Blogerka testuje softshellové kalhoty Unuo: pořiďte je dětem i vy

Blogerka testuje softshellové kalhoty Unuo: pořiďte je dětem i vy

MK Life 9. 8. 2018 Sdílet

Jednou do bláta, podruhé do kaluže, a teď pro změnu do písku a hezky na kolena… Děti dávají kalhotám zabrat, ale existují jedny, která s nimi udrží krok a budou pořád vypadat jako nové. Softshellové kalhoty. Máme pro vás jedny, které se vyrábějí  v České republice a svým dětem je už tři roky obléká i mama blogerka roku, MK life. Přečtěte si, proč na značku Unuo nedá dopustit. 

Ukažte mi kalhoty Unuo

Jakmile začaly holky víc chodit než se vozit v kočárku, začala jsem dost aktivně pátrat po oblečení, které jim vydrží. Jednak by mělo zvládnout vysedávání v mokré trávě, lezení po všemožném terénu a časem taky školku. Když navíc vydrží dýl než pár měsíců, budu skákat nadšením.

Tehdy jsem narazila na Unuo a je to už tři roky, kdy na výlety ani do školky neposílám holky v ničem jiném. Padlo mi do oka na e‑shopu. Vypadalo krásně, cena byla víc než příznivá, a tak k nám putovalo na zkoušku. Když zvládlo i pořádné deště, sedání do trávy s ranní rosou a neprodřely se kolena ani po půlroce nošení, nebyl důvod hledat jiné a už třetím rokem jsme věrné právě Unuo setům ze softshellu.

Kalhoty díky vysokému pasu nekloužou dolů (mají v pase širokou gumu), vydrží dětem opravdu dlouho a máte jistotu, že na záda nepotáhne ani v chladných dnech na jaře či na podzim. Do bot se nedostane žádná vlhkost, protože jak kalhoty, tak bundy mají na konci nohavic (rukávů) gumy, které snadno drží přes botu. U bundy tak je možné kupovat velikosti větší, protože díky gumičkám na zápěstí nebudou rukávy klouzat.

Unuo kalhoty s dětmi porostou

S Nelinkou drží kalhoty už dva roky ve školce a vesele je může dědit ještě mladší Julinka, protože na nich není nic znát. Ještě se mi nestalo, že bych z nich nevyprala bahno, nikdy se materiál nepoškodil a vyzkoušené máme jak verze podšité (na jaro a podzim), tak lehoučký letní softshell, který je prodyšný, takže ani ve vyšších teplotách nejsou děti zapařené.

Obě holky si oblečení získává každoročně díky barvám a reflexním prvkům, takže opička je aktuálně hitem. 🙂 Mixovat se dají různé barvy a rozhodně se nedržíme toho, že holkám patří růžovka. Šedá verze je víc než praktická, modrá sluší každé slečně, a když se barvy nakombinují, je to za mě osobně úplný top.

Jen nevím, co budu dělat, až nám holky vyrostou z velikostí, které Unuo šije. 😀 Suma sumárum, kdo rád s dětmi les, terén a výlety, bude moc spokojený. I na mém osobním blogu uvidíte holky v setech od Unuo na každém jarním a podzimním výletě. Letní kalhoty navíc i na výletech letních. Za nás velké ANO. 🙂 

MK Life

MK Life

Znáte blog MK life? Píše ho mladá lékařka a hlavně máma dvou dětí. Čtenáře inspiruje tak moc, že získala 1. místo v soutěži MAMAblog 2017.