Nejlepší dárky podle mama blogerek: Magnetická stavebnice Geomatrix

Nejlepší dárky podle mama blogerek: Magnetická stavebnice Geomatrix

MŮJ FIALOVÝ SVĚT 16. 10. 2018 Sdílet

Stavebnic nejrůznějších typů najdete na trhu desítky. Kterou ale vybrat, se kterou si děti opravdu vyhrají? Co vyzkoušet stavebnici magnetickou?

Mama blogerka Marie z blogu Můj fialový svět otestovala s dětmi (3 roky a 1 rok) Geomatrix. Pro koho ji jako dárek doporučuje?

Podívejte se na nabídku Geomatrix na Slevomatu.

V poslední době narážíme na tuhle magnetickou stavebnici v různých hernách. Moc nás zaujala, stavění nás bavilo a děti u ní strávily spoustu času. Byli jsme proto nadšení, že ji pro vás můžeme otestovat. Největší výhodou magnetických stavebnic je, že jsou hodně intuitivní, kostičky u sebe drží, takže se stavba nezboří tak lehce jako například ta z dřevěných kostek.

Našeho tříletého syna tahle stavebnice nadchla. Zkouší z ní neustále postavit co největší věž a vymýšlí své vlastní  stavby.

Geomatrix je patnáctidílná stavebnice, která dobře poslouží, pokud se s magnetickými stavebnicemi chcete seznámit. Na větší stavění doporučuji pořídit sady alespoň dvě. Doporučuje se z bezpečnostních důvodů dětem od tří let, ale myslím, že stavět v pohodě zvládnou i mladší.

Stavebnice Geomatrix zcela právem získala ocenění Hračka roku 2017 a my ji můžeme doporučit všema deseti. Navíc si s ní děti procvičí barvy, tvary, motoriku i představivost. Velmi zábavné je pozorovat dětskou zvídavost, když zjistí, že magnety dokáží přitáhnout i jiné předměty.

Rozhodně potěší všechny kluky i holky!

MŮJ FIALOVÝ SVĚT

MŮJ FIALOVÝ SVĚT

Jsem maminka dvou dětí, blogerka, která ve volných chvílích píše a tvoří mujfialovysvet.cz - blog o životě, mateřství, kosmetice, módě, knihách a všem, co nás baví