Únorový deník a soutěž pro malé detektivy. Hrajte o 7 samolepek na zeď

Únorový deník a soutěž pro malé detektivy. Hrajte o 7 samolepek na zeď

Slevomat 6. 2. 2017 Sdílet

Máme pro vás únorové číslo Dětského deníku a s ním i detektivní soutěž o velkoformátové samolepky na zeď. A ne ledajaké! Soutěžit budete o motivy z Ledového království a Doby ledové. Mají rozměry 60 × 60 cm a 60 × 90 cm.

Jak můžete samolepky vyhrát? Zapojte se do naší detektivní soutěže a vystopujte yettiho, který se nepozorovaně potuluje na stránkách Deníku. Když se vám to podaří a pošlete nám správnou odpověď ve správný čas, budou samolepky vaše.

Zde si stáhněte Dětský deník:

Pravidla soutěže

 • V deníku najdete tři soutěžní úkoly.
 • Když je správně vyluštíte, získáte tři indicie, které vás přivedou na yettiho stopu. Pozor, k vyluštění první indicie potřebujete správnou odpověď ze spojovačky, která vyšla v lednovém deníku. Pokud lednové číslo nemáte,  stáhněte si ho.
 • Na poslední soutěžní stránce na vás vykoukne šest různých yettiů. Ale jen jeden z nich je ten, kterého hledáte. Získané indicie vám pomohou určit, který yetti je správný.
 • Pokud chcete hrát o samolepky na zeď, pošlete na e‑mail deti@slevomat.cz svůj tip na správnou odpověď. Každý yetti je očíslovaný, stačí napsat např. yetti č. 3. 
 • Své tipy posílejte do neděle 26. února do půlnoci a do e‑mailu napište, o jaké samolepky máte zájem (Ledové království nebo Doba ledová) a připojte i informaci, jaké nabídky pro děti a rodinu vám na Slevomatu chybí.
 • Samolepky rozdáme sedmi úspěšným detektivům. Vyhrává vždy desátá správná odpověď, tzn. 10., 20., 30., 40., 50., 60. a 70. e‑mail.
 • Výherce vyhlásíme na dětském facebooku Rodina a děti: Co teď letí v pondělí 27. února ve 14 hodin.

Pročtěte si rovněž obecná pravidla soutěží na Slevomatu.

Vyhlášení výherců

A je to tady! Pod tíhou nezvratných důkazů yetti odkrývá svou totožnost. Měří dva metry, nosí pruhovanou šálu, chová ledního medvěda a schová se pod číslem 6. 

Samolepky na zeď vyhrávají tito detektivové: 

 1. Zdeněk Jedlička
 2. Jana Zubinová
 3. Michaela Molatová
 4. Sabinka Volná
 5. Karel Kamas
 6. Jitka Dvořáková
 7. Michaela Králová

Blahopřejeme! Budeme vás kontaktovat e‑mailem a pošleme voucher na samolepku. Voucher uplatněte nejpozději do 8. března. 

Všem detektivům děkujeme za účast a těšíme se příště. Další číslo Deníku vyjde v pondělí 6. března. 

Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.