Maze Room

4,2 / 5 (60 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Opět parádní zážitek. ;-)“

Nově dvě místnosti, dvě hry! Stará železnice Vlak plný zlata přepaden!!! Podezřelí jsou všichni včetně ředitele nádraží. Nezbývá, než se vplížit do jeho kanceláře až bude pryč a najít usvědčující důkazy. Dá se to stihnout za hodinu? Vezmi své přátelé, zahraj si hru a najdi zlato. Ale je tam to zlato? hra je určena pro 2-5 hráčů Máte na to? Vrahovo doupě Někdy v lednu letošního roku začali záhadně mizet lidi, tady u Pardubického nádraží a to zejména mladí. Poslední kapkou je zmizení tří mladých holek. Podezření padá na bezďáka Járu, co přespává v jedné z nádražních budov. Járu zabásli, ale vraždí se dál. Jak to? A dost!! Ty a tvoje parta jste se odhodlali jít do jeho kůči a zjistit více. Nová únikovka od mazeroom. Vem tým a zahraj si. Máš hodinu a tentokrát jde o život! Tato hra je určena pro 2-4 hráče.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

http://mazeroom.cz/
info@mazeroom.cz
+420 731 823 673

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Maze Room

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dita

byli jsme objednáni, čekali jsme, volali jsme a nic, dokonce jsme jim pak do konverzace i zkopírovali výpis hovorů, že jsme volali, dobře může se to stát, ale tvrdit, že nikdo nevolal apod. bylo trochu hloupé … tak jsme to zkusili napodruhé, ale stejně vlaková loupež byla fajn, ale tahle místnost se nepovedla

9. 7. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martin

Milá obsluha
Dobrý nápad/hororová atmosféra
Byli jsme u nich i na únikovce s nádražní tematikou a byli jsme max. spokojeni

Na místo jsme dorazili včas, ale čekali jsme hodinu na odchod předchozí skupiny přes to, že jsme informovali pořadatelku, že máme po hře zamluvenou restauraci společně s dalšími kamarády. Předchozí skupina navíc „rozbila“ některé hádanky ve hře a organizátorka je ve shonu špatně překontrolovala. Setkali jsme se tak s problémy jako:
- chybějící magnet potřebný k vyřešení jednoho úkolu,
- přebývající klíček, protože jedny dveře zapomněli zamknout,
- polička, ze které čouhaly hřebíky opřená o zeď (budiž, ale bezpečné to úplně není)
- kamarádovi na hlavu popadaly poličky ze skříně, kde právě chyběla předešlá horní polička, která to asi držela pohromadě (předešlá skupina to evidentně rozebrala)
- další drobné problémy

Organizátorka byla sice milá, ale v takové situaci bych zaprvé očekával, že předchozí skupině hru ukončí o dost dříve po plánované hodině a v případě, že jim skupina zdemoluje místnost, že se nám raději omluví a přeobjedná na jindy, než že nás pustí hrát s chybějícími částmi hry a celkem nebezpečným nábytkem.

Vyjádření partnera
Maze Room Před 6 měsíci

Dobrý den.
V první řadě chci poděkovat za kladné hodnocení naší hry.
Co se týče nedostatků- Skupina před vámi docela dost zdemolovala některé úkoly, vybavení a zmiňovanou skříň. Obsluha hry/organizátorka špatně zhodnotila situaci. V takto výjmečných případech měla kontaktovat mě, abych řešil a nabídl náhradní rezervaci, ale i tak věřím, že by to pro vás to po hodině čekání byla poslední kapka a proto soudím, že vás obsluha pustila hrát v dobré víře.
Je to chyba ze strany našeho týmu.
I tak jsme raději, když v prví řadě řešíte takto nepříjemný zážitek s námi, abychom vám mohli nabídnout kompenzaci a náhradu (třeba volný vstup na naší třetí hru CASINO, kterou připravujeme) ke spokojenosti obou stran.
mazeroom

24. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martin

Opět parádní zážitek. ;-)

14. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavla

Vhodná pro ty, co jdou poprvé.

V Pardubicích asi nejslabší hra (kancelář ředitele nádraží), v porovnání s konkurencí. Vybavení, celkový dojem, příběh… Pro 4 dospělé lidi lehká.

26. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Světlana

Bylo to prostě skvělé!

19. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (13)

Podobné podniky