Funkční kšiltovky Unuo! Na léto doporučuje i blogerka a lékařka MK life

Funkční kšiltovky Unuo! Na léto doporučuje i blogerka a lékařka MK life

MK Life 23. 8. 2018 Sdílet

Léto, sluníčko, teploty tropických hodnot a vy vedle výletů a rodinných dovolených řešíte i oblečení pro děti. Ne vždy je možné děti udržet v chládku či ve stínu, ale my máme pro vás tip na perfektní funkční kšiltovky s kšiltem a UV 50+.

Již dva roky je svým dětem (3 a 5 let) nasazuje mama blogerka roku, lékařka Míša z blogu MK life. Co jí na nich vyhovuje?

Chci koupit funkční kšiltovku Unuo s UV 50+

Je léto a u nás se každoročně svádí čepičkový boj 🙂 . Na kloboučky holky nikdy nebyly, jsou spíš sportovnějšího ražení a kšiltovku z hlavy odhodí po první hodině na slunku. Obě se narodily s bujnou kšticí a pěstují si ji dodnes, takže jim rozumím, že spařená hlava v bavlněné kšiltce není žádný šlágr.

Od té doby, co ale nosíme softshellové soupravy UNUO, rozšířili jsme tuhle značku doma o další funkční kousky. V zimě to jsou kukly pod lyžařské helmy a bambusové punčošky, na jaro a podzim bavlněné čepice a na léto kšiltovky, které jsou dobře prodyšné, z funkčního materiálu a dají se strčit i pod helmu a hlava není zapařená.

Kšiltovky mají navíc i výrobcem garantovaný faktor UV 50 a víc. Takže ani i kluků, kteří nemají zrovna mnoho vlásků nebo účes střižený hodně na krátko, neřešíte patlání opalovacího krému do vlasů. Čepičky jsou elastické, kšilt se nezlomí, dá se sbalit i do té nejmenší tašky a jsou lehké, takže holkám na hlavě nevadí.

Zprvu jsem měla trochu problém, že je kšilt měkký, takže jsem se bála, že se svěsí dolů a bude zavazet před očima. Ale nestalo se tak nikdy a čepky mají holky doma už druhou sezónu.

Tím, že mají hodně vlasů a léto netrávíme na přímém slunku (nebo se o to alespoň snažíme), využijeme je hlavně na kola nebo třeba do vody, kde se slunku moc vyhnout nedá. Případně je čapnou, když na ni mají zrovna náladu 🙂 . Jo, přišlo období „já si vyberu sama“ 😀 .

Chci koupit funkční kšiltovku Unuo s UV 50+

MK Life

MK Life

Znáte blog MK life? Píše ho mladá lékařka a hlavně máma dvou dětí. Čtenáře inspiruje tak moc, že získala 1. místo v soutěži MAMAblog 2017.