Kategorie

Na Václavce

3,9 / 5 (31 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Prostředí příjemné a to i přesto, že se jedná o podnik zaměřený na sportovní fanoušky a takové restaurace jinak nevyhledáváme. Jídlo bylo dobré až vynikající :-)“

restaurace

Dnes otevřeno: 11:00–22:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Na Václavce

Hodnocení podniku Na Václavce

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jan

Venkovní prostředí

Bylo něco, co se vám nelíbilo? Otázka, v tomto případě měla padnout: Bylo něco, co se vám líbilo? Jelikož sám pracuji ve službách, které jsou veřejně hodnoceny, upřímně nemám rád šťouraly a za každou cenu hledat nějaká negativa, pokud výsledný dojem je dobrý, myslím, že člověk detaily přejde.

Pojďme na hodnocení: Po příchodu, podotýkám prázdné, do restaurace si na nás obsluha všimla cca po 15 minutách. Téměř jsme dostali vynadáno, že sedíme za rohem a obsluha musí udělat 5 kroků navíc z terasy, aby nás viděla. Bez omluvy mi bylo oznámeno, že polévka, kterou jsem si vybral, kvůli probíhajícímu mistrovství v hokeji není. Co mi je potom? Byl mi nabídnut salát, nebo tatarák, ok, to je fér, po vybrání tataráku mi ale bylo sděleno, že dostanu maximálně půlku a o tu se ještě rozdělit s pritelkyní. Předkrm byl na stole cca za 30 min. Po té se obsluha ani neobtezovala prinest solnicku nebo peprenku, druhý chod nám automaticky prinesly panenku bez dotazu na vyber. Panenka byla vysusena jako podesev, misto stouchaných brambor jsme dostali jednu bramboru ve slupce. Dezert byl ucházející.

Celkově byla naše navsteva na 180 minut v PRAZDNE restauraci, no bodejt by to slo rychleji, když personal vcetne kucharu sedel venku a kouril a sledoval sportovni utkani.

Celkova zkusenost otresna, od obsluhy az po zazitek. Vrele nedoporucuji, tento podnik jiz nikdy nenavstivime.

28. 5. 2016
Užitečné? Ano
Monika

PŘÍJEMNÁ RESTAURACE, SKVĚLÁ A MILÁ SERVÍRKA. JÍDLO VÝBORNÉ. SKVĚLE JSME SE NAJEDLI, DALI JSME SI DOBRÉ VÍNO A DOBROU KÁVU. BYL TO HEZKÝ VEČER.

10. 1. 2017
Užitečné? Ano
Daniel

Prostředí příjemné a to i přesto, že se jedná o podnik zaměřený na sportovní fanoušky a takové restaurace jinak nevyhledáváme. Jídlo bylo dobré až vynikající :-)

Vše bylo dobré, jen polévka nám nepřišla moc k chuti, i když červenou řepu jinak milujeme. S touto polévkou ale měli problém i ostatní hosté. Mufloní maso bylo tužší. Kuřecí bylo výborné.

5. 1. 2017
Užitečné? Ano
Lukáš

Obsluha působila že je myšlenkami jinde…pocitově že je otravujeme.

27. 12. 2016
Užitečné? Ano
Dtmates111

Velice pěkné prostředí – doporučuji zajít kdykoliv.
Milá obsluha

Klasická úprava (žádná moderní úprava dle znění nabídky se nekonala) – tatarák přesto výborný.
Již ochucen i přesto jsem musel každý „kus“ na topince osolit i opepřit (vše bylo k dispozici), takže ve finále spokojen, pouze nabídka trochu závádějící :).

27. 12. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (12)

Podobné podniky