Nejlepší dárky podle mama blogerek: Digitální zápisník na kreslení i psaní

Nejlepší dárky podle mama blogerek: Digitální zápisník na kreslení i psaní

Andrea Tengler 17. 10. 2018 Sdílet

Máte doma malého malíře? A jakou máte spotřebu papíru? Cestujete hodně? A hledáte stále nové tipy na zábavu do auta nebo jiného dopravního prostředku?

Mama blogerka Andrea Tengler s pětiletým Rikim otestovala digitální zápisník. A jak sama říká: Jak jsme mohli být až doteď bez digitálního zápisníku, to nevím!“

Podívejte se na nabídku digitálního zápisníku na Slevomatu.

S Richardem vozíme nonstop bloky. Využívá je na kreslení, na psaní písmenek, na počítání, na šachy a na dalších milion způsobů. Důvod, proč mít v batohu 4 bloky, se vždycky najde, že jo! 😀

Jak jsme ale mohli být dodnes bez digitálního zápisníku, to teda nevím! Nedělám si iluze, že si jeden bloček do batůžku nevezme, ale lepší jeden než čtyři.

Možná jsem poslední, kdo neznal digitální zápisník (řekněte, že ne 🙂). Jednoduše funguje tak, že co na něj nakreslíte nebo napíšete, můžete jedním tlačítkem hned smazat. Geniální, že? Líbí se mi na tom, že baterka vydrží až 24 měsíců, je ultra lehký (151 g) a skladný… prostě značka ideál na cestování pro všechny malé kreativce.

Součástí zápisníku je i pero, které na něm skvěle drží. Nemusíte se tak bát, že byste ho cestou vytratili.

Skvělý je třeba na počítání – Richardovi na něj napíšeme příklad, zkontrolujeme výsledek, smažeme a jedeme znovu:-D Trénujeme na něm i písmenka nebo si na něm Richard jen tak kreslí.

Jediné, čeho lituji, je to, že jsme ho s sebou neměli do Egypta. Tam by se nám totiž náramně hodil na snídaně a večeře 😀 Nevadí, na příští dovolenou máme jasno. S sebou ho určitě vezmeme.

Koupit ho teď navíc můžete na Slevomatu ve 3 barevných variantách. 

Andrea Tengler

Andrea Tengler

Mateřství je poslání, nikdy jsem ale netoužila zůstat jen doma a netvořit. O dobrodružstvích, výletech, o oblíbených hračkách, kosmetice a o mně. A o Richardovi. Mé každodenní inspirace a středu našeho vesmíru. To je náš blog, směle nás navštivte, virtuální dveře máme vždy otevřené!