Hodnocení podniku  Jozef Horal

4,3/5 (78 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina

Systém objednávání, doplaceni další částky

20. 10. 2020
Daniel

Zboží mělo garantované dodání do Vánoc, pořád nedorazilo (2.1.2019)

Vyjádření partnera
Jozef Horal Před 2 roky

Ani dorazit nemůže, neboť Vaše objednávka nebyla korektně provedena. Mailem 14.12. jste byla vyzvána, abyste objednávku udělala z Vaší strany celou znovu. Rozhodně nelze posílat zip soubor, ale je nutné postupně nahrávat jednotlivé fotky v jpg (18 fotek celkem). Náš software pak lehce vytvoří pexeso.

Jsme připraveni po obdržení správné objednávky Vám pexeso vyhotovit a zaslat. Do poznámky pro výrobu napište, že jde o opakovaní zakázky ID 795110 se správnými daty, tak jak jsme Vás informovali v mailu dne 14.12.2018.

2. 1. 2019
Jitka

Stále cekam na čokoládu. I když jsem všechny potřebne údaje vyplnila před 16 dni. Předevčírem jsem urgovala a stále nic. Je to vánoční dárek. Bojim se, aby dorazil včas…

Vyjádření partnera
Jozef Horal Před 2 roky

Jéééjda, čokoládu jste si vyzvedla v den vašeho dotazu :-) Moje chyba je v tom, že jsem na stránkách hodnocení tak dlouho nebyl :-(
JH

19. 12. 2018
Lucie

Višňovice měla být dárek k Vánocům pro tatínka. Ovšem to co jsem obdržela jsem se styděla vůbec někomu dát. Sice do rámečku vložíte fotku ale výsledek je nakonec úplně jiný, fotka je více ořízlá než v programu, takže člověk ve výsledku nemá půlku obličeje, a fotky na skleničkách také děs a hrůza, průhledné, ledabile nalepé a nedotisknuté. Za mě rozhodně nedoporučuji.

5. 1. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.