Jak vystřihnout perfektní dětskou oslavu? Máme pro vás tipy

Jak vystřihnout perfektní dětskou oslavu? Máme pro vás tipy

Tipy rodičů 21. 3. 2019

Dětská oslava je velké téma. Slavit přijde spousta malých rarášků a vy i vaše dítko samozřejmě chcete, aby se tam všem líbilo. Jak na to, co přichystat a koho pozvat? Mrkněte na pár tipů.

Nepřehánějte to s výzdobou

Zbytečně by vás to stálo peníze a energii, vždyť v jednoduchosti je krása a dětem ke spokojenosti naprosto stačí balónky. Když na některých z nich bude i věk oslavence, jistě zabodujete.

Vyberte správný dort

Jestli se děti na něco budou opravdu soustředit, bude to právě dort. Pokud se vám nechce péct doma, mrkněte na Slevomat na nabídku dortů a nějaký objednejte. Spíš než dort ve tvaru hradu nebo princezny, který je vyráběný „na efekt“, doporučujeme vybrat klasický, ale o to lepší chuťově.

Připravte dostatek jídla a pití

O svůj tip, co se jídla a pití týče, se podělila mama blogerka z blogu Babybistro.

Dort byl jedinou sladkostí, kterou jsem na oslavu objednala, jinak jsem už servírovala hlavně sýry, krevety a další pochoutky, nakrájela jsem ovoce do melounu vyřezaného do tvaru žraloka a lila do všech vychlazené prosecco.

— mama blogerka Babybistro

Doporučujeme inspirovat se blogerkou a nachystat pokrmy, které budou jednoduché jak na přípravu, tak na samotné jezení. Ideál jsou tedy jakékoliv jednohubky, ovoce a zelenina. A jak říká blogerka, jako sladkost stačí dort.

K pití připravte třeba džusy a dětské šampáňo pro malé účastníky oslavy, ale nezapomeňte ani na vás dospěláky. Nějaká ta sklenka vína vám jistě v průběhu bodne.

Kolik pozvat lidí?

Tak akorát. Aby se váš malý oslavenec stihl přivítat se všemi a věnovat všem pozornost, nedělejte obrovskou slavnost o 30 lidech. A co rodiče ostatních dětí? Jak říká mama blogerka, může to být fajn způsob, jak si udělat kontakty, které se vám v budoucnu mohou hodit.

Dětské oslavy jsou ideální jako zdroj networkingu – vždyť poznat rodiče spolužáků ze třídy se může hodit. A tak jsem s nimi začala, když byly Stellince čtyři roky.

— mama blogerka Babybistro

A co dárky?

Perfektním dárkem bude třeba únikovka, 5D kino nebo dětské představení v divadle – zkrátka něco, co si užijete celá rodina společně. Vyberte svému dítku nějaký pěkný zážitek na Slevomatu! A co takhle pořídit ratolesti batůžek nebo něco na sebe? To se také vždycky hodí,  mrkněte na Slevomatu na dětské zboží.

Jak se vám článek líbil?

Tipy rodičů

Je stezka vhodná pro kočárek? Čeká na konci cesty odměna v podobě domácího ledového čaje a dětského hřiště? Je prohlídka zámku odborná a na dvě hodiny nebo je přizpůsobena i dětem? Kde najdete příjemnou kavárnu s dětským koutkem nebo dokonce muzeum pro děti? To vše a mnohem více vědí naši ambasadoři, aktivní rodiče, kteří nám posílají fotky a zážitky s dětmi.