Slečnu vizážistku chválíte, jako jediné, pak hned v první větě jako negativní koment uvádíte, že se vám věnovala 2 hodiny. Hodinu navíc jste si nemusely připlatit, kdyby jste ji nechtěli. Každý pan fotograf má svůj styl tvorby, který mu je vlastní. Váš kompletní fotoset obsahuje 747 snímků, jak píšete nafoceno s vámi během hodiny. Co k tomu dodat. Naprostá většina našich spokojených zákazníku je nadšená, když se nám práce takto povede jak s vámi. Nakonec, jak zasíláte vámi vybranou fotografii s maminkou, je velmi vděčné pro vytvoření si vlastního názoru, každého z nás na toto Vaše hodnocení naší nabídky. Ještě jednou děkujeme. Adéla, STILL MGMT #StillModels.com

1. 12. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Velice děkuji za spolupráci se šikovnou vizážistkou, stylistkou a profesionálmím fotografem. Jejich proměna vizáže zahrnuje nejen profesionální nalíčení, ale i vlasový a módní styling, který podtrhne vaše půvaby a na fotkách vám to tak bude neobyčejně slušet, jak mě. Určitě se vrátím s novými nápady a budeme je zase společně realizovat.. Můžu jenom doporučovat. Pa, Jana

Vyjádření partnera
Still Management Model&Casting Před 7 dny

Dobrý den Jano, mockrát Vám děkujeme za vaše hodnocení a komentář. S pozdravem, STILL MGMT Team #StillModels.com

9. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (28)

Podobné podniky