Kategorie

Café 04

4,1 / 5 (1698 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Do tohoto podniku jsem nezavítala poprvé ani naposled. Jako vždy odcházíme maximálně spokojeni s plnými bříšky. Obsluha příjemná, slečna se nás chodila ptát, zda něco nepotřebujeme, to bylo velmi hezké, někdy jsme dokonce nedokázali ani odpovědět, jak jsme měli plnou pusu. Za mě spokojenost!“

Dnes otevřeno: 10:00–0:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Café 04

Hodnocení podniku Café 04

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eva

Do tohoto podniku jsem nezavítala poprvé ani naposled. Jako vždy odcházíme maximálně spokojeni s plnými bříšky. Obsluha příjemná, slečna se nás chodila ptát, zda něco nepotřebujeme, to bylo velmi hezké, někdy jsme dokonce nedokázali ani odpovědět, jak jsme měli plnou pusu. Za mě spokojenost!

3. 12. 2016
Užitečné? Ano
Frysarova

Příjemné prostředí,vstřícný personál,vynikající jídlo.

Nedá se v okolí najít parkovací místo,jezdili jsme půl hodiny a byla to spíše náhoda,že jsme vůbec zaparkovali,omezená nabídka jídla pro dceru,která nejí vepřové ,chtěla gnocchi,které už po půl 7 nebyly k dispozici,přesto penne se špenátem chuťově vynikající.

27. 11. 2016
Užitečné? Ano
kateřina

Jídlo bylo dobré.

Nedostali jsme misku na umytí rukou, která měla být součástí voucheru a po příchodu, kdy na nás paní (zřejmě nějaká vedoucí) hodila kyselý pohled, když zjistila, že jdeme na voucher a navíc s dítětem, jsem ani neměla chuť o ni žádat. Jinak obsluhující slečna byla milá.

26. 11. 2016
Užitečné? Ano
Radek

Porce tataraku velká,hodne topinek.

Špinavé sklenice.

26. 11. 2016
Užitečné? Ano
Jiří

Velmi příjemné, klidné prostředí, kvalitní tatarák, vstřícná obsluha, příjemné posezení u vyhřátého krbu v zimním období.

22. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (840)

Podobné podniky