Nástupní místa a orientační časy odjezdů
Brno s příplatkem 300 Kč
22:30 autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G 31–34
Velká Bíteš s příplatkem 300 Kč
23:00 čerpací stanice B.C.S., ulice Kpt. Jaroše
Velké Meziříčí s příplatkem 200 Kč
23:15 čerpací stanice MOL ul. Karlov, exit 146
Jihlava s příplatkem 200 Kč
23:45 zastávka trolejbusu Dům zdraví (směr do centra), ulice
Vrchlického
Humpolec s příplatkem 200 Kč
0:10 čerpací stanice BENZINA – Vystrkov, směr Pelhřimov
Praha
1:30 parkoviště naproti Hlavnímu nádraží, tzn. u skleněné kopule
Benešov
02:10 čerpací stanice Benzina, Červené Vršky 992
Tábor
03:10 čerpací stanice Tesco, ul. Soběslavská
České Budějovice
4:00 před autosalonem Peugeot, u výstaviště, ulice Husova třída
Orientační příjezdů do ČR
České Budějovice 22:00 parkoviště u autosalonu
Peugeot
Praha 00:15 parkoviště naproti Hlavnímu nádraží, tzn.
u skleněné kopule
Humpolec 1:15 čerpací stanice BENZINA – Vystrkov, směr
Pelhřimov
Jihlava 1:40 zastávka trolejbusu Dům zdraví (směr do centra), ulice Vrchlického
Velké Meziříčí 2:10 čerpací stanice MOL ul. Karlov,
exit 146
Velká Bíteš 2:25 čerpací stanice B.C.S. Kapitána
Jaroše 279, Velká Bíteš
Brno 2:50 autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G
31–34
Pozor na půlnoční odjezdy a příjezdy (nástup před termínem)
Abyste byli na místě brzy ráno, vychází některé odjezdy již před půlnocí termínu (příklad: pokud má zájezd termín od 27. 4., ale odjezd
je ve 23.00 před termínem, budete nastupovat do autobusu v jedenáct večer
26. 4.). Podobně vycházejí i návraty do některých měst, tedy po půlnoci (příklad: zájezd má termín do 28. 4., návrat do Vašeho města
je v 1.00 po termínu – z autobusu vystoupíte v jednu ráno 29. 4.)
|