Jak na jednoduché počty hrou? Otestovali jsme Math balance

Jak na jednoduché počty hrou? Otestovali jsme Math balance

OH MY BEAUTIFUL LIFE 29. 10. 2018 Sdílet

Rodiče školáčků a předškoláčků, zbystřete! Máme pro vás tip na dárek, kterým zvídavé dítko zcela jistě potěšíte. Mama blogerka, maminka čerstvého školáčka, otestovala Math balance.

Podívejte se na Math balance v naší nabídce a už navždy buďte s matematikou v rovnováze.

Od září máme doma prvňáčka, kterého baví počítání. Od Ježíška dostane mimo jiné i Matematickou rovnováhu. Bude to pro  něj dobrá „učící hračka“.

Zvídavý školáček si určitě dost vyhraje 🙂 Musí totiž zavěsit 10gramová závaží na ramena váhy, na kterých jsou kolíčky u jednotlivých čísel. Může si tak sestavovat různé příklady. Když dá závaží například na dvojku a trojku, na druhé straně váhy musí dát závaží na pětku, aby byla ramena v rovnováze.

Vlastně tak můžeme učit matematiku i mladšího (4 roky), může si sám zkoušet,  jak mu vyjde výsledek, když na jednu stranu váhy zavěsí závaží a na druhé bude hledat, ke kterému číslu závaží pověsit.

Takové naučné dárky dávám klukům ráda, protože kromě hry se můžou něčemu přiučit. Logické a matematické úlohy Juniora obzvlášť baví, tak je to pro něj takové přirozené učení.

OH MY BEAUTIFUL LIFE

OH MY BEAUTIFUL LIFE

Jsem Pavla, máma dvou kluků, malých sportovců. Staršímu říkáme Junior, je to nadšený tenista a letos se z něj stane prvňáček. Mladšímu říkáme Starosta, protože když ho poznáte, tak se tak někdy prostě chová :-D Je to vtipálek, který se ničeho nebojí a do všeho se vrhá s obrovským nadšením. Nedávno se třeba naučil jezdit na šlapacím kole. Prostě si řekl, že to bude umět. No a já jsem jejich máma a snažím se jim ukázat celý svět. Střípky z našich dní sdílím na sociálních sítích a občas píšu i články na blog, když je ta správná konstelace a tvůrčí chvilka.