Co nadělí ke Dni dětí mamablogerka roku?

Co nadělí ke Dni dětí mamablogerka roku?

MK Life 18. 5. 2018 Sdílet

Dáme vám hádanku. Je to zdravé a zároveň dobré, hodí se na každý den a zároveň to funguje jako super dárek. Ocení to děti i dospělí. Je to na 6 písmen.

Oříšky, ovoce sušené mrazem, semínka, hraje to barvami a uděláte tím radost dětem i paní učitelce, která se o děti celý rok spolu s vámi starala.

Mama blogerka roku Míša z blogu MK life doporučuje: Pohoda!

Chci nakoupit dobroty v Pohodě

V červnu děti zaslouží odměnu ještě víc než obvykle. Na začátku a na konci!

Dětem se blíží velký den a nebude jen jeden. Už za chvilku je tady Den dětí a i školní rok se pomalu, ale jistě krátí, vysvědčení klepe na dveře. I když děti budou víc zajímat asi prázdniny než předání vysvědčení 😀 A čím odměnit děti nebo paní učitelky za tu celoroční dřinu?

Pro letošní konec školního roku a oslavu dne dětí jsem si připravila pro děti zas a znovu balíčky se sušeným ovocem, oříšky z Velkoobchodu Pohoda a každé z holek k tomu přibalím malou knížku.

Vysvědčení se nás zatím netýká, ale i paní učitelce do školky budeme vymýšlet nějaký ten dáreček, protože se s naší třídou paní učitelka letos loučí a s ní byl ten rok doslova za odměnu.

Neznám dítě, které by nemělo rádo sladké, které by nemlsalo a nemělo radost, když si otevře dárek, který se dá sníst. Alespoň moje holky takové dárky doslova milují, a o to víc se musím soustředit na to, aby takové dárečky nebyly jen o bonbónech a čokoládách.

Bonbóny dětem nahrazuju sušeným ovocm a když to jde, snažím se vybírat ovoce sušené mrazem. Má výbornou chuť, není zbytečně doslazované, zachovává si vitamíny a ta jeho barva!

Když chcete víc než jen kousek čokolády.

A dětem, které rády mlsají čokoládu, těm pak jako dárečky nosíme čokošku s přidanou hodnotou. Co to znamená? Je to taková čokoláda, která v sobě nosí ořech a rázem je z čokoládového bonbónu pochoutka, která je navíc plná zdravých tuků a tělu dá víc než kousek čokolády.

A když k takovému balíčku přidáte kytičku nebo s dětmi něco vyrobíte, máte krásný a barevný dárek i pro paní učitelku, která jistě ocení, že nemá po vysvědčení stůl plný bonboniér 😀

U nás pak balíčky sesypeme do velkých sklenic. Do jedné jde velké sušené ovoce, do další pak semínka a oříšky. Letos prvně jsem u Velkoobchodu Pohoda objednala i loupaná slunečnicová semínka a jeden pytlík slunečnicových semínek, která jsou máčená v jogurtové polevě.

Ani pětiletá dcerka pak nemá pocit, že je o nějaké sladkosti ochuzená a s oblibou si je dáváme do jogurtu nebo kaší na snídani 😀 Krásně si s dětmi užijte jejich den, rozlučte se se školním rokem, promíjejte dětem nějaké ty „šrámy“ na vysvědčení a užijte si báječné léto.

Chci nakoupit dobroty v Pohodě

MK Life

MK Life

Znáte blog MK life? Píše ho mladá lékařka a hlavně máma dvou dětí. Čtenáře inspiruje tak moc, že získala 1. místo v soutěži MAMAblog 2017.