Indukční autíčko, kterému nakreslíte fixou dráhu? Otestováno!

Indukční autíčko, kterému nakreslíte fixou dráhu? Otestováno!

Kamila - I love cake 16. 11. 2018 Sdílet

Jsou autíčka, kterým musí děti k jízdě pomáhat ručně, jsou autíčka na ovládaní a pak je Inductive track! Autíčko, kterému nakreslíte fixou na papír cestu, kterou má projet a ono … váš úkol splní!

Otestovala jej mama blogerka I Love Cake se syny (7 let a 1 rok) a jak hodnotí?

Indukční autíčka vícero typů najdete v naší nabídce!

Těžko říct, jak to příroda zařídila, ale valná většina kluků, velkých i malých, reaguje pohledem na auto velkým úsměvem. Ti malí si musí vystačit s hračkami, než se z nich stanou pyšní majitelé pořádné káry. U těch hraček ale aspoň nejsou tak omezeni počtem 😀 Všemožných autíček se nám doma „válí“ doslova stovky. Do budoucna to nebude lepší, očekávám zavalení angličáky.

Některá autíčka ale mají nad ostatními navrch, jako třeba Inductive Truck, se kterým se děti zabaví na pořádně dlouhou dobu. K autíčku je totiž přibalená fixa. Co s ní? Stačí jenom papír, čím větší, tím lepší, a děti si můžou kreslit svoji vlastní dráhu, po které se autíčko následně pohybuje. Je jenom na jejich fantazii, jaké zatáčky a trasy si pro autíčko vymyslí. V balení naleznete autíčko s baterkami, fixu, jednu předkreslenou dráhu a pak už děti mohou začít tvořit. Možností je nepočítaně a to je to, co Inductive Truck dělá zábavným. 

Kamila - I love cake

Kamila - I love cake

Jsem máma dvou turbo kluků, díky kterým jsem pořád v pohybu. Vymýšlím program tak, aby uspokojil batole i skoro školáka milujícího veškerý pohyb a adrenalin. Vedou u nás výlety do hor, kola, zábavní parky a díky nedávno pořízenému obytnému autu se z nás stávají pomalu a jistě dobrodruzi užívající si svobodu přejezdů a přespávání v přírodě. Rozhodně ale nepohrdnu ani životem ve městě, kde vyhledávám hlavně dobré kavárny a restaurace, a v létě miluji pikniky v parcích s kamarádkami a dětmi batolícími se okolo nás a demolujícími naše pečlivě připravené svačiny.