Vyhrajte kredity a vstupenky na rodinný festival Prima Fest. Soutěž pro rodiny s dětmi startuje!

Vyhrajte kredity a vstupenky na rodinný festival Prima Fest. Soutěž pro rodiny s dětmi startuje!

Slevomat 21. 6. 2018 Sdílet

V sekci Rodina a děti to žije! Denně vám přinášíme porci inspirace od mamablogerek a ambasadorek i spoustu nabídek, které si můžete snadno filtrovat podle věku dítěte. Najdete tu tipy na výlety s dětmi a nápady, co s nimi podniknout. A dnes se nám tu vyklubala i soutěž! 

SOUTĚŽ JE U KONCE A MY ZNÁME VÝHERCE, KTERÉ JSME KONTAKTOVALI NA JEJICH E‑MAIL. DĚKUJEME MOC VŠEM SOUTĚŽÍCÍM ZA ÚČAST A ODPOVĚDI!

Prozkoumat sekci Rodina a děti

O co hrajeme?

  • 3× 2 vstupenky na rodinný Blue Style Prima Fest v Šiklandu (děti do 120 cm mají vstup zdarma, vstupenka je bez dárku, který je součástí akce na Slevomatu) VÝHERCI: Petrikstepanek@…,  la_espanola@…,   snytrovaandrea@…
  • 1× 500 kreditů na nákup v dětské sekci VÝHERCE: irena.popova@…
  • 3× 250 kreditů na nákup v dětské sekci VÝHERCI: renca.potuckova@…,  michaelsokr@…,  soltovi@…

Soutěžní otázky

  1. Jak se jmenuje blogerka, která testovala výlet na Oslí stezku?
  2. Co byste v naší nové sekci Rodina a děti rádi nacházeli? Za čím byste sem chodili třeba každý den?  (U této otázky samozřejmě neexistuje správná/špatná odpověď, těšíme se na všechny vaše nápadité odpovědi.)

Psst, tady najdete nápovědu!

Napište nám do půlnoci 26. 6. 2018 na mail deti@slevomat.cz odpověď na jednu snadnou a druhou ještě snazší otázku a výhra může být vaše! Vítěze vyhlásíme ve středu 27. 6. 2018, o výhře je budeme informovat mailem. Pročtěte si obecná pravidla soutěží na Slevomatu.

PS: Další novinky, akce a soutěže najdete na naší facebookové stránce Rodina a děti: Co teď letí, kterou můžete lajknout, aby vám už nic neuteklo. 

Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.