Vyměňte si benefity, kupte dárky za kredity

Vyměňte si benefity, kupte dárky za kredity

Dostáváte benefity ve formě stravenek či benefitních karet, které se vám hromadí, chvíli před koncem platnosti utíkáte do lékárny, nakupujete hromady vitamínů jen proto, aby benefity nepřišly vniveč a přemýšlíte, zda by jich nešlo využít lépe? Vyměňte je za kredity na Slevomatu, prodlužte jim platnost o šest měsíců a pořiďte za ně třeba vánoční dárky pro své blízké.

Všechny benefitní společnosti u nás mají dveře otevřené 

Slevomat stále rozšiřuje portfolio stravenkových poukázek a benefitních karet, které u nás můžete směnit za kredity a následně je využít k nákupu zboží a služeb. V současné době lze na Slevomatu uplatnit benefity společností Edenred, Sodexo, Benefity, Benefit PlusUP Česká republika. Novinkou na poli firemních benefitů přijímaných Slevomatem je pak benefitní Gusto Karta. Zaplatit vašimi firemními benefity na Slevomatu můžete hned několika způsoby v závislosti na tom, v jaké formě je od svého zaměstnavatele dostáváte. 

V Karlíně, na webu nebo přes cafeterii – najděte si ten váš způsob směny benefitů za kredity

První možností je návštěva naší pobočky v Karlíně. Sem můžete přinést svoje elektronické karty i papírové poukázky, které vám během okamžiku převedeme na kredity, jimiž zaplatíte na našem webu váš nákup, případně můžete v obchůdku zaplatit za váš nákup přímo elektronickou benefitní kartou přes platební terminál. Terminál pro převod benefitních bodů na kredity s sebou navíc občas vozíme i na společenské akce, jakými byly v minulosti například závody běžecké RunTour. O tom, zda s námi tato kouzelná krabička cestuje, se dozvíte vždy včas na našem Facebooku

Je-li pro vás Karlín z ruky a jste vlastníky elektronických benefitních karet, můžete pro převod využít benefitní stránku na Slevomatu. Tady stačí zvolit vaši benefitní společnost, počet kreditů, které si chcete z karty převést a kategorii služeb a produktů, ve které chcete kredity využít. Kredity se poté objeví ve vašem slevomatím účtu a vy máte šest měsíců na to, abyste je využili. 

Pokud jste odměňováni benefitními body do tzv. cafeterie, vede vaše cesta za slevomatími kredity opět přes benefitní stránku na webu Slevomatu. Postup pro převedení kreditů je totožný jako v případě elektronických karet. 

Prodlužíme platnost vašich benefitů o 6 měsíců

Možná se ptáte, proč benefity převádět právě na Slevomat. Důvod je jednoduchý. Právě na Slevomatu najdete největší nabídku služeb a produktů, které můžete za kredity nakupovat. Za vaše benefity si tak můžete pořídit například parádní wellness pobyt, konečně začnete s jazykovým kurzem, odhodláte se do tělocvičny, necháte se namasírovat, ochutnáte luxusní degustační menu nebo konečně začnete s dlouho odkládanou dietou.

Navíc, jak už bylo zmíněno, prodloužíte svým benefitům dobu platnosti o půl roku. V praxi to funguje tak, že k nám můžete vaše benefity převést i v případě, že jejich platnost končí třeba v den převodu. Na Slevomatu od nás benefity dostávají druhý dech a k dispozici vám jsou dalších dlouhých šest měsíců. Máte tak víc času na to je proměnit ve skvělé zážitky a užít si je naplno! 

Slevomat

Slevomat

Tipy na výlety, pravidla k soutěžím a všechno, co by vás o Slevomatu mohlo zajímat.