Kategorie

Still Management Model&Casting

3,9 / 5 (58 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „příjemné těhotenské focení, s fotkami jsme moc spokojení“

Dnes otevřeno: 13:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Still Management Model&Casting

Hodnocení podniku Still Management Model&Casting

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anastasia

nic

Absolutně neprofesionální přístup. Opilý fotograf. Špatná retuš. Celkové líčení mě udělalo starší aspoň o 20 let i když tvrdili, že velkou část sežere foťák. 300 fotek jsme museli dokoupit za 1000,-, abychom si mohli sami vybrat 5 fotografií k retuši. Vybírání bylo velmi složité, protože fotograf fotil i při mezifázích (asistent mi řekl, že si mám upravit vlasy a při té úpravě mě nesmyslně fotil, jen aby měli 300 fotek). Jsem velmi zklamaná. Nedoporučuji!

Vyjádření partnera
Still Management Model&Casting Před 7 měsíci

Dobrý den, Anastasia, ve vašem případě bylo prostě všechno špatně. Ještě nás napadá, jestli se vám to všechno jenom nezdálo:) Některé poznámky jsou totiž mimo realitu. Každopádně, děkujeme za Váš zajímavý komentář. Už jsme stále jen lepší.. S pozdravem, Adéla Stillmodels.com

16. 2. 2016
Užitečné? Ano
Zuzana

Práce vizážistky

Práce fotografa, výsledné fotky

Voucher jsem zakoupila jako dárek pro dvě kamarádky. Focení si obě dobře užily a zejména vizážistku vřele doporučují.
Shlédnuté výsledné fotky ale rozhodně nepovažuji za zdařilé, naopak mi přijdou opravdu nepovedené až amatérské. To mi po jejich předložení potvrdil i profesionální grafik, zatímco vyjménovával množství začátečnických chyb, kterých se fotograf dopustil.
Z tohoto pohledu tedy se službou nemohu být spokojena a focení nedoporučuji.

Vyjádření partnera
Still Management Model&Casting Před 10 měsíci

Dobrý den, máte nafoceno 719 snímků a výběr fotografií je vždy věc vkusu, co se týče grafiky a kompozice fotografie je to zcela v pořádku. Naše fotografie také upravuje profesionální grafik a vždy s ním výběr i styl konzultujeme. Měli jste i možnost vlastních výběrů, kde jste si mohly vybrat po svém a dle Vašeho vkusu lépe. Každý grafik si umí navymýšlet spoustu věcí a samozřejmě když chce tak si vždy chybu najde. Máme spoustu spokojených zákazníků, kteří Váš popisovaný problém neměli. Na našem facebookovém profilu pravidelně zveřejňujeme fotografie, které se u nás fotí na kupóny. Každý si může obecně zhodnotit do jaké míry je Vaše kritika opodstatněná.

Team STILLMODELS

Vyjádření Slevomat.cz
Před 10 měsíci

Hezký den,

velmi nás mrzí, že jste s výslednými fotkami nebyla plně spokojená. Hodnocení je vždy subjektivní a ne každému se může styl focení líbit. Abych mohl důkladně posoudit kvalitu, tak jsem si pár výsledných fotek od partnera vyžádal a dle mého laického oka vypadají opravdu skvěle. Still Management Model&Casting je také osvědčený obchodní partner. Vše s Vámi milerád dořeším v emailu.

Přeji báječné dny,

Jirka
Velvyslanec zákazníků
Slevomat.cz

13. 1. 2016
Užitečné? Ano
Václav

Vstřícní lidé, příjemné prostředí, zapůjčení oblečení i doplňků.

Doplatek cca 1500,- Kč za to, že vám nechají všechny fotky, co se nafotily v plné kvalitě + jedna varinta úpravy fotky. V ceně voucheru jsou tedy služby ateliéru, služby stylistky a 5 upravených fotografií. Dle mého úpravy fotografií jsou hodně narychlo v nějakém programu, co funguje sám o sobě. Když grafik po úpravě fotky nechá přes obličej pramínek vlasů, který se tam opravdu nehodí, to mi nepřijde moc profesionální. Scénář focení si také musíte zvolit sami.

Vyjádření partnera
Still Management Model&Casting Před 9 dny

Dobrý den, paní Heleno a Václave.
Mít kompletní fotoset v den focení za příplatek je naše stálá nabídka, kterou jste využili dle vlastního rozhodnutí. Ve vašem případě jsme se vám nadstandardně věnovali, strávený čas v ateliéru cca 3 hod. a bez příplatku. Ke grafickým úpravám a retuši jste mohli uvést své konkrétní požadavky. Každopádně, jak víme všichni Photoshop sám o sobě nefunguje, i když náš pan grafik by to určitě uvítal:) Nebudeme samovolně odmazávat a retušovat části těla, když nevíme jestli nechcete přirozenější výstup. Od toho jste měli všechny pořízené záběry aby jste si konkrétně vybrali a na míru nastavily výchozí práce pro grafiku. Tematické focení - těhotenské ve vašem případě, u nás vždy probíhá i dle požadavků zákazníka. Děkuji. Filip #StillModels.com

19. 10. 2016
Užitečné? Ano
Kamila

příjemné těhotenské focení, s fotkami jsme moc spokojení

27. 9. 2016
Užitečné? Ano
Kateřina

super dohoda - operativně přidělen termín
skvělá atmosféra
profesionální fotografie a super výsledek
vstřícné jednání a super personál

29. 8. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (23)

Podobné podniky