Still Management Model&Casting

4,0 / 5 (82 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „příjemné těhotenské focení, s fotkami jsme moc spokojení“

Dnes otevřeno: 13:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Still Management Model&Casting

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Still Management Model&Casting

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Karolína

přístup

17. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Radka

Focení bylo velmi příjemné. Pan fotograf byl velmi zkušený a profesionální. Slečna vizážistka velmi šikovná a příjemná. Manager firmy měl vynikající chování a velice milý přístup.

12. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dana

Nic.

Už od začátku byla velmi špatná komunikace (email). Na mé otázky nikdo neodpovídal a na jejich otázky odpovědi vyžadovali. Na místě v den focení není (dle studia) prostor k tomu, aby Vás vzali do prostor studia ani o 5 minut dříve. Tudíž dveře Vám otevřou přesně na minutu v určený čas. Tím rovnou přijdete o minimálně 15 minut služby, protože Vás pak nechají vysedávat a bůhví z jakého důvodu čekat. Celá služba je nastavena tak, aby z Vás vytáhli co nejvíce peněz. Tzn. že nabídka je včetně proměn vizáže a až pro dvě osoby. No to se ovšem nedá stihnout. My byly ve dvou. Takže nás paní vizážistka zvládla každou jedenkrát učesat a jedenkrát nalíčit. Výsledek vypadal opravdu hrozně. Obhájila se s tím, že na fotografie musí být líčení výraznější. No – upřímně – na fotografiích to ve výsledku vypadá ještě hůř :) S oblečením Vám nepomůže nikdo. Poté přijde fotograf a řekne „dělejte si, co chcete“. S ničím neporadí. Neřekne Vám, co vypadá dobře, na co si dát pozor, nic. Předpokládá, že všechno umíte. Fotografova role je zde spíše jako náhrada samospouště. Takto lze pracovat s modelkami, ale ne pokud si amatér chce udělat rodinné fotografie. Fotograf stále někam odbíhal a čas plynul. Bylo mu jedno, že na něj čekáme. Po uplynutí času vyhrazeného na focení a vizáž najednou ale bylo času dost. 45 minut jsme strávily s grafikem, který nám vysvětlil, že nejlepší, co můžeme udělat je koupit si za 1500Kč fotografie a z nich si pak vybrat 5, které budeme chtít upravit. V této ceně mělo být zahrnuto i to, že si vybereme, jaké úpravy si budeme přát. Částku jsme bohužel zaplatily. Druhý den přišli přes úschovnu fotografie. Jedna horší než druhá. Opravdu neprofesionální. Já bych si nevybrala žádnou, ale moje mamka si vybrala 7 fotek. Musely jsme zaplatit další 400Kč za dvě fotografie navíc. Emailem mi jen napsaly, ať částku ihned zaplatím nebo že nebudou upravovat. Zaplatila jsem a připsala požadavky úprav. A výsledek? Upravené fotografie jsou tragické, neprofesionální, nepřirozené, neprecizní, ošklivé a nikdy nespatří světlo světa. Mé požadavky byly ignorovány. Nechávala jsem si fotografie dělávat již víckrát a nikdy jsem se nesetkala s podobným jednáním ani výsledkem. Jako třešničku navrch bych dala fakt, že jsem celek třikrát žádala o fakturu nebo jiný doklad na částku 1500Kč i 400Kč – vždy bez reakce. Opravdu sem nechoďte – je spousta jiných, lepších a profesionálních ateliérů. Tady nás čekalo jen zklamání.

2. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Gabriela

– foceni vcetne stylistky , tj. make-up i uces
- v centru Prahy
- graficka uprava fotek

– fotky jsem nemela po 10 dnech, trvalo pres mesic a musela jsem resit pres slevomat
- nedoporucuji pro nekoho, kdo neni schopen se vice odvazat a ocekava foceni staticke – asi je lepsi vyuzit klasicke foceni.
- moje fotky nakonec nic moc:-(

Vyjádření partnera
Still Management Model&Casting Před 2 měsíci

Dobrý den, Gabrielo,
děkujeme za Vaše hodnocení a komentář.
Ještě dodáme, že s termínem focení jsme Vám maximálně vyhověli, jak jste požadovala do pár dnů od zkontaktování.
S pozdravem, STILL MGMT team #StillModels.com

24. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Roman

přístup, fotky vše skvělé

20. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (38)

Podobné podniky