Indiánský deník + letní soutěž o zájezd do Legolandu a spoustu cen

Indiánský deník + letní soutěž o zájezd do Legolandu a spoustu cen

Slevomat 29. 6. 2017 Sdílet

Dny chvíli jen tak šly, chvíli doslova pádily – zkrátka indiánským během jsme se konečně dostali k létu a prázdninám, ke kterým patří i náš Prázdninový deník, tentokrát indiánský. Malí dobrodruzi v něm najdou tipy na kreativní tvoření, venkovní aktivity i spoustu zábavy. Zároveň spolu s ním startuje velká letní soutěž o zájezd do německého Legolandu pro dva dospělé a dvě děti. Hrát se bude i o další super ceny pro super rodiny.

Stáhněte si deník a hrajte o spoustu cen

Prázdninový deník červenec a srpen 2017

Vydejte se na stopu

K výhrám vás dovedou šifry, indicie a hádanky, které budeme každý týden zveřejňovat tady na blogu a na facebooku Rodina a děti: Co teď letí. Celkem posbíráte 7 stop – vyluštěná slova si pečlivě zapisujte nebo zakreslujte, vaším úkolem pak bude použít alespoň tři z nich při kreslení indiánského totemu, který nám spolu se všemi sedmi vyluštěnými slovy pošlete na e‑mail deti@slevomat.cz

Nestihli jste soutěž a lovení stop hned od začátku? Vůbec nevadí, po celé prázdniny budou přibývat sem na blog, kde zůstanou pěkně pohromadě až do konce srpna, kdy je uzávěrka soutěže.

Co je ve hře

Výherců tentokrát vybereme celkem 10, určí je pořadí, ve kterém nám dorazí fotky namalovaných totemů.

 • Hlavní cenou je zájezd do německého Legolandu pro 2 dospělé a 2 děti včetně dopravy a vstupenek do areálu i na všechny atrakce. Za kopcem zábavy se vypravíte 28. 10. 2017 – vyhrává 30. obrázek totemu v pořadí.
 • 2. cena je 3000 kreditů (1 kredit = 1 Kč), které můžete využít při nákupu libovolného pobytu z kategorie Pobyty s dětmi – vyhrává 60. odpověď.
 • 3. cena je fotokniha formátu A4 s 96 stranami, ve které uchováte všechny své prázdninové zážitky – vyhrává 96. odpověď.
 • 4.–6. cena je 250 kreditů, které můžete využít při jakémkoli nákupu v sekci Rodina a děti – vyhrává 150., 180. a 200. odpověď.
 • 7.–10. cena je 150 kreditů, které můžete využít při jakémkoli nákupu v sekci Rodina a děti – vyhrává 250., 260., 280. a 300. odpověď.

Jak se do hry zapojit

 • Každé pondělí (první 3. 7. a poslední 14. 8.) najdete na blogu a facebooku Rodina a děti: Co teď letí soutěžní úkol, který vám odhalí vždy jeden motiv.
 • Až vyluštíte všech sedm úkolů, probuďte fantazii a nakreslete indiánský totem, který budou zdobit alespoň 3 motivy.
 • Namalovaný totem a vypsaných všech 7 indicií nám pošlete na e‑mail deti@slevomat.cz
 • Čas máte až do konce prázdnin, tedy do 31. 8. 2017 do půlnoci.
 • Pak podle pořadí zaslaných obrázků vybereme vítěze, které vyhlásíme opět na blogu i facebooku 1. 9. 2017 a zároveň je budeme kontaktovat mailem.

Pročtěte si rovněž obecná pravidla soutěží na Slevomatu.

Stáhněte si i starší čísla Deníků

Indicie

3. 7.

Indiáni a indiánky, je to tady! Pusťte se bez otálení do luštění první indicie. Získáte ji, když poskládáte těchto 7 stromů podle velikosti od nejnižšího po nejvyšší (pozor, možná se jedná o více slov).

10. 7.

Je pondělí a to znamená jediné – pro malé indiánské stopaře máme další hádanku, která je může přiblížit k cestě do Legolandu a dalším cenám. Spočítejte jednoduchou matematickou úlohu, zadívejte se na řadu písmenek a vypátrejte v ní druhou indicii.

5 + 11 – 6 + 4 – 7 = ?

GALVIBOENJUSBČPÁŠYZLI

17. 7.

Letní soutěž o zájezd do Legolandu a další prima ceny je v plném proudu! Svolejte indiánskou radu, máme pro vás třetí pondělní šifru. Kromě komárů se v následující větě zabydlelo ještě jedno zvířátko. Odhalíte ho?

Komáry baví oštipovat nevinné táborníky.

24. 7.

Bystré oko a přesné počty – to budete potřebovat při řešení čtvrtého úkolu, který vás může přiblížit k cestě do Legolandu a dalším cenám. Tvar, který je na obrázku v sudém počtu, je vaší další indicií. Hodně štěstí, indiáni!

31. 7. 

Indiánský šaman chystal další indicii vedoucí k cestě do Legolandu, ale něco mu zabránilo v jejím dokončení. Možná vám pomůže, když vedle sebe vyskládáte chybějící písmenka z jeho svědectví.

7. 8.

Pomalu se blížíme do finále, je tu šestá indicie prázdninové soutěže! Pomozte malému indiánovi uhádnout, kdo je tajemnou ochránkyní, která ho (a vás třeba taky) může dovést až do báj(eč)ného Legolandu.

14. 8.

Indiánské bubny ohlašují poslední sedmou indicii letní soutěže o zájezd do Legolandu! Najdete v tabulce schované slovo? Začněte v levém horním rohu a postupujte jakýmkoli směrem – uvidíte, že vás návaznost jednotlivých písmen povede tím správným. Nápověda: Slovo má 5 písmenek.

Výherci letní soutěže s Indiánským deníkem

 • 4. cena: 250 kreditů na nákup v sekci Rodina a děti, výherce: slapis@
 • 5. cena: 250 kreditů na nákup v sekci Rodina a děti, výherce: adamkova0808@
 • 6. cena: 250 kreditů na nákup v sekci Rodina a děti, výherce: moravec.reality@
 • 7. cena: 150 kreditů na nákup v sekci Rodina a děti, výherce: iva.moravova@
 • 8. cena: 150 kreditů na nákup v sekci Rodina a děti, výherce: lenka.brunova.be@
 • 9. cena: 150 kreditů na nákup v sekci Rodina a děti, výherce: malaska@
 • 10. cena: 150 kreditů dna nákup v sekci Rodina a děti, výherce: lufinkova.sarka@

Vyhráli jste? Gratulujeme! Ještě dnes vám napíšeme e‑mail s informacemi o ceně.

Nevyšlo to? Nevadí. Zatočte si Kolotočem štěstí, třeba tentokrát budete mít kliku. 

Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.