Kategorie

Maze Room

4,5 / 5 (42 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Skvělý kolektiv. A hra nás velice bavila :-)“

Nově dvě místnosti, dvě hry! Stará železnice Vlak plný zlata přepaden!!! Podezřelí jsou všichni včetně ředitele nádraží. Nezbývá, než se vplížit do jeho kanceláře až bude pryč a najít usvědčující důkazy. Dá se to stihnout za hodinu? Vezmi své přátelé, zahraj si hru a najdi zlato. Ale je tam to zlato? hra je určena pro 2-5 hráčů Máte na to? Vrahovo doupě Někdy v lednu letošního roku začali záhadně mizet lidi, tady u Pardubického nádraží a to zejména mladí. Poslední kapkou je zmizení tří mladých holek. Podezření padá na bezďáka Járu, co přespává v jedné z nádražních budov. Járu zabásli, ale vraždí se dál. Jak to? A dost!! Ty a tvoje parta jste se odhodlali jít do jeho kůči a zjistit více. Nová únikovka od mazeroom. Vem tým a zahraj si. Máš hodinu a tentokrát jde o život! Tato hra je určena pro 2-4 hráče.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Maze Room

Hodnocení podniku Maze Room

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,5/5 dle 42 hodnocení
Aneta

Skvělý kolektiv. A hra nás velice bavila :-)

21. 9. 2016
Užitečné? Ano
Monča

Slečna, která nás uvedla do děje byla velmi milá, po hře si s námi ještě povídala. Místnost byla hezká, hádanky velmi různorodé. Těšíme se na novou místnost a určitě přijdeme.

12. 4. 2016
Užitečné? Ano
Aneta

Na hru jsme byli v pěti dospělých a úplně nás pohltila :-) Děkujeme tvůrcům za různé rébusy a "komplikace", moc jsme se pobavili! S organizátory byla skvělá domluva, vše bylo připravené na čas. Těšíme se na další hru!

Prostředí mohlo být čistší :-) Rozumím "nízkonákladovosti" projektu, naopak - je mi sympatická. Nicméně ta nemá s čistotou nic společného

30. 3. 2016
Užitečné? Ano
Monika

Zajímavý nevšední zážitek, moc nás to všechny bavilo. Už se moc těšíme na novou místnost! :)

20. 3. 2016
Užitečné? Ano
Lucie

Hra nás moc bavila, užili jsme si spoustu zábavy a s personálem jsme byli spokojeni.

Špatná organizace práce, do budovy jsme se nemohli dostat a telefon nám nikdo nezvedal.

8. 3. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (7)