Kategorie

Salon Marion

3,9 / 5 (96 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Masáž byla příjemná, dodržení trvání 60 minut, čaj dobrý a krém příjemně voněl. Člověk měl soukromí a příjemně si odpočinul.“

Salon Marion poskytuje veškeré kosmetické a kadeřnické služby.

Dnes otevřeno: 9:00–20:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Epilace a depilace

Hodnocení podniku Salon Marion

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenka

.

Na kosmetiku do tohoto salonu jsem chodivala od roku 2012 a krom toho, že občas měli trochu zmatek v rezervacích, jsem byla spokojena (stalo se, že přišly 2 zákaznice najednou a jedna musela jít pryč…) Naposledy jsem objednávala na radiofrekvenci svou mamku (dostala ode mě voucher jako dárek!!!). 4.9. jsem tam volala, ale neměli volný termín, který by nám vyhovoval, tak jsme se domluvili na termínu po platnosti voucheru 21.10. Pro jistotu jsem si do salonu těsně před termínem zavolala, abych si potvrdila rezervaci a případně mamka nejezdila zbytečně (dle předchozí zkušenosti). Ujistili mě, že vše je v pořádku a mohu dorazit. Chvíli nato mi opět volali, že bohužel rezervaci nemohou potvrdit a že se musím objednat znovu. Objednala jsem se na 4.11. a když tam mamka dorazila, přivítala ji prý nová majitelka tím, že jí bez pozdravu oznámila, že je voucher neplatný a zadarmo nic dělat nebude. Byla velice nepříjemná až drzá. Za voucher jsme zaplatili a nedostali žádnou službu. Navíc jsme strávili volný čas voláním do salonu a cestou tam… Již si nikdy od nich žádný voucher nekoupím a rozhodně tento podnik nemohu doporučit.

Vyjádření partnera
Salon Marion Před 12 měsíci

Dobrý den,
Na vaši maminku jsem byla velice slušná,pozdravila,a že si maminka nepohlídá datum platnosti voucheru není má starost.Drzá? Nejsem si vědoma,přesně jsem řekla nezlobte se ale voucher je propadlý,načež maminka začala křičet že si voucher můžeme strčit! Tak kdo je neslušný,a má vesnické chování?
Doufám,že už si u nás vouchrer nezakoupíte.
Krásný den!!!

9. 11. 2015
Užitečné? Ano
Lucie

Masáž byla příjemná, dodržení trvání 60 minut, čaj dobrý a krém příjemně voněl. Člověk měl soukromí a příjemně si odpočinul.

Jednou mi zrušili termín na místě po příchodu a musela jsem se přeobjednat, podruhé zase začala masáž s půlhodinovým zpožděním. Během trvání akce se změnilo místo na jiný salón, který zdaleka není tak příjemný jako Marion.

14. 8. 2016
Užitečné? Ano
Lucie

příjemná paní, masáž a zábal, to jsem dlouho nezažila

neustále jí někdo volal, tak to narušilo celkový dojem

Hodnocená nabídka: Mokrá pedikúra ve studiu Marion
3. 8. 2016
Užitečné? Ano
Petr

Celkovy pristup.

Nepohodlna zidle.

Hodnocená nabídka: Mokrá pedikúra ve studiu Marion
28. 6. 2016
Užitečné? Ano
Radka

velmi vstřícný přístup

Hodnocená nabídka: Mokrá pedikúra ve studiu Marion
10. 6. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (40)

Podobné podniky