Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

189 Kč za půl kila šťavnatého uruguayského hovězího masa z nízkého roštěnce v hodnotě 378 Kč! Mimořádně kvalitní maso z mladých býčků – ideální na rostbíf i na letní gril!

4,6 / 5 Řeznictví Novák Praha - Michle  (mapa) 1 719 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Sammy

Před hodinou jsem masíčko koupil, udělal zkušební steak a obratem pořídil další kilo na příští měsíc. Maso je opravdu prvotřídni, povolí pod lehkým tlakem a otisk prstu se srovnává jen velice pomalu. Jen je škoda že řeznictví kromě tohoto masa nabízí jen běžné české záležitosti. Nabídka kvalitního masa na Ípáku by mi ušetřila spoustu cest do Makra.

Aleš

To rádi slyšíme, že Vám masíčko chutná. :-)

Dana Vejrostová

Dobrý den, víte prosím otevírací dobu řeznictví v Brně?
 Děkuji

Steinex

Dobrý den paní Vejrostová, řeznictví Steinex je otevřeno od 8 do 18 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu. Zaměstnanci společnosti Steinex.

Honza

Technický dotaz: musím všech 10 voucherů vytisknout a nebo jen opsat čísla na papír a to přinést s sebou? Zatím jsem to vždy tisknul, ale u deseti kusů mi přijde škoda papíru…

Aleš

Dobrý den Honzo, stačí Vám pouze čísla. Ale u 10 voucherů to bude chvilku trvat, než ověří platnost. Pokud máte možnost tisku, rozhodně to bude pro obsluhu rychlejší. Děkuji. Přeji příjemný den

vašek

no ono asi stačí jen takový ten čtverečkovaný černobílý symbol, který je snad unikátní pro každý voucher, takže vedle čísel dát na jednu stránku tyhle obrázky, dost daleko od sebe aby to mobil/čtečku nemátlo by snad mělo stačit, opravte mě někdo, jestli se mýlím…

Market

Xaver Xindl
také nenapsal nic co s etýká zboží a není smazaný… hold chvála se nechává

Jarek K

Má prosím někdo zkušenost s prodejnou v Brně? Je OK? Dík.

Alex

Akurat som v nej pre masko bola, a obsluha bola ochotna, mohla som si vybrat z viac kuskov ktory sa mi pacil.

Xaver Xindl

Já nechápu, jak si může někdo pořád stěžovat! Rozdávají kredity, vrací peníze, pokud není někdo spokojen, podporují otevřenou diskusi! Co více by jste ještě chtěli??! Já být majitelem, tak se na lidi vykašlu! Ještě se ospravedlňovat přede všemi. Musí to být strašně demotivující. Já Vás obdivuji a držím palce do budoucna!

Ondra

Už zase, a to nejsem vulgární a nedělám nic zakázaného. :-)

Slevomat

Ondro, podívejte se do e-mailu. Přišel Vám od nás nový. Vulgární nejste, ale podívejte se prosím více dolů: Toto fórum slouží výhradně k diskuzi aktuální slevy a rádi bychom, aby bylo maximálně informativní a přehledné pro všechny návštěvníky. Směřujte proto prosím své ostatní otázky a stížnosti na kontakty uvedené níže. Takže jsem pro Vás ne e-mailu a rádi s Vámi podiskutujeme, jak jsme Vám již psali. Děkujeme.

Honza

Nemůžu si pomoct, ale celá ta sleva na mě nepůsobí důvěryhodně. Voucher bych si nekoupil i kdyby za stávajících podmínek byl o 18% „výhodnější“. Mě jde o pravdu a princip. A pokud mi někdo řekne, že sleva je 50% a není tomu tak ani zdaleka (rozdíl 32% je přeci jen nemalý), děkuji za skvělou nabídku, nemám zájem. Tož tak :-)

Leona

Přestože jsem z Moravy, občas mám možnost nakoupit v řeznictví a uzenářství O. Moravec na Tyláku a s kvalitou masa i vybraných uzenin jsem moc spokojená. Doporučuji a těším se na uruguayský roastbeef :-).

Aleš

Dobrý den Leono, děkujeme za příspěvek. Předáme zprávu do řeznictví. :-)

Klára Hulanová

Dobrý den, když dnes koupím 6 voucherů, bude maso v pátek v Praze k dispozici?

Aleš

Dobrý den Kláro, řeznictví Moravec má dostatečnou zásobu zboží. Dnes odpoledne dostali dodávku. Nebude problém s vyzvednutím masa v pátek. Přeji příjemný zbytek dne.

Lukáš

Dobrý den, přestože i já považuji maso za drahé a za slevu značně nižší než je 50%, 1–2 vouchery zvažuji. jak moc jste ochotní platnost voucheru v případě potřeby prodloužit např. o týden? díky, hezký den

Aleš

Dobrý den Lukáši, platnost voucheru je bohužel dána a nelze ji měnit ani prodlužovat. Přeji příjemný den

Mirek

Minule jsem se zapletl do diskuze v souvislosti se sherry, dnes pročítám tuto masnou diskuzi. Mám rád sherry i hovězí, takže jsem nakoupil. Odnáším si smutné poznání, že řada Čechů považuje lež za něco normálního a počítá s ní. Podle těchto spoluobčanů je zbytečné se zdržovat zkoumáním, jestli je přítomna lež. Cena je dobrá, tak kup nebo nech být a „neřeš, nepátrej, buď rád, že jsi“. S takovým přístupem zákazníků nikdy nebudeme mít v ČR obchody a služby jako ve vyspělých zemích. Obchodníci se totiž chovají podle toho, co jim dovolí zákazník.

Pavel

Bohužel Vám musím dát s Sherry za pravdu. Mužeme doufat, že se to po této akci zlepší a Slevomat si dá věci co nejdříve do pořádku.

P

Taky si rikam – nam je vytykano jakesi „cechackovstvi“ a mnohem vic cechackovske je vzit cokoli, hlavne ze je na tom velka sleva :)

Tomáš

Souhlasím naplno s panem Mirkem !

Honza

„Obchodníci se totiž chovají podle toho, co jim dovolí zákazník.“ – A to je pravda. Čechu netřeba se bát, mají hodně slov, ale málo odhodlání pro skutek.

Lukáš Vondra

Do tohoto řeznictví chodím pravidelně od minulé akce, minulý měsíc jsem tam kupoval ČERSTVÝ uruguayský vakuově balený RIB EYE steak za 465 Kč/kg (cena nízkého roštěnce byla podobná) jediný rozdíl byl, že jsem musel vzít celé balení (cca 1 kg) – prý to kvůli záruce nemůžou otevírat, s masem jsem tam nikdy problém neměl, cena po slevě je výhodnější než před ní, ale o 50% slevu se opravdu nejedná.

P

Takze se vsichni shodneme na tom, ze dnesni nabidka se nepovedla…

Jak se Slevomat vyjadril k tomu nazoru Toma? Nevidim zde reakci.

Dvořák

A co byste čekal? Poctivé jednání? Spíš se dozvíme, že si Tom vymýšlí nebo že náhodou dostal za tuto cenu nekvalitní kus čerstvého, protože to kvalitní, co je nabízeno v této akci, původně přes 700 určitě stálo a padesát dalších podobných okecávek.

Slevomat

Všichni jistě ne, viz výše :-) Ke všemu v diskuzi jsme se již vyjádřili. K názoru Toma (shodou okolností také Moravce ;-) nemáme co dodat. Snad jen, že ho chválíme za všímavost, neboť po týdnu si pamatovat nejen přesnou cenu, ale i dodavatele masa z řeznictví je obdivuhodné.

Hynek Dvořák

Tak to víte, existují lidé, co si maso za skoro 500 za kilogram nekupují každý den, čili dá rozum, že si vzpomenou, jestli za to maso minulý týden dali 756 nebo 450.
Jinak máte „bod“ za invenci ve vykrucování. Když vám tu někdo vyvrátil směšnou teorii s mraženým, tak přijdete s tím, že Tom nemohl vědět, od jakého dodavatele to maso bylo. Ještě tu chybí, že jde o pomluvu konkurence. Nakonec je vlastně možné, že se do prodejny vloupal nepočítačový hacker a ceduli za výlohou z 756Kč přepsal na 450Kč. A možná to byla vlastně Ivana, která na problém upozornila, protože se potřebovala zviditelnit, že?

Tomáš Čupr

Pane Dvořák, co tedy navrhujete? Mrzí nás, že jsme po více než roce některé zákazníky stále nepřesvědčili, že nikoho nechceme okrádat… Proč bychom jinak měli otevřenou diskuzi (narozdíl od jiných serverů) a nabízeli garance vrácení peněz (narozdíl od jiných serverů)? I přesto jsme osočováni z podvodů a cenzury (kdybychom cenzurovali, tak nepíši tento příspěvek. To ale neznamená, že skousneme všechno). Snažíme se na 100%, ale pokud si myslíte, že jsme nepoctiví, tak místo osočování navrhuji nahlásit případ na ČOI nebo přímo Policii ČR. Do té doby bych rád zachoval, snad stále platnou i v tomto státě, presumpci neviny (jinak se totiž jedná o pomluvu). Vždy když jsme udělali chybu, tak jsme se k ní postavili čelem a omluvili se – mohu najít příklady pokud chcete. Více k tomu opravdu co říci nemám. Snad jen, sám za sebe a nikoliv za Slevomat říkám, že mám s každým takovýmto příspěvkem menší a menší chuť být otevřený a cokoliv vysvětlovat. I když nabízíme garance a podporujeme otevřenou diskuzi, já místo odpočinku debatuji o pul 10 večer (snažím se zlepšovat vaši zákaznickou zkušenost od 8 ráno) a obhajuji svoji morálku a morálku firmy, tak je to zbytečné a každý den stejné… Opravdu nerozumím tomu, že když jsme takoví podvodníci, proč ještě existujeme (a možná stojí za zvážení jestli bychom vůbec měli – na serverech bez garancí a diskuzí vám bude očividně lépe). Toť můj, čistě soukromý názor. Hezký večer.

P

Pane Cupr, nemyslim si, ze se kdokoli ze zde prispivajicich dnes dopustil pomluvy. Stavite se do role ublizeneho a snazite se vzbudit soucit (verte, ze ja kvuli svym zakaznikum pracuji treba o pulnoci a nestezuji si). Dneska tady ale nepadla jasna odpoved ohledne nabidky – kdyz nekdo zapochyboval o cene 750, hned jste prisli s mrazenym masem, ktere vlastne ani mrazene nebylo, protoze nebylo od toho stejneho dodavatele (i kdyz bylo, nebo nebylo?). No. A nezlobte se na me, zde prezentovane ustepacne a posmesne poznamky nekterych vasich zamestnancu, to zlehcovani a zpochybnovani nekterych mazoru, to do dospele diskuze nepatri.

P

Jinak tedy „okradani“ jste si do ust vlozil sam, promazavani prispevku tady probiha, to nepoprete.

Dvořák

Relativně otevřené diskuze si jednoznačně vážím, je to plus. 


Jak jsem psal výše, na problém si zaděláváte sami tlačením na nesmyslnou 50% slevu v případě zboží, protože vyjma extra luxusních značek nikdo zboží s 50% rabatem neprodává. Kdybyste na férovku napsali „16% sleva, maso za 378Kč/kg“, sice by to nevypadalo tak bombasticky, ale cena je vážně super a bylo by to lepší. Vzpomeňte na akci se skútrama, kdy jste uváděli také nesmyslnou původní cenu – sám distributor měl na webu „původní“ cenu podstatně nižší. A po upozornění na to v diskuzi distributor skútrů „původní“ cenu na svém webu na pár dní schoval. Nezlobte se, ale tohle prostě není fér ani snaha na 100% a jak je vidět, nejde o výjimečný exces. 


Díky za odkaz na ČOI. Již jsem něco podobného absolvoval v případě konkurenčního serveru a dopadlo to úplně klasicky jako vždy – nic se nedá prokázat, my jsme to neviděli, že jste to viděl vy, máte na to svědky a dokonce jste nechal udělat ověření nabídky nás nezajímá. Je to sice eskalováno výš, ale iluze si moc nedělám. 


A jestli chcete tip, jak se k té 100% snaze přiblížit, tak rozhodně tím, co psal „P“ pode mnou – nedovolit zaměstnancům, aby zesměšňovali a zlehčovali zkušenosti diskutujících. Takhle se v mé firmě chovat zaměstnanci k – byť třeba nepříjemným – klientům nesmejí, měli by první výstrahu a pak adios. 


Vámi zmiňovaná garance je velmi dobrá, aspoň v mém případě funkční, leč k tomuto problému absolutně irelevantní. Cena po slevě je výborná, není důvod kupón vracet, spíš zůstává pachuť nefér hry s původními cenami. 


Věřte, že bych si moc přál, aby byl Slevomat jako kdysi, že když se objevila nabídka, nemusel jsem ani na zlomek sekundy přemýšlet, jestli tam nebude nějaký háček. Prostě nebyl. Dneska bývají. Zkuste v sobě namísto menší chuti najít energii Vaši firmu pilovat a dělat ji stále lepší. Držím Vám palce!
Tomáš Čupr

Asi jsme se ucastnili jine diskuze, ale pokud vim, tak nas pani Ivana upozornila na ceduli a my jsme okamzite utikali do prodejny zjistit o co jde. To co jsme se dozvedeli jsme sem napsali. Nevim, co jeste vice mam pro celou vec udelat. Opakuji, vzdy kdyz jsme byli presvedceni ze jsme udelali chybu, tak jsme se omluvili. Je to ale tezke, protoze jakykoliv anonymni negativni nazor je zde povazovan za validni (a divil byste se kolik ruznych prispevatelu komentuje negativne pod ruznymi jmeny kazdy den), kdyz to smazeme, tak jsme cenzori, kdyz na ten fakt poukazeme, tak fabulujeme a kdyz to nechame, tak se dizkuze zvrhne v toto… Neni proste dobre cesty. Samozrejme diskuze je v nasi rezii a my musime zajistit, aby byla prehledna. Nejsme prvni portal v CR, ktery se s temito problemy potyka (zdravime do iDnesu :-)

Tomáš Čupr

Díky, pane Dvořák. S většinou souhlasím. Jen my se opravdu snažíme o fér hru a 100% kvalitu. V sítu uvízne 98% fištrónů, to byste se divil co někteří „podnikatelé“ zkouší. A za ty 2% se vždy omluvíme, vrátíme peníze nebo cokoliv je třeba. Pokud dodatečně zjistím, že to je připad dneška, tak to rád udělám i zpětně. Věřtě, že po této debatě naše kontrolní mechanizmy ještě přitvrdím. To že tu komentuji osobně snad alespoň trošku ukazuje že mi to není jedno.

Josef

Pane Čupr, to co jste napsal, myslíte skutečně vážně? Připomněl jste mi doby naštěstí již dávno minulé, kdy se to žalobami za pomluvy jen hemžilo. Uvědomujete si, že své zákazníky osočujete z pomluvy a ve spojení s odkazem na Policii ČR jim mezi řádky naznačujete, že byste je snad i mohl zažalovat (nakonec máte jejich údaje), pokud nebudou ctít vámi vzývanou presumci neviny (proč to sem vůbec taháte?). 


Váš příspěvek mě jednoznačně přesvědčil, že tu máte máslo na hlavě. Stačila by už ale i předchozí vyjádření. Zřejmě jste nikdy nic nenakupoval v řeznictví, když jste schopen čest Slevomatu bránit tak primitivním výmyslem – že bylo inzerované maso zmražené. V takovém případě by si ho za tu cenu nikdo nekoupil, protože by dostal 70% vody a 30% masa váhy. Řezníci jsou tu navíc proto, abychom si nemuseli kupovat mražené maso v supermarketu. Nehledě na to, že by ho těžko porcoval. Nebo si myslíte, že by jeho skutečnou váhu následně přepočítával na váhu zmraženou? 


Pane Čupr, zachovejte se jako chlap, přestaňte vyhrožovat zákazníkům a přepište slevu z 50% na 18%. Takové řešení je skutečně čisté a transparentní. Pak byste neměl diskuzi plnou negativních komentářů (podle vás pomluv), ale ještě by vás lidi plácali po zádech.
Tomáš Čupr

Josefe, ja přece nikomu nevyhrožuji – nebo jsem říkal, že někoho budu snad žalovat? :-) Ne, to opravdu nemám zapotřebí. Měl jsem zapotřebí si některé věci vysvětlit a to se mi díky konstruktivním přispěvům pana P a Dvořáka (a nyní Vašemu) daří. A ano, máte pravdu – v řeznictví nakupuji málo. Veškerý svůj čas trávím zlepšováním Slevomatu a tak nepohrdnu restaurační, případně zmraženou stravou :-) Jak jsem napsal výše – pokud se ukáže, že jsme pochybili, tak se rád osobně a veřejně omluvím – vycházím z informací dodavatele, obchodníka a nejsem odborník. Situaci ale řeším a zjednám nápravu aby se tyto nedorozumění (omyly?) nestávaly do budoucna! Záleží mi na spokojenosti zákazníků, proto si to beru tak osobně a k srdci.

P

Pane Cupre, premyslim stale, jestli trosku taktizujete nebo ty vytky skutecne nechapete. Proste jak uvedli kolegove – priznejte chybu, postavte se k tomu jako chlap a porad neskuhrejte, jak ma Slevomat tezky zivot. It never goes easy when you're digging for gold, jak se rika :-) A fakt si srovnejte ty zamestnance – nekdy mam pocit, ze mi odpovida dotcena mladsi sestra a ne zamestnanec Slevomatu.

P

Za tu pripadnou slibenou omluvu palec nahoru – snad to nevysumi :-)

P

A co se tyka te „konstruktivnosti“ – ja myslim, ze dneska tady bylo docela hodne konstruktivnich prispevku. Bohuzel, par prispivatelu proste zahajilo valku proti kritikum (vetsinou zesmesnovaci – viz ty Kauflandy atd.) a nekteri zamestnanci Slevomatu se nepochopitelne pridali. S Vami se da rozumne debatovat, ale ten tym pod vami by se mel jeste hodne ucit – spozstu veci si berou osobne a reaguji dotcene. Take mam pod sebou par zamestnancu a kdyby mi neco podobneho delali vuci zakaznikum, bylo by zemetreseni :) Jinak jsem nekolikrat na Slevomatu nakoupil, takze do kategorie „brbla, ale nekoupi“, nespadam.

Pavel

Cením si toho pane Čupr že tady odpovídáte. Je vidět že Vám my zákazníci nejsme lhostejní, a že Vám záleží na dobrém profilu Slevomatu. Ale jak jste řekl, začal bych s důslednější kontrolou partnerů především co se týče ceny. Viz akce Sherry z minulého týdne. Na internetu byla lahev stejného produktu u ostatních prodejců k dispozici cca okolo 400. Váš partner jí měl k dispozici za 660,– a v akci slevomatu za 319,–. Přijde Vám toto jako sleva 50%? Z matematického hlediska sice ano, ale z logického hlediska opravdu ne. Takovéto partnery byste měli odmítat protože jejich přemrštěný ceny kazejí jméno především Vám, ne jim.

Pavel

Cením si toho pane Čupr že tady odpovídáte. Je vidět že Vám my zákazníci nejsme lhostejní, a že Vám záleží na dobrém profilu Slevomatu. Ale jak jste řekl, začal bych s důslednější kontrolou partnerů především co se týče ceny. Viz akce Sherry z minulého týdne. Na internetu byla lahev stejného produktu u ostatních prodejců k dispozici cca okolo 400. Váš partner jí měl k dispozici za 660,– a v akci slevomatu za 319,–. Přijde Vám toto jako sleva 50%? Z matematického hlediska sice ano, ale z logického hlediska opravdu ne. Takovéto partnery byste měli odmítat protože jejich přemrštěný ceny kazejí jméno především Vám, ne jim.

Martina

Dobrý večer Tomáši,
úplně z jiného soudku. Opakovaně vybízíte ke kontaktování Slevomatu v případě, že člověk potřebuje něco vyřešit, zdá se, že to myslíte vážně a já si toho vždy vážila. Ovšem v posledních pár týdnech jsem se o to pokusila už čtyřikrát –2× email, jednou telefon, jednou zanechaná hlasová zpráva na telefonu, výsledek je tristní. Na žádný email jsem odpověď nedostala, telefon mi po pár minutách čekání oznámil, že mám zavolat jindy, a když jsem zanechala vzkaz, opět nikdo nezareagoval. Tím jsem Vás zařadila do kategorie hezkých řečí, ale skutek utek. Bohužel. Velmi mě to zklamalo.
K nabízenému masu, minule bylo vynikající, kupuji opět, procenta neřeším, pouze konečnou cenu.

Dvořák

Pane Čupře, děkuji za Vaši reakci. Naplňuje mě velkým optimismem a jsem rád, že Vám situace lhostejná není.

Petr

To že majitel se ozývá se jen tak nevidí a upřímně řečeno reagovat na tenhle anonymní a povětšinou idnesový balast by se mi nechtělo ani za peníze (zdravím paní Markétu). Tím to nechci zlehčovat, jenom trochu vyvážit, chyba není jen na jedné straně

Slevomat

Martino, děkujeme za upozornění. Emaily pouze padaly do SPAMu či je spíše Vaše schránka nepropustila. Zavolali jsme si a jsme rádi, že jsme vše vyřešili se zdárným koncem :-)

Markéta Mészárosová

proč je tento příspěvek neviditelný? to je docela podstatná informace,ne?

před hodinou Zde se musím zastat řeznictví O. Moravec – uvedená cena 450 Kč nebyla, jak uvadí Slevomat, za 1kg masa mraženého, nýbrž ČERSTVÉHO – to vím naprosto jistě, neboť jsem si jej sám minulý týden kupoval. A jednalo se též o maso od SelaVita – totožné s tím, co je v dnešní akci. Toto maso jednoznačně doporučuji – akce 189 Kč/0,5 kg je výhodná i tak, i když ve skutečnosti je sleva 16% – maso je to prvotřídní. Mrzí mě pouze, že společnost SelaVita a Slevomat uvádějí nepravdivé info o původní ceně masa..

Slevomat

Uživatelé použili palcové hodnocení. Co je a není vidět rozhodujete vy :-)

Tom

Zde se musím zastat řeznictví O. Moravec – uvedená cena 450 Kč nebyla, jak uvadí Slevomat, za 1kg masa mraženého, nýbrž ČERSTVÉHO – to vím naprosto jistě, neboť jsem si jej sám minulý týden kupoval. A jednalo se též o maso od SelaVita – totožné s tím, co je v dnešní akci. Toto maso jednoznačně doporučuji – akce 189 Kč/0,5 kg je výhodná i tak, i když ve skutečnosti je sleva 16% – maso je to prvotřídní. Mrzí mě pouze, že společnost SelaVita a Slevomat uvádějí nepravdivé info o původní ceně masa..

David

skutečně bylo tak těžké jednou přiznat chybu? asi ano

rene

Ptecetl jsem pouze zacatek teto velmi trapne diskuze, takze mozna to uz nekdo psal… Do tohoto reznictvi chodim a skutecne tam toto maso prodavaji za cenu pred 700. Nechapu, ze tady ze sebe spousta lidi dela totalni voly a mekta neco o konkurencni cene. Toto reznictvi dava tuto slevu na cenu, za kterou standardne prodava.. tot vse. Nechcete prece aby si tady uvadeli prodejci slevy na ceny, ktere vy najdete nekde jinde? Takhle to opravdu nefunguje!

P

Aha? Pred chvili jsme se dozvedeli, ze tohle reznictvi za tu cenu vubec neprodava, ze prodava jen mrazene. Nedela spis nekdo voly z lidi?

Bejk

Zdravím, pakliže se jedná o maso z nízkého roštěnce, nemělo by býti označené jako Sirloin steak? A maso z vysokého roštěnce jako, Vámi zmíněný, Striploin steak? Děkuji za odpověď.

Aleš

Dobrý den Bejku, část s názvem sirloin je anatomicky až za nízkým roštěncem. Vysoký roštěnec je před nízkým roštěncem. Přeji příjemný den

Vilien

Neplánujete s tímto řeznictvím ještě slevu na vysoký roštěnec? Ten byl naprosto úžasný! Šla bych do něj hned. Striplon mě tak moc nenadchl.

Aleš

Dobrý den Vilien, děkujeme za příspěvek. Se striploinem by jste rozhodně zklamaná nebyla. :-) Ale zkusíme se domluvit opět s řez. Moravec i Steinex na vysokém roštěnci. Pečlivě prosím sledujte Slevomat, aby Vám akce náhodou neutekla. Přeji příjemný zbytek dne

Filip

Zdravím, rád bych si koupil voucher pro Brno, ale při koupi mi to vnucuje Prahu. Máte jeden univerzální s nápisem Praha, který můžu využít i v Brně, nebo mám smůlu? :)

Filip

ještě druhý dotaz, na kraji stránky máte napsané že maso je možnost odběru „až“ do 20.7., dnes je 19.7., to nestihnu ani zaplatit :/

Slevomat

Filipe, je tam OD :-) A ten nápis Praha nevadí, na voucheru je toto: Kde voucher uplatnit:
Řeznictví a uzenářství O. Moravec, Tylovo nám. 645/2, Praha 2, www.masomoravec.cz nebo Řeznictví a uzenářství Steinex, Kobližná 59/18, Brno. Provozní doba: Po: 7– 18, Út-Pá: 6:30–18, So: 7:30–11:30

Jitka

Ráda bych se Slevomatu zastala. Vždycky sleduju, jak se snaží mít vše jasné, transparentní. Tohle je hrozně jednoduché. Stačí se podívat na nabídku a vím, že MASO je od dealera, který nabídl cenu, kterou oficiálně má. Odběrné místo si určil masnu, která si ale vede svou cenovou politiku, nemá s dealerem nic společného a udělali si svoji akci na mražené maso levněji. Stačí přemýšlet lidi, minule jsem koupila, kupuju zase no.. :) Kdo nechce, ať nechá být a jde dál.

Milan

Dobrý den, děkuji slevomatu za stanovisko, ale není to odpověď protože teď z toho opravdu nevím, co s tím budou teď dělat a jestli jsi tuto akci koupit nebo ne a co v případě, že teď klamete zákazníka o procentech dané slevy. Jestli snížíte cenu nebo produkt stáhnete nebo jak se to bude řešit v případě že si to koupím a zjistím, že je to opravdu tak trochu podvod a cena je v tomto případě příliš vysoká. Děkuji.

pethr

Roštěnec z vánoční akce si ještě moc dobře pamatuji – výtečné maso! Koupím i tohle. I když je zjevné, že se nejedná o 50% slevu (bez ohledu na výmysly o mraženém), je to pořád slušná cena.

Gabruna

Nevím zda si zde remcající nad cenou či kvalitou sortimentu uvědomují že jednak nabídku a cenu neurčuje ani tak Slevomat jako ta která provozovna.

A za další kdo nechce ať nechá být a nechá si kecy na koledu. :-) A kdo chce ať zakoupí. Je to přece každého věc. A diskuze by měla spíše než k porovnávání cen a napadání či zpochybňování nabídky, sloužit k doladění nabídky a klidně mne pranýřujte, ale rozumný a soudný člověk uzná, že je tohle pravda. :-)

The.Day.X

Gabruno pro Vás tedy platí to samé co kousek výše pro Veroniku – můžete se nachta odháčkovat velkým guru Járou, v principu je to stejné ne?

Gabruna

Nerozumím řeči Vašeho kmene. :-)

Slevomat

Vážení zákazníci,


děkujeme Ivaně, za odhalení potenciálního problému. V řeznictví skutečně visela cedule s cenou masa 460 Kč/kg (http://tinypic.com/r/2db6yd0/7), ale bylo nám vysvětleno, že se jedná o cenu masa mraženého a v naší nabídce se jedná o maso čerstvé. V rámci našeho „nákupu bez rizika“ máte možnost kupón kdykoliv vrátit (http://www.slevomat.cz/cs/kontakt). Ještě jednou díky Ivaně za upozornění. 


Tomáš Čupr
Dvořák

Zcela upřímně – vy tomu s mraženým masem věříte? Jedna věc je z toho nějak vybruslit a snažit se neztratit tvář, druhá věc je úcta před sebou samým. 


Pro pamětníky doporučuji odpověď stejné firmy na minulou akci: http://www.slevomat.cz/cs/sleva/diskuze/781 


„Tomáš – partner, před 7 měsíci (To: Podemlejnek), V žádném případě se maso nevozí zmrazené. Je čerstvé, chlazené!“
Slevomat

Dobrý den, byli jsme na provozovně osobně. Toto nám bylo řečeno a ukázáno. Pokud má někdo pochybnosti, rádi vrátíme peníze.

Tomáš Čupr

P

Dobrý den, a v jakém stavu to maso tedy bylo? Už přímo steaky nebo velký kus, který se musí koupit vcelku? Není mi jasné, jak se s takovým mraženým masem potom manipuluje a porcuje…? To mě zajímá. Díky.

Petr

To mražené v řeznictví přece nemusí být vůbec od SelaVity.

Uruguajské hovězí od SelaVity jsem v daném řeznictví sháněl marně už po minulé slevové akci, dodali ho tam jenom pro slevovou akci a šmytec, po telefonu mi sdělili že do maloobchodů jinak nevozí, viz také jejich stránky.

Petr

Ivano věřím že jste ten dotaz předtím poslala i Slevomatu mailem, když už jste se pustila do férové investigativity. Výsledek mě zajímá taktéž

Ivana

Petře, tak mi řekněte, jak mám do mobilu napsat email adresu, mám tam jen čísla a neumím to přepojit.

Slevomat

Nemusíte, už to řešíme :-)

Ivana

Zašla jsem dnes v poledne do řeznictví Moravec na Tyláku, Praha 2 a mají tam cenu velkou jak vrata Kč 460,–-/kg za uruguayský nízký roštěnec! Slevomate, buď si z nás Sleváků děláte šoufle nebo zadavatel z Vás!Udělala jsem si fotečku masa s cenou, čas 12.10 hod, dne19.07.11. Ráda zašlu, ale proč se nepřesvědčíte sami na vlastní oči. Takže sleva 18% na tuto akci, ne 50%.Fuj, Vy jste ale podvodníci.Očekávám Slevomate Vaše stanovisko,doufám, že nejste zbabělci a vyjádříte se.Děkuji

Pavel

Hehe, můžete tu fotku někam nahrát a vystavit zde? :-)

Ivana

Mohu, ale nevím jak, zdali to umíte, přepošlu Vám jí když mi pošlete email a vystavte jí.

Pavel

http://imageshac­k.us/ Sem to nahrajte, a po nahrání Vám to vygeneruje odkaz a ten sem přepošlete, děkuji :-)

Dvořák

Ivana: nahrajte jí normálně na http://tinypic.com/ a pošlete sem výsledné URL.

Ivana

Pavle, zkusím to, zdali to svedu, jsem fakt na toto ale debil.

P

Pošlete, klidně na petr.dostalik1@seznam.cz

Mrknu na to.

Slevomat

Informaci ověřujeme… Prosíme o chvíli strpení.

Slevomat

Nicméně myslíme, že není třeba výrazů o podvodnících nebo zbabělcích – zvlášť ne, když se ke každému problému vyjadřujeme, máme otevřenou diskuzi a nabízíme všemožné garance http://www.slevomat.cz/cs/jak-to-funguje#zaruka-spokojenosti. Ono, a možná tomu nebudete věřit, i Slevomat jsou lidé a jsou omylní – za což se velmi omlouváme předem. Napíšeme zde informaci o našem šetření – výsledná cena masa se nám zdá ale skvělá…

Ivana

Petře, já fotku umím leda tak poslat na mobil, se mi to nedaří stáhnout. Asi budu volat operátora pro pomoc v nouzi.Omluvám se.Nebo, že byste mi dal číslo?

Ivana

Slevomate, ale promiňte, reálná sleva 18% místo 50%, když je to tak průhledné, že cenu má řeznictví uvednou Kč 460,–-? V restauraci se cena dá překrýt, ale tady se jedná o produkt se stanovenou cenou v obchodě.A co na to řeznictví? Asi už změnili cenu na Kč 756,–-/kg. Zdali ne, tak se budou Sleváci pěkně čertit! Zítra udělám v řeznictví kontrolu a fotečku do alba.

P

číslo bych vám dal moc rád, ale ne na tomhle veřejném serveru, to mi nepříjde jako nejlepší nápad. Odpoledne tam skočím osobně.

The.Day.X

Jen bych se vyjádřil k větě Slevomatu: „i Slevomat jsou lidé a jsou omylní“
bohužel se mi již delší dobu stává, že akce kterou si vyberu má velice často nějaký háček … takže mi hláška o lidech a omylech přijde opravdu dost otřepaná

Slevomat

Vyjádření jsme napsali níže. Omlouváme se za nedorozumění, vycházíme z informací našich partnerů a 98% problémů odhalíme. Na Slevomat chodí statisíce lidí a každý rozumí něčemu jinému – proto jsme rádi za tuto diskuzi, kde si vzájemně pomáháme. Není v našich silách být odborníky na všechno, i když se opravdu snažíme – nevěřili byste co firmy zkouší a co všechno odmítáme…

Milan

Dobrý den, děkuji slevomatu za stanovisko, ale není to odpověď protože teď z toho opravdu nevím, co s tím budou teď dělat a jestli jsi tuto akci koupit nebo ne a co v případě, že teď klamete zákazníka o procentech dané slevy. Jestli snížíte cenu nebo produkt stáhnete nebo jak se to bude řešit v případě že si to koupím a zjistím, že je to opravdu tak trochu podvod a cena je v tomto případě příliš vysoká. Děkuji.

Dvořák

Cena pro klienta je vždy stejná – 189Kč za půl kg. Pokud máte pocit, že vás vodí s původní cenou za nos nebo vám 378Kč/kg přijde moc, tak to jednoduše nekupujte.

David

98%? to asi ne, vetsi ci mensi bordel je v tom kazdou chvili. na Ladronce nam dali jinej rocnik vina, nez jakej byl zapocitan v cene nabidky. a garance spokojenosti najednou nefungovala…

Slevomat

Davide, psali jsme Vám, pokud by Vám nevadilo, že v tomto případě bychom poprosili o vyjádření vinaře, který vínům rozumí přeci jen více, než my s prosbou, aby nám vše vysvětlil. Na to jste neodepsal i tak jsme vysvětlení přeposlali, opět bez Vaší odezvy. Nekonal se žádný dialog, ale pouze náš monolog :-( Pokud je tedy s vínem nějaký problém, zavolejte nám na 840 140 240 a můžeme celou situaci prodiskutovat i dořešit. Děkujeme.

David

To ale přeci nebylo vysvětlení od vinaře, ale od majitele restaurace, že je vše v nejlepším pořádku a že ostatní hosté skáčou do nebe nadšením. Jak mám proti tomu argumentovat? Své výhrady jsem uvedl v původním mailu a ty mi byly potvrzeny, jen s tím, že majitel restaurace na tom nevidí nic divného. Je mi jasné, že peníze zpět nedostanu a ani je nechci. Pro mě z toho plyne ponaučení, že nabídky musím luštit lupou a pečlivě zvažovat, abych se nenapálil. Tady jsem chtěl spíše poukázat na to, že se tu všude oháníte nesplnitelným. Připadá mi to jako trik, jak získat výhodu nad konkurencí.

Slevomat

Davide, pokud to tak berete, tak nás to mrzí, protože tak to skutečně nebylo. Bohužel, nemáme přístroj na telepatii a tak jsme si to nemohli odvodit z Vaší neodezvy. Znovu jsem Vám napsala e-mail a budu si přát, aby mi na něj byl odpovězeno a nedocházelo k takovým komunikačním šumům a případným dořešením věci po skoro čtvrt roce v úplně jiné diskusi. Děkuji a těším se na odpověď. Mirka. Slevomat.

Martin

Dobrý den, je možné kupon použít i na jiné druhy masa (např. rib eye) – samozřejmě s adekvátní hodnotou?

Aleš

Dobrý den Martine, akce platí pouze na striploin. Věřte, že nebudete v žádném případě zklamán ani z tohoto řezu. Přeji příjemný den

Pepa

Mám zkušenost s prodejnou na IP Pavlova kdy prodavačka ukrojila 2 steaky tak příšerně, že byly na jednom místě téměř průhledné a na 2. tak jak mají být. Maso bylo tedy díky rozdílné tloušťce na klasický steak téměř nepoužitelné. Tzn. doporučuji si personál ohlídat jeho kvalita je min problematická.

Aleš

Dobrý den Pepo, děkujeme za příspěvek. Předáme info do řeznictví. Pokud jste ale měl tyto problémy, doporučuji si maso vyzvednout v celku a naporcovat sám. Přeji příjemný den

JK

Zdravím, jak dlouho prosím vydrží to zavakuované maso v lednici? Děkuji

Aleš

Dobrý den JK, tato informace se velice těžko odhaduje. Neznám podmínky skladování a teploty ve Vaší lednici. Základem je dát maso do míst s nejnižší teplotou v lednici. Trvanlivost může být od jednoho do několika dní. Pokud vlastníte lednici s Biofreshem, tak to je to nejvhodnější místo. Maso může vydržet, až týden. Ale berte prosím na vědomí, že je to velice individuální, každá lednice chladí jinak. Přeji příjemný den

Ondřej Zemek

zdravím, je možné nechat si v řeznictví v brně maso zavakuovat? díky

Aleš

Dobrý den Ondřeji, informaci pro Vás zjistím. Maso v Brně bude k vyzvednutí bohužel až zítra. Omlouváme se. Přeji příjemný den

Michaela

Jelikož je platnost kupónů uvedena ode dneška, myslela jsem, že se dnes dá maso vyzvednout. Ale v masně v Brně mi řekli, že jim to maso dovezou nejdřív zítra. Dneska jsem s ním počítala, tak i vy počítejte s tím, že v Brně není!

Aleš

Dobrý den Michaelo,
velice se Vám za tuto skutečnost omlouváme. Řidič, který maso veze na prodejnu je již několik hodin v koloně na naší slavné D1. Maso bude možné vyzvednout zítra. Ještě jednou se upřímně omlouváme.

Veronika

Když vidím tu hroznou snůšku stížností, musím se připojit k chvále tohohle skvělého masíčka. V akci jsem ho tu viděla dvakrát, pokaždé nakoupila kilo a ani teď neváhám. Bylo vynikající, kvalitní, prostě dobrota!
S prodavačkami v obchodě to sice bylo slabší, ale to je detail.
Nechápu lidi, co tráví čas házením špíny po internetu..

The.Day.X

Ono by bylo dobré přečíst si podstatu Vámi kritizovaných příspěvků a neházet tu špínu na všechny diskutující.

BTW: kdybych se choval jako Vy, řeknu že je Vám jedno co kupujete, hlavně že na tom je cedule SLEVA 50%

Petr

…a záběr

Dvořák

Ale ano, maso je výborné (minule jsem taky zakoupil), navíc prodavačky na IP Pavlova v pohodě, ochotně mi maso nakrájela na steaky a u všech osmi kousků se ± 20g trefila přesně! Cena po slevě je super taktéž.
Jak píše Day.X, Vám unikl princip nespokojenosti. Tou je nesmyslná původní cena, která zbytečně Slevomat znedůvěryhodňuje.

Misina

omluva kilo tady s akci :-)

Misina

http://www.maso-jakub.cz/new/ce­nik.php

mate nekdo zkusenosti s timto reznictvim? bez akce nabizi kilo tehoz masa a malo drazsi nez pul kila tady s akci.. a neni jedine, mam hledat dal?
a propos znamy kupuje tohle maso do restaurace, rozhodne ne v makru, a tolik penez ho opravdu udivilo..

Štěpán

Zajímavé. To pak tedy vychází na 225 Kč za půl kila stejného druhu masa i stejného původu. Tudíž úspora přes Slevomat 36 Kč.

Marek

Nějak podezřele nízké ceny oproti konkurenci… Aby nebyla nízká i kvalita.
To je jako když krabicové víno koupíte za dvě pětky, kvalitní lahvové pak i stonásobně dráže…

Xaver Xindl

Mě by třeba zajímalo , jaké maso je lepší na steaky. Jestli vysoký, nebo nizký roštěnec.. Díky za odpověď. Už se těšíme na pořádné masíčko :) Zatím máme voucher jeden, ale docela přemýšlím, že koupíme víc.

Lukáš

Je to o tom, co mas rad. Vysoky rostenec je stavnatejsi, tucnejsi, striploin je sussi, rekneme vice ke svickove. Manzelka u vysokeho (rib eye) nerada vyrezava ono tucne „oko“, ja ho vyhodim rad. ;). Steaky budou z obou vynikajici, nevahejte.

Petr

Minulá sleva na vysoký roštěnec od Selavity – litoval jsem že kupony jsem vzal jen na 1kilo – nejlepší maso v mém životě. Zkuste najít diskuzi k té slevě, člověk se dozví takových věcí o hovězím mase obecně… je vidět jak prodávají svému oboru rozumí.

-------- pod čarou ------
Kdysi to bývalo, že v diskuzi ve slevomatu se nacházely většinou jen věcné otázky/odpovědi, teď se člověk musí probírat tunou většinou povrchních tržních srovnání, napadání slevomatu, vzájemného napadání diskutujících či výkřiků „já to neberu“, aby se dozvěděl info o tom co si chce koupit. Trošku nepraktické.

Marek

Česko se nezapře, viďte? :)

Slevomat

Petře, děkujeme za podporu o to se snažíme, aby zde byly jen dotazy přímo k tématu, pokud má někdo i jiné dotazy, návrhy, náměty a připomínky: slevy@slevomat.cz je e-mail, kam se může ozvat :-)

Markéta Mészárosová

Dobrý den, je maso libové nebo prorostlé? děkuji

Aleš

Dobrý den Markéto, maso je libové. Je dodáváno s lehkým tukovým krytím na povrchu, které se nedoporučuje před tepelnou úpravou sundavat. Tuk dodává masu štavnatost a hlavně výtečnou chuť. Krytí zbyde po tep. úpravě opravdu jen minimum a je na Vás, zda to zkonzumujete. Přeji Vám dobrou chuť s výtečným Uruguayským steakem :-)

Rado

Už mám koupeno a těším se :-) . V minulé akci jsem měl horní roštěnec a velká skokojenost. S obsluhou jsem problém neměl. Co se týká ceny čekal bych oproti předchozí akci 189kč (41% sleva) horní roštěnec cenu v porovnání nížší,ale nekupuju to kvůli tomu kolik je procentní sleva oproti cenám u jiných prodejců. Zajímá mě výsledná cena. Všem přeji dobrou chuť :-) díky slevomate

creweta

To je jak, kdyby jste si chtěli užít. Máte voucher do eňoňuňo bordelu, kde dostanete slevu a tak za hodinu místo původních 4000 Kč zaplatíte jen 1500 Kč. Fakt si to užijete a jste spokojeni a v práci se Vám kolega bude smát, že byl v Perlovce a měl to za 700 Kč. Také si budete myslet, že Vás v tomto případě vlastně slevový portál, kde jste slevu zakoupili ošidil? Když Franta to bez slevy sehnal ještě levněji než vy?

Honza

To jste nějakej drahej, jednou byla reportáž o nějaké babce bez zubů a ta to v Perlovce zvládala myslím za 200 korun :)))))

Marek

Tady se poznají skuteční gurmáni! :D

Sammy

Dobrý den,
jak dlouho bylo maso odleželé?
Děkuji.

Aleš

Dobrý den Sammy, maso je té nejvyšší kvality s vysokým stupněm mramorování. Je vyvěšené 14 dní a dále zraje po dobu 3–4 měsíců ve speciálním vakuu. Přeji příjmený den

Sammy

Tak to je skvělá zpráva. Určitě se stavím.

Tereza

Dobre rano,
rada bych se zeptala, jak je dobytek krmen – na pastve, nebo je dokrmovan kukurici apod.?
Dekuji.

Aleš

Dobrý den Terezo, dobytek je volně žijicí na pastvinách v Uruguay a není dokrmován. Maso je v BIO kvalitě. Pouze nemá certifikát a tak ho není možné označit BIO. V mase nenaleznete žádné růstové hormony ani anabolické steroidy. Výborné, šťavnaté maso té nejvyšší kvality. Přeji příjemný den

Honza

Určitě vyzkouším!!! I když za stejnou cenu tohle maso standardně nakupuji v Makru. Kolik voucherů musím koupit, abych dostal CELÝ ŠÁL a nemusel řešit co mi kdo uřizne??? A dostanu to pak originál zavakuované? Děkuji!!!

Aleš

Dobrý den Honzo, děkujeme za dotaz. Na celý šál je potřeba 6–7 voucherů, vždy záleží na váze daného kusu. Ale bez problémů můžete rozdíl váhy poté doplatit ve slevové ceně na místě. Maso dostanete originál zavakuované. Přeji příjemný den.

Honza

Děkuji, zakoupeno 10 voucherů a budu doufat v dva kusy s případným doplatkem ve stejné relaci na místě!

Miloslav Krajl

Zakoupeno a moc se těším, minule jsem zakoupil rib eye a maso bylo prostě vynikající!

Libor

To je kolem všeho keců.Však tady nic kupovat nemusíte,povinné to není.

Lucie

Vaše poznámka je opravdu zcestná. Přijde Vám korektní klamat lidi s nabídkou slevy, když se v podstatě o takovou slevu jak je zde inzerovaná vůbec nejedná?

Petr

Přesně tak, není to korektní a nevím, proč by měl někdo tak okatě dělat z lidí hlupce.

Marcela

Souhlasím s Liborem, povinné to není. Já kupuji hodně na top potraviny. A maso je výborné a stojí 756,–. Toto je pro mě super sleva a jdu do toho. Díky Slevomate :-) jste super…
 http://www.toppotraviny.cz/hovezi-maso/hovezi-striploin

Lucie

Za tuhle nehoráznou cenu si raději půjdu koupit vyzrálé české maso z biofarmy na farmářské trhy. Tam ta cena kvalitě opravdu odpovídá. Ale tohle opravdu ne. Předražené a ještě se Vás někdo snaží nalákat na skvěle vypadající slevu.

Pavel Železný

Nechci se Slevomatu zastavat, ale tady se nejedna o slevu vuci nejlevnejsi sehnatelne cene, ale oproti bezne cene v danem obchode.
Z vaseho dogmatickeho pohledu by odhadem tak 80–90% slev v kamennych a 40–50% slev na e-shopech bylo neplatnych.
Holt, pokud je spotrebitel nesvepravny nebo si realne ceny zjistit nedokaze…

delkim

Lucie, nerozumíte tomu… BIO maso a vyzrálé maso je něco absolutně jiného!!! U nás na trhu se vyzrálé maso neprodává, za prvé je problém ohledně hygienických nařízení a za druhé na to řezník/výrobce opravdu nemá čas 3 týdny nechat maso zrát při 1–2 stupních Celsia!!! BIO maso může být stejně tuhé jako obyčejná kráva, klíčem je právě ta vyzrálost!!!

Lucie

delkime, je vidět, že kvalitní maso moc nenakupujete… protože české vyzrálé hovězí se u nás koupit dá. Jen jste na to možná ještě nepřišel. Hlavně, že tomu rozumíte. To Vám to je platné, když pak jíte kdoví co.

Marcela

Pavle, Delkime ...... konečně někdo kdo tomu opravdu rozumí!!! Založím klub gurmánů :-) :-) :-) Já už mám 10 voucherů. To bude víkendová grilovačka, ještě se kouknu na slevu na nějaké dobré víno. :-) Hezký den pánové …

delkim

Lucie, to vám někdo asi lhal… To nebylo vyzrálé maso tak jak je to ve světě běžné… Věřte mi, něco o tom vím :) Porušili by hygienické předpisy.

Lucie

Marcelo: založte si spíše klub ignorantů. Bezhlavě nakupovat to, co je nejdražší s vidinou toho, že je to nejkvalitnější je fakt česká hloupost. Gratuluji :)

Marcela

Lucie – co takhle skočit si do Lidlu nebo mám pro Vás super tip … http://www.levnepotraviny.cz/
Tam máte ty nejnižší ceny a taky ty nejnižší kvality. Občas i pár let prošlé :-) Tam si určitě uspokojíte chuťové buňky.

Lucie

Marcelo, vy jste vůbec nepochopila, co jsem Vám tu chtěla říct. Běžte si raději hrát na gurmánku. To Vám snad půjde lépe.

The.Day.X

Lucie: není třeba nikoho urážet. Přesvědčeného člověka jako je delkim prostě nepřesvědčíte. To že se u nás dá vyzrálé maso koupit je prostě fakt. Stejně jako se dá koupit hovězí tatarák (na přání zákazníka). 


Delkim: co nechápete na slovním spojení „vyzrálé maso české maso z biofarmy“?
Vyzrálé maso a BIO kvalita samozřejmě znamenají dvě odlišné věci, jenže ty se nevylučují. Není mi tedy jasné co je na tom k nepochopení. 


Petr

Marcela: Klasika. Jakmile někdo trošku zapochybuje, tak ho posíláte do Lidlu, vy pseudogurmánko.

V Čestru, restauraci, kde podávají vyzrálé hovězí (skutečně vyzrálé) se čtvrtkilový steak z nízkého roštěnce nechá sehnat za 300 Kč a je to špička v Praze. Tzn. kilo JIŽ NASERVÍROVANÉHO HOVĚZÍHO teoreticky za 1200,– – včetně přípravy, obsluhy, místa, nájmu atd. Když to porovnám s dnes nabízeným hovězím v původní ceně kolem 750,–, tak je evidentně předražené.

The.Day.X

Ještě dovětek … zastanu se Ivany a Lucie.


Hovězí roštěná z uruguaye se dá sehnat opravdu za oněch 440,– (pro pana Aleše – je to 484,– s DPH). Toto je cena za kterou se tento druh masa běžně prodává – tedy tržní cena (nikoli cena vymyšlená jedním prodejcem) (ceny se mohou lišit v řádech korun, případně v řádu několika málo desetikorun – ale opravdu ne v řádech stokorun. 


Navíc dnešní prodej nikde neuvádí kvalitu masa – není v kvalitě BIO, ani není uvedeno jako vyzrálé. 


Ať počítám jak počítám, sleva je kolem 25%, a ne avizovaných 50%.
The.Day.X

A zamyšlení na konec


Nevím jak jste kdo projížděl google, ale ten samý prodejce již tuto slevovou akci měl (tuším že únor nebo březen) na jiném slevovém serveru. Za stejnou cenu jako dnes. Počet voucherů byl omezen na 5000 kusů. 


Tyhle slevové akce se principiálně dělají kvůli reklamě na daný produkt, nebo prodejce a budoucímu zisku, ne kvůli okamžitému výdělku. 


Při srovnání standardních marží a dnešní slevy 25% si prodejce pořád dobře vydělá.
Radek

O cem se tady porad dohadujete? Komu se zda, ze 380 kaček za kilo roštěnce z mladeho bejčka, ktery jeste behal neke po pastvinách na Uruguai, je přemrstena cena, at si jde radeji koupit kuře, tam se za kilo prs dotanete i na 150 Kč.. „Super cena“ za kure, ktere nikdy za cely zivot nevidelo ani nebe! .. Kdo nezna hodnotu kvalitniho jihoamerickeho masa, ktere chutna divocinou, ceka na nej v Kauflandu pekne cerstve ruzovoucke hovezi z kravky za babku… preji pak silne panty, pri konzumaci takoveho steaku :o)

Petr

No, a o to je tady neustálý spor, Radku. Nikdo z nás netvrdí, že 380 po slevě je přemrštěná cena. 


Trapný je pouze způsob propagace a umělé „šponování“ původní ceny. 


Vy a Vám podobní se vždycky uchýlíte k nadávkám a posílání do Lídlů a Kauflandů, ale s prominutím vůbec nechápete, o čem je řeč.
Marcela

Petr – Čestr je otevřený pár měsíců, to je úplně jasné, že tam nebudou ceny vysoké. Jednoduchá rovnice, lidi se tam musí naučit chodit. Pokud máš tuto restauraci rád, a navštěvuješ jí, pamatuješ ceny, když byla ještě v ulici Mánesova?

Lucie

The.Day.X: tak asi tak jsem to chtěla říct… napsal jste to lépe :) Nejedná se vůbec o avizovanou slevu, ale čistě o propagaci a to je to, co mi přišlo nevhodné, vzhledem k tomu, že jsme na slevovém serveru.

Marcela

Petře, hlavně, že Vy to chápete. Píšete, že v Čestru je cena 300, ale je tam cena 355,–. A vůbec, když se Vám to nelíbí, nekupujte. Jednoduše kliknětě na křížek zavřít stránku. A máte klid … :-) Já to rozeslala všem kolegům a všich s nadšením koupili.

Petr

Marcela: ne, v Mánesce jsem nebyl, neposoudím.

Jak už ale uvádí Lucie a The.Day.X – prostě nejde o slevu jako takovou, ale o propagaci. Je to fakt trapné.

Radek

No jasně, to ze si promoter nastreluje puvodni cenu a uvadi 50% slevu, to je druha vec. Je jasne ze to je marketingovy tah, ktery ma prilakat zakazniky. 


Ale jsme snad konkurencni reznictvi, ktere by se timto melo zabyvat a nadavat na obchodni politiku souseda od vedle? Jsme spotrebitele, kteri si dokazi zjistit, jaka je bezna trzni cena takoveho masa a prijit na to, ze tady to jde koupit vyhodneji (urcite vsak se najdou i taci, kteri koupi jen kvuli tomu, ze 50% sleva vypada SUPER).
Za „puvodni cenu“ bych se na to maso nesel do toho reznictvi nesel ani podivat.. ale kdyz je to tak, nevidim duvod proc to tady tak resit.. proste podivat, porovnat, koupit nebo nekoupit. Rozhodnuti je na kazdem :o) 


Vsadim se ze mnoho lidi si ani neuvedomuje, jak se slevami pekne pracuji retezce jako Tesco, Ahold apod.. To ze maji pseudoakci ze 150Kč na 99Kč, kdyz predtim to vlastne 99Kč normalne stalo.. nad tim se pozastavi snad malokdo.. 


Takze kdo je z Prahy nebo Brna a maso si koupi, pripadne necha v lednici jeste par dni odlezet, a pak si ukuchti peknou flakotu.. tem preji dobrou chut :)
Petr

Já to kupovat nemusím, to je pravda – ale třeba ostatní zájemci, kteří se tolik neorientují, by mohli znát i jiné názory, než prvoplánovité vychvalování.

Petr

Radek: „Jsme spotrebitele, kteri si dokazi zjistit, jaka je bezna trzni cena takoveho masa a prijit na to, ze tady to jde koupit vyhodneji (urcite vsak se najdou i taci, kteri koupi jen kvuli tomu, ze 50% sleva vypada SUPER).“

Radku, a o tom to je. Já tvrdím, že je většina, která se nechá zlákat tou Tesco akcí apod. Já Slevomat beru jako takovou záruku solidnosti, prostě mě semtam vytočí, proč přistoupí na takovou Tesco hru. Má to zapotřebí?

The.Day.X

Petr: já bral Slevomat za jakousi záruku možná před půl rokem, poslední měsíce jsou podobné akce čím dál častější. Tuším že o víkendu tu byla podobná „sleva“ na víno – také původní našponovaná cena se „slevou 50%“

Radek: samozřejmě že Tesco a Kaufland dělají úplně stejné věci, jenže u nich jsme si jaksi zvykli a toto chování předpokládáme. U Slevomatu kde by se opravdu mělo jednat o SLEVU je podobné chování opravdu trapné. Za pár měsíců se tímto chováním dostanou na úroveň právě zmiňovaného Tesca nebo Kauflandu …

Lukáš

Je dobre vedet, kde se da v Praze koupit dobre maso. Urcite ale ne Striploin za 750,–/kg. Trzni cena je urcite nekde 20–30% pod touto hodnotou a to mluvim o kvalitnim mase.
Takze tato akce je prima, ale uspora neni zdaleka 50%, spise tech 20%. Ja vynechavam.

Marcela

http://www.top­potraviny.cz/ho­vezi-maso/hovezi-striploin

Marek

Pokud je cena neúměrně nízká, bude nízká pravděpodobně i kvalita.

Katka

Maso je opravdu fantastické, jediné co bych vytkla, je poměrně nepříjemná obsluha v Praze na Tyláku. Proto tam chodím jen občas. Rozhodně Vás nenechají vybrat, prostě něco ukrojí a sbohem. Maso je ale opravdu výborné.

Ivana

Jestli 1 kg Striploin steaku v tomto řeznictví stojí Kč 756,–-, jaká cena je u nich uruguayské svíčkové, Kč 1100,–-/kg? Např. řeznictví www.maso-jakub.cz, Praha 10, prodává 1 kg chlazeného uruguayského Striploin steaku Kč 449,–-, což odpovídá obvyklé ceně na trhu.Takže žádná 50% sleva, ale 20%.Slevomate, Vy fakt berete už všechno, snad Vás brzy serióznější konkurence převálcuje.

Aleš

Dobrý den, děkujeme za dotaz, ale je nutné si uvědomit, že srovnáváte cenu bez DPH a ta bude vždy samozřejmě nižší ( u pokladny zaplatíte o DPH více ). To jste pravděpodobně přehlédla. Rozdíl je samozřejmě také v kvalitě, která je naším prvořadým kritériem. Tak, jako když si jdete kupit chléb. Ceny jsou rozdílné a někdy i více než dvojnásobné...... ale stále je to chléb!!!

Ivana

Pane Aleši, is cenou vč. DPH u konkurence se dostaneme pouze na 20%slevu u této akce. Snad máte kalkulačku, ne?

Marek Jaroš

Lepší přirovnání, než chléb je víno :) Krabicové koupíte za dvě pětky, kvalitní lahvové i stonásobně dráže. Není víno jako víno a není maso jako maso…

Tom

Škoda té krátké platnosti voucheru, do té doby se do Prahy ani do Brna nedostanu a tak nám venkovanům zbude jen ilustrační obrázek.

Aleš

Dobrý den, tak to nás mrzí. Zkuste se pozeptat kamarádů, třeba někdo z nich do Prahy pojede a tuto lahůdku Vám přiveze.

Margita Dohnalová

Maso je čerstvé, nebo mražené ?
Dík

Aleš

Dobrý den, maso je čerstvé.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru