Klobouk dolů, Ježíškova vnoučata! Podívejte se, kolik radosti jste nadělili

Klobouk dolů, Ježíškova vnoučata! Podívejte se, kolik radosti jste nadělili

Slevomat 17. 5. 2018 Sdílet

V listopadu jsme spustili akci na podporu projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata, v rámci níž jste mohli přispívat na dárky pro osamělé seniory. Neváhali jste ani minutu a posílali příspěvky na nákup věcí, které by si babičky a dědečkové nemohli sami dovolit a které jsou pro ně často životně důležité. A výsledek?

Vybrali jsme 2 503 400 Kč a rozdali 63 dárků!

Děkujeme, jste úžasní! Celou částku jsme vybrali za pouhý měsíc a postupně za ni nakupovali a rozdávali slíbené dárky. Všichni senioři byli nesmírně dojatí, občas ukápla i slzička.

I Slevomat se stal Ježíškovým vnoučetem a věnoval paní Jarmilce vysněný let letadlem. Podívejte se, jak probíhalo předání.

Co všechno jste nadělili?

  • 21 elektrických vozíků nebo skútrů
  • 4 mechanické vozíky
  • 15 polohovacích křesel
  • 2 elektrická polohovací křesla
  • 2 antidekubitní matrace
  • 4 notebooky
  • 15 televizorů

A to není všechno! Slevomat chtěl s vybranými penězi naložit opravdu dobře, proto jsme hledali výhodné nabídky a zařizovali hromadné slevy. Podařilo se nám navázat spolupráci se společností InterMeta, která nám poskytla značnou slevu na zdravotní pomůcky. Díky tomu jsme ušetřili 590 402 Kč. Za tyto peníze nakupujeme další drahé dárky, které se do Vánoc nepodařilo splnit. Všechny vybrané peníze jsme použili pouze na nákup dárků, Slevomat si nenechal žádnou provizi.

Vánocemi to nekončí: Staňte se Vnoučetem na přání

Chcete seniorům pomáhat nejen o Vánocích? Zapojte se do nového projektu Vnoučata na přání a darujte opuštěným babičkám a dědečkům to nejcennější – svůj čas. Nejvíc jim totiž chybí obyčejné povídání, pohlazení, zájem… Můžete spolu hrát karty, šachy, diskutovat o knížkách nebo zajít na procházku. To, co je pro vás zdánlivá maličkost, je pro seniory velká radost. Rozdávejte ji nejen o Vánocích. 

Děkujeme za to, že máte tak velké srdce. Ukázali jste, jak je důležité a krásné, když si lidé pomáhají. Ještě jednou velké díky vám všem! 

Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.