Kde a jak s dětmi oslavit začátek školního roku?

Kde a jak s dětmi oslavit začátek školního roku?

Slevomat 3. 9. 2018 Sdílet

Tak je to tady! Nový školní rok zahájen. My věříme, že malí i velcí, šli do školek a škol s úsměvem a voda kapala jen z nebe. 

Chce to oslavu, co říkáte? Nějakou dobrotu a zábavu pod střechou 😀 Máme pro vás několik sladkých i hravých tipů v Praze a větších městech. Pochutnat si a mít zážitek? To chceš!

Praha: neomezená konzumace v mašinkové kavárně

Děti si při stolování potrpí na kvalitní servis. Mašinka vezoucí dobroty musí být pěkně naleštěná, dochvilná a u stolu zastavit pěkně plynule. V pražské Golden Pacific Café, kterou najdete v Galerii Nové Butovice, vozí jen samé laskominy, které děti milují, a najdete tu i dětský koutek. 

Chceme voucher na neomezenou konzumaci

Na večeři do kavárny vyrazila i blogerka Veru Harnol s rodinou (syn 5 let): „Malý Lukášek si moc pochutnal na miniřízečcích a opečených bramborách, k nim vypil litr výborné domácí limonády. V závěru jsme si objednali kávu a přijela souprava plná minidezertů. Vypadaly krásně na pohled a byly moc dobré i chuťově. Já jsem si nejvíc pochutnala na mini punčovém řezu. Ten miluji a mohla bych ho jíst na tuny.“

Praha: Waf-Waf, jméno sladký, dvakrát řekni

Máte doma malé mlsouny, kteří nikdy neodmítnou dávku nutelly nebo zmrzliny? Vezměte je do jedné ze dvou poboček království (Letná a Vinohrady) vaflí Waf-Waf a dejte si do nosu. 

Vaflím a mléčným shakům neumíme říct ne – kde koupíme voucher?

Máme v nabídce mléčné shaky a speciální dobrotu Waf&Cut, tak na to mrkněte a nechte se třeba inspirovat i videem s naším Richardem. 

Praha: minigolf v přírodě a přesto pod střechou

Co s načatým odpolednem? Děti šly nejpozději „po O“ a ještě se vám nechce domů? Zajeďte si do pražských Vysočan, kde v O2 areně najdete Adventure Minigolf

Chceme voucher na minigolf

Jak se tu bavila rodina mama blogerky Mama live? „Je to tam fajn, strávili jsme na 18 jamkách, které nejsou nějak okázale těžké, hodinku. Můžete chodit úplně všude, děti musí dávat trochu pozor, protože okolo drah jsou kameny, ale aspoň to není sterilní jako jiná hřiště.“

Brno: Dortík pro malé a káva pro velké přímo v centru

Pro děti dortík a pro vás kávu, ať si obalíte nervy a připravíte se na náročné školní povinnosti? Dostali jste dlouhý seznam všeho, co bude vaše dítě během školního roku potřebovat a vás čekají náročné nákupy? Přímo v centru Brna u zastávek MHD na České najdete kavárnu Café Bar Paparazzi si na chvíli odpočiňte a doplňte energii 😀

Káva a zákusek v centru Brna? Ano!

Ostrava: křupavá vzpomínka na dovolenou v Itálii

Které dítě by odmítlo pozvání na pizzu? Zřejmě žádné 😀

Chci voucher na dvě pizzy

Restauraci a pizzerii Pod Muzeem najdete přímo v centru, v budově Ostravského muzea. Tak si s dětmi udělejte pěkné odpoledne, vyslechněte si zážitky z prvního školního dne a pochutnejte si na italské pochoutce.

Plzeň: odpoledne je od slova hrát si

Skončilo prázdninové nicnedělání a je čas na povinnosti? Pojďte na to ještě na chvíli zapomenout a pohrát si do Dětského světa Lvíček v Plzni Černicích.

Chceme voucher na vstup do Lvíčka

Mama blogerka Aneta byla moc spokojená a natočila tu s dcerou i video:

Liberec: že jsou řízečky jen na výlet a do vlaku? 

S láskou vzpomínáte, jak jste v pátek večer balili na výlet, smažili řízky na cestu a těšili se, jak zase prožijete prima dobrodružství? 

Chceme kilo řízků a chceme je hned

Tak teď sice nastává čas, kdy to bude více o povinnostech, ale … Zajděte v Liberci do Hospůdky U Potůčku na pořádnou porci řízků a zavzpomínejte s dětmi na letní zážitky.

Olomouc: dobroty i kultura v jednom

Máte někdy pocit, že se s dětmi nepotkáváte, co se týče kulturního vkusu? Co ale zaručeně pobaví malé i velké? Dobrý film, dobrý animovaný film. A že jich teď pár opravdu dobrých v nabídce kin najdete. 

V olomouckém multikině Premiere Cinemas si určitě vyberete, pochutnáte si na popcornu a rozdělíte se o Margotku. 

Chceme nabušený voucher do Premiere Cinemas

Hradec Králové: …tak když je ten začátek školního roku

Ano, venku se ochladilo. Ano, v létě to děti jedly na kila. Ano, ano, ano! Ale! Dnes ještě na přísná pravidla ohledně mlsání zapomeňte a dopřejte si točenou, jako kdyby byl srpen a venku tropy. Děti to ocení 😀

Dnes si ještě zamlsáme, chceme voucher na zmrzku

Cukrárnu Gabriela najdete v centru Hradce Králové a my máme v nabídce dvě velké točené zmrzliny ve vaflovém kornoutku. A zmrzlina je to opočenská!

Pssst, ale cukrárna má v nabídce i Aperol Spritz s pomerančem 😀 

Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.